Saça sarımsak sürmenin etkileri nelerdir?

sacınıza sarımsak sürdüğünüz oldu mu nasıl uyguladınız etkisi nelerdi detaylıca paylasırsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok etkili.. Kokusunu düşünmeyerek uygulamak, gerek.. Gerçek etkisi aslında tavada yagsız olarak pişirp deriye sürmekle gösteir..Bunun yanında bepantehne ampul ede friksiyon yapmak gerek..Kendim kullanmadım fakat şahit oldugum vakalar var..SaSadce çiğ olarak ortadan bölüp deriye sürendede nasıl saç çıktığını gördüm.. Fakat erkeklerin bunu daha saçları dökülmeden kullanmasında yarar var.. Saç dökülmesi hormonlada ilgili oldugundan önceden güçlendirmek gerek..

Kızlar Ne Diyor 13

• Bana mantıklı gelmiyor öncelik olarak bir saç muayenesinden geçin ardından size verilecek işlemleri uygulayın.

• Uygulamadım. Ama etkisinin mucizevi olcağını sanmam.

• dökülen saça faydası var

• ben sürmedim ama bi arkadasım zeytin yağı yumurta ve sarımsağı karıstrırıp sürdüsonuc: 1 hafta cıkamadı evden günde 2 kere yıkasada kar etmedizeytin yağı sür sadece iyice suyla akıttın mı cıkıyor. ben kremlere kimyasallara karsı bi insan olaraktan 6 ayda bir bakım maskeleri yerine zeytinyağını tercih ediyrum,varsa bebek yağıda koy biraz cok iyi geliyor parıl parıl yapıyor sacıbadem yağı da cok iyi geliyor onu da sürebilirsinsürceksin yarım saat bekleyip yıkıcaksın

• Kaş çıksın diye de sürülür aynı mantık sanırım.Sarımsak sürme sarımsak yağı ya da badem yağı kullan daha faydalı emin ol.Ben badem yağı kullanıyorum saçlarıma daha yumuşak oluyor.Saç kremine elveda.

• kaşlarıma çok sürdüm ve o kokuya değmiyecek etkisi oldu

• Gerçekten çok etkili ve faydalı ama kokusu felaket.

• Koku yapar :(

• Cok iyi geliyor ben 2 tane sarimsagi ezip zeytinyagi, hindistancevizi yagi, ve guzel kokulu bir sac kremini karistirip saclarima ozellikle diplerime haftada 1 kez surup 2-3 saat bekletiyorum. Sacim 2 ayda en az 10 cm uzadi ve guclendi.

• Koku yapıyor ama çok etkili hemen saçlar çıkmaya başlıyor devamlı yaparsan faydasını görürsün. sarımsağı ez ve pamukla açılan yerlere sür

• haftada ya da ayda kac defa yapmalıyım ? yaparım devamlı yeterki cıksın :(

• haftada 3 defa yapman yeterli ama sürekli yap eğer saç köklerin ölmemişse çıkar öldüysen çok geç

• 1,5 yıl olcak 2010 ekimdi :( ölmemiş de nolur :(

• yalnız 1 ay kokusu gitmiyor haberin olsun :)

• tabiki etkisi var hatta bitkisel sarımsaklı özel şampuanlar var.. tek sarımsak sürmedim ama karısım hazırlayıp uyguluyorum hem saçı besliyor hemde diperden saçlar çıkarıyor ama düzenli uygulamk lazım yani haftada bir falan..

• yaggmurr seni ekliyorum birazdan, kabul eder misin mesaj atmam icin arkadas olmak lazımmıs

• Öncekileri Göster
    • ne sorucaksan burdan sorabilirsin..

• ciddiye alsaydın kabul ederdin zaten demek ki ciddiye almadın yani buradan sorcaım soruya da cok samimi cevap verecegini sanmıyorum tesekkurler.

• denemedim ama saçı besler ve yeniler çoğalır diye duydum denemekte fayda var akşamdan sürüp bi kaç saat bekletip yıka kokusu gitmez gibi sana kokar ama senden başkası duymaz derler. bukadar bilgim.

Erkekler Ne Diyor 5

• haftada 2-3 kez yap acayıp cıkartıyor bıde mat rengını canlı yapıyor

• insallahh

• gece sacları yıkadıktan sora yap sarımsagı kucuk parcalara bol az su ekle blendırda cırp ıyıce suyu cıksın sora sacına surup bone tak bı kac hafta sora goreceksınız

• Sarımsak şampuanı özellikle çok etkili, kısa zamanda saç dökülmesini durduruyor. Sarımsak şampuanı hakkında ayrıntılı bilgi almak istersen bitkisel.net faydalı bilgiler ve yorumlar var.

• ne gibi etkisi olmalıymış ki..dökülmelere karşı felandır..etkili olsa duyulurdu sanki

• koku yapar :D

• walla hiç duymadım sarmısağı ama bir çok derde deva olduğunu biliyorum belkide saçada bir rolü vardır

Yükleniyor...