Bu yılın moda oje rengi nedir?

Duyduğuma göre bu yıl tırnaklarda moda çatlayan ojelermiş peki ben bu ojeleri nerede ve kaç TL ye bulabilirim? Bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
Aldım :) ama gerçekten pek de hoş değilmiiş :( kimseye önermiyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tüm kozmetikçilerde bulabilirsin. Çatlayan oje der demez Alix Avien ve Golden Rose stantlarına yönlendirirler zaten.Amaaaa ben bu çatlayan oje modasını hiç sevmedim, bana çok itici geliyor. Bilmiyorum sen ne düşünüyorsun.Bu arada, bu yazın hem çok renkli hem de pastel tonlar moda ojelerde.Yani capcanlı neon bir turuncu sür çık modası hakimken bir yandan da pastel pembeler, romantik fildişi renkleri de göze çarpmakta.Bana sorarsan, havana göre takıl :D O gün ne renge bürünmek istiyorsan, onu sür sürüştür

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 12

• 1 tl bile var :) pudra rendi çok kovu mavi lacivert gibi bide kahverengi çok moda diyorlar tam adını bilmiyorum hangi tarz renkti

• rockcı için her zaman siyahhh...

• pudra rengi çok moda o renk ojelerde şu an ön planda .. bde link bak işine yarıyabilir

• pudra rengi nasıl birşey yaa tam beyaz değil mi gri mi nasıl bir renk?

• link :)) bu .. bu senenın modası aslnda daha çok pembeye benzıo .. etekler elbıseler platform topuklular .. güzel renk.. ben çok sey aldım pudra rengı :)

• siyah beyaz pembe lacivert kahverengi aldım tanesi 5 tl :)

• toz pembe ve pudra

• modası geçti

• üzerinden 10 yıl geçmiş sorulara cevap vermek nasıl bi duygu anlamış diilim :)))

• Golden Rose, graffiti vs diye dikkatimi çekmişti. Cidden çok ilginç görüntüsü var.:) fiyatı 5 lira civariydı. Da pek hoş görünmüyorlar. Onun yerine mat ojeleri denemelisin. Mat ve drkelebek in dediği gibi mercan renkli oje daha hoş görünüyor..:)

• Çatlayan ojeee :OÇirkiiin tatlım onlaar ben hiç sevemediim onun yerine sür yeşili pembeyi mercanı turkuazı yaşa yazı derim:)

• frenc yap gec her zaman moda

• raflarda hep neon renkler var pembeler,sarilar. .ama herzmanin gecmeyen modasi kirmizi sanirim.buaralar ben ten rengi ojeye taktim ama

• pudra pembesi ve mor ile gri karışmı bise ama ben pek bu renkten hoşlanmadım.Favorim, pembe tonları elleri beyaz olunca çok yakışıyor

• 4.5 tl ama bende pek sevmedım alıx avıen almıstım

Yükleniyor...