En iyi saç düzleştirici hangisidir fiyatı önemli değil?

Saç düzleştirici almak istiyorum iyi bir marka önerir misiniz saçlarım çok ince dökülüyor bazen ve hassas çok çabuk yağlanıyor bu gibi özellikleri var en iyi düzleştirici hangisidir?

Güncellemeler:
söylediklerinizin linkini de atarsanız sevinirim:)
remington nasıl onu duyan var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link evkurdan 230 tlye almıştım yanında maşa hediyesi vardı derecesi çok iyi saçlarım gür ve sık kalın telli ne ararsan var dalgalı bide dümdüz oluyor rahat 2 gün kullanıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 16

• benim saç düzleştiricim remington,güzel ben memnunum..

• Braun Satin Hair 3 / ES1 Saç Düzleştirici fiyatına göre iyi fakat Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici en iyisi ne yaparsan yap Braun al derim.

• link 4 senedir kullanıyorum ion özellikli elektriklenmeyi önlüyor çok çok çok memnunum.

• braun

• remıngton'un masası guzel duzlestırıcı ıstıyorsun phılıps en ıyısı dıyebılırım

• ewet

• remingtonun düzleştiricisi kötü mü?

• babyliss,rowenta

• Philips kullanıyorum ben memnunum ..

• canım saçların öyleyse en güzeli ''no düzleştirici''

alma derim ben benim o gür saçlarımı o kadar yıprattı ki 2 senedir düzelmyo saçlarım yapmamama rağmen. philips var bende..

• sen her gün mü kullanıyordun?ben arada bi kullanmak için almak istiyorum

• beko'dan çok memnunum :) link

• remingtonun maşası guzel duzlestırıcısı duman cıkarıyo kafadan braunu tavsıye ederım

• rıca canım

• tamam canım sağol:)

• hıç duymadım kullanmadım kullanan arkadasımda yok

• Öncekileri Göster
  • GHD

• phılıps kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim..

4 yılım bitti zehir gibi mübarek..

saç dökülmesini engellemek ve saçını uzatmak için bi kaç bitkisel kür tarifi verebilirim ilgi alanım

• rica ederim..

• sağol canım:)

• Karanfilli suyu yatmadan önce haftada 3-4 defa sürüp bırakabilirsin..

sünamekili kürü haftada 1 defa yapman yeterli ama 2 ay boyunda hafta 1 defa toplam 8 kür olcak şekilde aksatmadan yapmalısın olumlu sonucu görebilmek için..

hatta saçının resmini çek 8 kür yap tekrar çek gör farkı o derece..

• Öncekileri Göster
  • Braun'un iyon özellikli yeni düzleştiricisini kullanıyorum, gerçekten muhteşem. Fön çekilmiş gibi.

• link atar mısın

• Philips.

• link bunu kullanıyorum memnunum

• Brown.

• brown ne sadece brown diye bi marka yok

Yükleniyor...