Sizce uzun boylu esmer bir erkek ne tarz giyinmeli? Ne giymeli ne giymemeli?

Sizce uzun boylu esmer bir erkek ne tarz giyinmeli? Ne giymeli ne giymemeli? ( Kara kaş Kara göz buğday teni kirli sakallı falan)

ya soruları kendi çıkarlarım için soruyorum ama napimm:)

Ne giymeli, ne giymemeli sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir gömlek, disina ince bir örgü bulizi. altina kot.

Esmerlere cok yakistiriyorum :)

link

oy oy, ne tatli ve olgun duruyor.

link

Esmer oldugun icin cok koyu renkle kapatma kendini. Acik renkler kullan, ki kaybolmayasin :)

• Rica ederim.

E yani babamin alisverisine ben giderim :D takip etmeliyim erkek modasini

• tavsiyelerin için teşekkür ederim dengesiz arkadaşım:)) erkek modasınıda takip ediyorsun tebrik ederim seni:)

• O tarz kiyafetler bir erkegi olgun gösteriyor bence. ve hos durur.

sana kolay gelsin ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• sıyah gömlek kısa kollu siyah olmasa da olur ama siyah çok yakışıyor esmer uzun boylu erkeklere birde kirli sakallısın bir dene istersen:)

• önemli değil:)

• tamam bu olur bak.. tavsiyelerin için tşkr ederim:)

• o zaman yine gömlek tercih et çizgili kısa kollu gömlekler var çok güzel renkli,o zamn gölge gibi durmassın merak etme:)

• Öncekileri Göster
  • cool ve havalı görülen herşey .. maço olmamak şartıyla .. esmer uzun boylu kirli sakallı bir erkek kesinlikle cool gözükmeli ..

• yani çocuksu kıyafetler yerıne gömlek ama tarz gözukmelı yani.. tarz dedıgm marka anlamındada degıl .. bakınca bidaha baktırmalı yani.. erkeğinde kıyafetı bı bayan kadar önmlı olmalı

• cool ve havalı bir örnek verirmisin arkadaşım:)

• Maço havadan olabildiğince uzak durmalı daha alternatif tarzda giyinmeli.T-shirt üstüne düğmeleri açık gömlek dar siyah pantolon vs.

kesinlikle apaçi tarzında uzak olmalı.bol pantolonlardan kaçınmalı

• öyle garson gibi oluyor ya...kot üstüne spor gömlekler benim demek istediğim:)

• gömlek güzeldir ama spor bir pantolonun üstüne güzeldir kumaş pantolonun üstüne tam bir felaket :/

• jöleyi çözemedim:/ kundura kolye takı falan uzak olsun zaten...takım elbiseyide önemli gecelerde giyiyoruz zaten...gömle giymeyi severim ben ya..neden maço olsunki..modeli tutturduktan sonra

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• gün içinde : kesinlikle açık renk olacak. bi uzun kollu belden oturmalı gömlek olabilir. normal yaka sade vücudu az saracak tişört ( bady tişörtleri değil) altına kot. kemer / kemer rengi ayakkabı (modern ve şık) bi de şık siyah güneş gözlüğü

gece için : koyu renk seçebilirsin. lacivert, siyah

• teşekkür ederim, not ettim bunları:)

• walla ben de esmerim bve uzun boyluyum (profil resmim gercek yani)... walla yakıştıracak oldun mu motif önemli bence... renk elbiselerin kombinasyonunda önemli... kirli sakala katılıyorum... abartmamak şartıyla...

• günümüz güzellik anlayışına uyan birisin. ne giysen yakışır. resimli örnekler için reklamlarada ki erkek modelleri takip edebilirsin

• tşkr ederim ya multu ettin beni...tavsiyeni dinliyicem..

Yükleniyor...