• Sor
  • Bence

Giymekten nefret ettiğiniz ve de giymeye bayıldığınız kıyafet türleri nelerdir?

giymekten nefret ettiğiniz vedegiymeye bayıldığınız kıyafet türleri nelerdir ?

Güncellemeler:
sevdiğiniz yada eşiniz tarafından sizin beğenmediğiniz bir elbiseyi size hediye etse ve bu elbiseyi sık sık üzerinzide görmek istese ?

En İyi Görüş

• deri tayt yırtık taytlar çok hoşuma gidiyor topuklu ayakkabılar tunikler biraz gösterişli şeyleri seviyorum. sade giyinmeyi pek sevmem mesela converse giymeyi hiç sevmem.

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 6

• takım elbise sevmiyorum

• takım elbise kesinlikle, kravat, papyon hepsi. Tanga gibi erkeklerin g.te kaçan şeyleri giyesi de iğrenç ayrıcana.

• yerine göre her tarzı severim..

• Kot sevmiyorum keten yada kumaş severim.

• takım elbise ve kravat takmayı hiç sevmiyorum adidas eşofman takımlarına karşıda büyük bi düşkünlüğüm var

• kazak giymeyi hayatta sevmem.herzaman gömlek giyerim

Kızlar Ne Diyor 19

• Ayırt etmiyorum.

• etek giymeyi sevmem hırkalara bayılırım

• boğazlı kazak asla giyemem daralırım nefes alamam kendime 2 beden büyük ve bol tişörtleri giymeye bayılırım hele bide omzu düşüyosa tamamdır

• leopardan nefret ediyorum

• bogazlı kazaktan nefret ederim kışın şort giymeyide sevmem sivri burun ayakkabılarıda sevmem

• şalvar tipi pantolon,tulum falan giymem.dar paça pantolon, elbise, deri ceket vs vs seviyorum...

• açık reklerde yırtık kota bayılırımbolero öldürseler giymem.

• dar pantolon severım etek gıymem...

• Kaban, mont giymekten nefret ederim.Yuksek bel siyah dar pantalonda vazgeçilmezimdir.. :)

• Şalvar pantalonları hiç sevmiyorumElbiseye bayılıyorum

• İçinde rahat olmadığım her kıyafetten nefret ederim.

• Topuklu ayakkabı, Dar paça Vücuda Oturan Beli Düşük Pantolon,Deri tayt,Deri ceket, Tunik,Uzun Hırka,Hırka,Adidas spor ayakkabı çok severim. Şalvar pantolon,Babet,Sandalet,Elbise,Mini etek,Şort,Bol paça pantolon Sevmem. Ayrıca Siyah ve Pembe renkleri giyinir severim.

• kot eşofman spor gömlek

• Bol pacali pantolonlardan ve tulumlardan nefret ederim. Dar, tam üzerime oturacak elbiselere bayilirim.

• yün atlet ve içlikleri severim ama tunik sevemem

• havuç pantolon asla gıymem elbıseler sortlar kotlar hepsını severım

• şalvar. hayatta giymem.kıyafetlerimin hepsine bayılıyorum şahsen.

• kırmızı gıymeyı sevmıyorum. siyah gıymeye bayılırım :P

• kırmızıyı bende sevmem sadece ojem var kırmızı onun dışında tokam bile yok

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...