Cool erkek üst baş kombini nelerdir?

mesela hardal sarısı pantolonla slım fıt mavı tonlarda gömlek gbı kombinler önerırmısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• yok renkleri sevmedim..

• Çok güzel bir renk değil o ya daha makul şeyleri gitmeyi denesen.

• Hardal sarısı pantolon giyiceksen mavi tonlarından kaçın zaten krem renkleri kahverengi tonları hoş durur daa niye hardal sarısı ya :D

• Dalgamı geçiyorsun hardal sarısı pantolonmu giyilir hiç

• Birde coolluk sadece üst başla değil hareketlerin davranışların ve konuşmalarınla olur .Öyle laylaylom olup sürekli gülen espri yapan erkekler sizinle sadece güleriz ciddi olun adam olun :D :D

• link baya cool :D

• yalnız linkteki emir değil

• Ya şu emiri yakışıklı yerine koyuyorlar ya :D ulan şeytan dio git vucud yap degil miss turkey miss europe asia ameria :D hepsindde 1. ol :D

• Erkekte hardal sarısı pantolondan nefret ederim. Eskitilmiş kot ya da keten pantolon daha şık duruyor.

• Ben eskitilmiş pantolon ve kareli gömlek altına baskılı tshirt seviyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Hacı sen boşver hardal sarısını git bir ayakkabı al fred perry adam gibi engageden bi kot aliçine boynu açıkk bi beyaz tshirt hafif transparanüstüne bi gömlek at gözlügünüde al rayban damla montunuda armaniden trench kot al dışarı çık millet adam görsün :D

• Hardal sarısı pantolondan vazgecmelisin :)

• "vazgecemlisin" kelimesini nasıl algıladın merakıma nail oldu :)

• Hardal sarısı pantolon hiçkimseye yakışmaz adamı rüküşmü edeceksin allah allah

• al sana tarz link

• hardal sarısı pantolonu nasıl giyiyorsunuz ya ?

Yükleniyor...