• Sor
  • Bence

Seksi olmak için neler yapabilirim?

seksi gözükmek istiyorum saçımla duruşumla fiziğimle boyum 1.70 ve 58 kiloyum. bir ortaama girdiğimde vayy be denilsin istiyorum neler giymem gerekir nasıl davranmalıyım saçımı nasıl yapmalıyım ( saçım belime kadar uzunve düz )

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Öncelikle topuklu giymelisin şart 1. Ayrıca dar vücüt hatlarını belli eden kıyafetler. Mesela popoyu ortaya çıkran vücuduna tam oturan dar pantolonlar, veya tayt. Üstüne giydiğin şeyler de gene dar olmalı, göğüslerin büyükse onları ortaya çıkarcak bişeyler. Dekolte anlamında demiyorum ama. Dekolte de iyi olur fakat şart olduğunu düşünmüyorum. Saçların daima yapılı olmalı saçın beline kadar uzun ve düzse bırak öyle kalsın zaten. Tam düz olması için fön veya düzelştirici kullanabilirsin. Büyük halka küpeler de çekici oluyor. Yazın da bence etek yerine şort giyebilirsin bana daha çekici geliyor şortlar nedense.

Erkekler Ne Diyor 17

• bişey yapmana gerek var mı?

• gizli kullanıcı kendini biraz deşifre etmiş :(((

• nie böyle birşeye ihtiyaç duydun onu anlamadım.. çok istiyorsan iç çamaşın görünecek kadar küçüklükte bir mini etek giy üstünede bol dekolteli birşeyler giy ozaman vay be derler.. yada dahada kesmezse direk iç çamaşırıyla çık dicemde kaos oluşur bu kezde :)

• Dekolteli giyin seksi ol

• 1.70 boya 58 kilo çok az sen önce bir miktar kilo al derim.arkasındanda şunu belirtmeden geçmeyeyim bir laf vardır bende çok severim derlerki insanlar .GİYSİLERİYLE KARŞILANIR .BİLGİLERİYLE AĞIRLANIRLAR. umarım mesaj alınmıştır.

• Hepsi burada: link

• oncelıkle topuklu gıymen gerek ve yurumesını bılmelısın bıraz salınarak yuru beceremıyorsan elıne bır esarp al onu sallayarak yuru sonrada duruş ve bakışlar onemlı dık dur ama kazık gıbıde durma ve gozler onemlı bakınca adamın ıcını gorcekmış gbi bak son olarakda dekolte önemli cok acarsan kaşar olursun cok acma biraz gogus dekoltesi ve altada etek gıyeceksen dız hızasında olsun pantolon gıyeceksen dar olsun kalcalar yuvarlayan tıpte ıc camasırı gıyın.

• keşke gizli olmasaydın :)

• külotlu çorap kullanabileceğin bişiler olsun:) tek geçerim.)

• liseden kalma eteklerini giyinsen yeter...

• çingiz han derki, kadın secerken tabak gibi yüzü olmalı, güneşi aynı anda görmeli...nıye demıs bılmem. herkesın algısı farklıdır. ama iyi giyinmek saçları on plana cıkarırsan bıde bana bakıyorlamı dıye saga sola bakmazsan dikkat cekersın...

• mını etek gıymek seksı davramak

• sümüklerini silme girdiğin her ortamda millet sana bakar...Ben sana dikkat nasıl cekilir anlatırımdaaaaaa sonu iyi bitmez :D

• ya üzülüyorum arkadaşım senin şu durumuna gerçekten. Sen bu kafada olduğun sürece istediğin gibi ol ilgi çekemezsin çünkü için boş. Bu kafada devam et aferin.

• +1 katılıyorum seksi olupta ne yapcaksın milletin laf atmasını çokmu istiyorsun

• fizik boy kilo iyi pek bişey yapmana gerek yok sanırım

• giyim tarzı seçmen gerek

Kızlar Ne Diyor 10

• konuşacak konun bol olsun, herşeyle ilgili bilgi sahibi olman mümkün değil ama yorum yapabileceğin konular çok olsun. espiri yeteneği de önemlidir, gülebilmek güldürebilmek ama tabi erkeklerle fazla kanka muhabbetine girme.. giyim olarak da topuklu giyin ama bence çok dekolteli ve frapan giyinme, o zaman seksi değil basit durur.. kısacası bir giyim tarzı oluştur.

• sexi giyin ençok göğüs dekolte ağırlıklı giyin normal günlerde.

• Dikkat çekmek istiyorsan biraz daha yüksek sesli konuş, espri yap ama kendini beğenmişe dönüşme...

• cıplak git.

• Seksilik insanın içinde olur giyimle kuşamla seksi olamazsın.seksilik doğuştan gelen bir yetenek,öyle sonradan öğrenilmiyor

• Kızlar hep sexidir bakabilene

• geçen biri soru sormuştu seksapelitesi yüksekmiş :) dert yakınıyodu onunla kanka ol bir iki tüyo alırsın al sana linki link

• ama dont panic oku tamam mı soran===))))

• neyi okuyayım linkteki soruyu mu, cevaplamıtım zati :) bir foto koymamış

• Sadece bir seks objesi olmaktansa, aklını kullanıp etkilesen insanları ?

• Seksi olunmaz dogulur :))))Topuklu giy, dik dur, havali bak, saçlarini savur :))

• Senin gidişatın iyideğilll..:P

Yükleniyor...