• Sor
  • Bence

Erkekler için yaz giyim tarzı nedir?

Arkadaşlar boyum 1.75 veya bi kaç santim fazla. Kilom 70 ve biraz fazla kaslıyım abartı derecede. Saçlar siyah ve gözler siyah. Ten rengim ne çok beyaz ne beyazdan farklı anlayın işte :D Renkli giymeyi seviyorum genelde ve tatil yörelerinde de üzerimde rengarenk şortlarla geziyorum. Fakat şu var ki ankarada oturuyorum ve bu yaz tatil hayal gibi. Üzerime başıma bişeyler alıcam 3 bin lira gibi bütçem var. Sizce ne renk şeyler tercih etmeliyim ayakkabıdan terlikten gözlüğe kadar önerilerinizi bekliyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ankaralı kız arkadaşlar, beraber buluşup alışverişe çıksanıza, bakın arkadaşımız hem fiyakalı hem de kategoriyi flört yapmamış,moda yapmış.

• Adamsın :D

• hemcins dayanışması :D helal

• Ahaha çok iyi. Her sorunda ben cevaptayım bundan sonra :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşırı kaslıysan çok dar t-shirt giyinme başkasının gibi duruyor kötü.Yazlık gömlek ve t-shirtler uygun olabilir bol şeyler giymeye çalış ama boyu kısa olmasın

• Anladım teşekkürler dikkate alıcam :D

• kaslı bir vücutta bol kıyafetler daha hoş duruyor bence çok gözüne sokmadan insanın.. Herkes benimle aynı fikirde midir bilemiyorum ama...

• Kollar açık olacağı için vücut yine öne çıkacağı için ben de seninle aynı fikirdeyim.

• Madem rengarenk giymeyi seviosun her renkten al butcenin yettigi kadar tabi :)

• Ben dış görünüşümü tarif ettim ama Ankara içinde olacağım için fazla abartıya kaçabilirim. O yüzden öneriler bekliyorum. :)

• Öncekileri Göster
    • Ama sevgilim var napcaz

• Daha niye bekarim diosun aip aip sevgilin duymasin :D

• pantlnda hardal rengi klask ama erkekte güzel bence, ya da yeşil oda hoş duruyo . ustne cok dar gymemen iyi olur..mesela Lacoste candır :)) gözlük icin yuz tipini blemedgmden bşey dyemyrum

Erkekler Ne Diyor 3

• şort ve t-shirt al her renkten bir tane 5-6 tane gözlük al.3-4 tane de spor ayakkabı al kombinlemesini bilirsen süper olur :)

• Zaten tshirt alırken mükemmel olmasına dikkat ediyorum takıntı oldu. Gözlük alırken ne tarz gözlük alıyım :) Abartmıyım da bi 50-60 tshirt olması gerek bana. Çünkü iki gün aynı kıyafeti giymiyorum hayatta giymem. Tabi şirket batarsa falan ayrı :P ne renkler tercih ediyim sizce?

• Öncekileri Göster
    • Gözlükler hoş ama tam tarzım değil Sağol kardeşim herşey için dikkate alıcam :)

• ö.d :))

• Soldaki: link

• tşört pantolon giy

Yükleniyor...