Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

ıphone 5s mi galaxi s4 mi ?

arkadaşlar telefon alıcam sizce hangisi ? kullanım bakımından daha iyi. ben Şu an ıphone 4 kullanıyorm neti çok yavaş oldugundan değiştiricem.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• iphone oyuncak gibi telefon ya hem görüntü olarak hem boyut olarak. tabi ki performansı tartışılmaz ama ben küçük telefon sevmiyorum. sen de bir bayansın ve o küçük ellerinle S4 kullanırken zorlanabilirsin o yüzden kararsız kaldım. IOS'tan memnunsan Iphone 5S al derim. Samsung'un malzeme kalitesi o kadar iyi değil ve Android markette çok az uygulama var, onların da çoğu virüslü. Ben LG Nexus 4 kullanıyorum ama direkt Google üretimi olduğu için, yani saf Android olduğu için kullanıyorum. çok üst düzey performans veriyor. seçim senin yani dediğim gibi Apple modellerini beğeniyorsan 5S al derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sen iphne kulanıcısısın 5s al derım alıstıgın duzen devam eder.

ama bana sorarsan samsung daha iyisini yapamana kadar en iyisi s4 ;)

S5 cıkıcak bılıorum ama ne zaman bılmıorum

0|0
    0|0
  • iphone 5s al derim

0|0
    0|0
  • Sony xperia Z1 :)

0|0
    0|0
  • ıphone 4 beğenmediysen ya salıyorsun ya da senin ıphone 4 ün arızalı

0|0
    0|0
    • telefonu ebgendm yanlz neti yavaş

• hatından kaynaklı sorun vardır senin tf ile alakalı bir durum yok

• hiiç düşünmeden s4 diyorum :)

0|0
    0|0
  • Sony Z ultra !

0|0
    0|0
  • tabi ki iphone 5s

0|0
    0|0
  • 5s çok pahalı ya. bir telefona o kadar para vermem şahsen ben.

0|0
    0|0
  • sormana gerek yok s4

0|0
    0|0
    • ama s4 çok büyük

• evet dek dezaavantajı ben bir ıphone kullanıcısıyım dusun yanı s4 tartısılmaz ozellıkte bır teefonşu anıcın

• İkiside essiz

0|0
    0|0
  • nokia 5510 paran yoksa ericsonA1018

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce bende böyle birşeyler karşı karşıya kaldım bacım en güzeli samsung :D s4 mini aldım acaba dedim ıphone 4s veya 5 mi alsam ama ordaki adam ıphone sadece ismi var güzellik yönünden internet hızı olsun kullanımı felan samsung daha iyi dedi genede sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Lg G2 al bence hem bunlrdan daha ucuz hemde özellik olarak bu telefonlardan iyi.

0|0
    0|0
  • iPhone 4'ün interneti çok yavaş?

İnternetin nasıl bir protokol ile çalıştığını bilmiyorsun sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...