İlk buluşmada ne giymeli?

Sizce bir kız sevgilisiyle ilk buluşmasında ne giymeli? Makyaj yapmalı mı, yapmamalı mı, yaparsa nasıl bir makyaj yapmalıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fazla dekolte giyme ancak sahtekarlık yapacak kadar da kapanma. normalde makyaj yapıyorsan elbette o gün de yap, ancak zaten hafif bir makyaj yaşına daha çok yakışacaktır...

• tesekurler :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk buluşmada açık saçık giyinmesi anlık olumlu getirisi olsa da, erkeğin niyetini değiştirebilir.O yuzden mumkun oldugunca masum ve dogal gorunmesi onemlidir.

• Bırak seni her haliyle kabullensin :D

• Gibi: link

• link gibi..

• yaz için bu bırz fazla renksız olur :d

• Öncekileri Göster
    • beyaz mı gyım? :)))
      hiçbir şey giyme diyor olabilir

• Sonraki buluşmalarda da nasıl giyinecek ve makyaj yapacaksa ilkinde de aynı tarz olmalı ki yanlış anlaşılmasın.Örnek ilk gün özenli bir hazırlanmayla gittiğinizde sonraki günlerde daha az özen gösterirseniz karşı taraf bunu bana deger vermiyor gibi algılayabilir.Aslında ilk görüşmede de gidilecek yer önemli hazırlanma konusunda.Yere göre hazırlanmak daha doğru olur diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• nasılsan öyle olmalık

• olede pasaklı gıbı olmaz mı?

• Öncekileri Göster
    • herkes senin gibi olamıyor bende pasaklı değilim ama en azından seninde bir göz kalemi çekmeni tercih ederim nasılsan öyle olmakta biraz saçma içıkçsı.

• anlatamadığım ben kendimi iyi hissettğim için zaten hep bakımlıyım

• kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle giyin onu giy bunu giy diyemem ki canım bnim

• kendini değiştirmeden tanıtmalısın normalde hangi tarz giyiniyorsan öyle giyinmelisin..

• Herşey kararında olmalı. Açık giyinilmemeli, bakımlı ve makyajlı olunmalı tabi ki de ama boya küpüne girmiş gibi deqil. Doqallık önemli

• evet makyaj yapmalı ama boya küpüne düşmüş bir biçimde değil erkekler en çok boya küpüne düşmüş kzılardan nefret eder.Sade bir şekilde doğallığını bozmadan makyaj yapılmalı bence. Giyim tarzında ise fazla dekolte olmadan olabilir. (:

• doğal makyajdan yanayım. neysen öyle gıyın bırı için kendin olmaktan cıkma

• kesinlikle basite kaçmayacak türde bir kıyafet giyilmeli.ama bosbol olmasın.makyajda sizi güzelleştiren sade bir makyaj olmalı.sizi şık seksi vs.yapan bir makyaj değil.

Yükleniyor...