Saç dökülmesine zeytin yağı özlü sabun iyi gelir mi?

bir arkadaşımdan duymuştum sampuanların hepsi hikaye diodu saçların dökülmesini engeller diodu zeytin yağlı sabunlar bende aldım kullanmaya başladım tam anlamıyla faydasını göremedm ama hiç kendisinde işe yarayan var mı bu sabununn ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet iyi geliyor hatta saf zeytinyağını haftada bir kez kullanabilirsiniz.

• alla alla :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Gelir.

• denemende fayda var

• diyenler var

• kesinlikle argan yağı alıp kullanmalısın

• kesinlikle hem canlandırıyor hemde yumuşatıyor ve parlaklık veriyor inanılmaz güzel bir şey çok hoş kokuyor

• saça canlılık verio mu peki ?

• 1 aydır kullanıyorum 3. kullanımdan sonra kesinlikle etkisi başladı bu arada ben durulanmayanını kullanıyorm hem pratik oluyor hemde güzel kokulu

• Öncekileri Göster
  • sampuanina cam terebentin yagi karistir..

• zor bulunan birsey degil watsons vb yerlerde var..babam yillarca zeytinyagli sabun kullandi bir sey degismedi.cam terebentin yagi cok ise yaradi o yuzden soylemek istedim..

• şampuan değil o sabun bide cam terebentin yagını nerden bulcam yaa

Erkekler Ne Diyor 1

• işe yarayan bilimsel olarak kanıtlanmış tek bir ilaç var o da minoksidil gerisi faso fiso ...

• ya bide onu araştırdım yüzde tüylenme yapıomuş o yuzden sıkıntılı olur benim şakaklarda gerileme var biraz

• öyle bişey yok sprey şeklinde saç arlarına sıkıyon sonra saç köküne dağıtıyon aslında dökülme yeni başlarken daha etkili diye biliyorum

• ya o tam keller içinmiş bnde kellik yok dökülme var sadece

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...