• Sor
  • Bence

ıphone 5s mi galaxi s4 mi ?

arkadaşlar telefon alıcam sizce hangisi ? kullanım bakımından daha iyi. ben Şu an ıphone 4 kullanıyorm neti çok yavaş oldugundan değiştiricem.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• iphone oyuncak gibi telefon ya hem görüntü olarak hem boyut olarak. tabi ki performansı tartışılmaz ama ben küçük telefon sevmiyorum. sen de bir bayansın ve o küçük ellerinle S4 kullanırken zorlanabilirsin o yüzden kararsız kaldım. IOS'tan memnunsan Iphone 5S al derim. Samsung'un malzeme kalitesi o kadar iyi değil ve Android markette çok az uygulama var, onların da çoğu virüslü. Ben LG Nexus 4 kullanıyorum ama direkt Google üretimi olduğu için, yani saf Android olduğu için kullanıyorum. çok üst düzey performans veriyor. seçim senin yani dediğim gibi Apple modellerini beğeniyorsan 5S al derim.

Erkekler Ne Diyor 14

• iphone 5s al derim

• ıphone 4 beğenmediysen ya salıyorsun ya da senin ıphone 4 ün arızalı

• telefonu ebgendm yanlz neti yavaş

• hatından kaynaklı sorun vardır senin tf ile alakalı bir durum yok

• Sony xperia Z1 :)

• tabi ki iphone 5s

• sormana gerek yok s4

• ama s4 çok büyük

• evet dek dezaavantajı ben bir ıphone kullanıcısıyım dusun yanı s4 tartısılmaz ozellıkte bır teefonşu anıcın

• Sony Z ultra !

• sen iphne kulanıcısısın 5s al derım alıstıgın duzen devam eder.ama bana sorarsan samsung daha iyisini yapamana kadar en iyisi s4 ;)S5 cıkıcak bılıorum ama ne zaman bılmıorum

• hiiç düşünmeden s4 diyorum :)

• 2 hafta önce bende böyle birşeyler karşı karşıya kaldım bacım en güzeli samsung :D s4 mini aldım acaba dedim ıphone 4s veya 5 mi alsam ama ordaki adam ıphone sadece ismi var güzellik yönünden internet hızı olsun kullanımı felan samsung daha iyi dedi genede sen bilirsin :)

• nokia 5510 paran yoksa ericsonA1018

• iPhone 4'ün interneti çok yavaş?İnternetin nasıl bir protokol ile çalıştığını bilmiyorsun sanırım.

• nasıl yani ?

• İşte, öyle...

• İkiside essiz

• 5s çok pahalı ya. bir telefona o kadar para vermem şahsen ben.

• Lg G2 al bence hem bunlrdan daha ucuz hemde özellik olarak bu telefonlardan iyi.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...