Dövme askerde sorun olurmu?

seneye askere gideceğim göğsümde ay yıldız birde sağ kolumda kurt dövmesi var bir sorun olurmu uzun dönem yapacağım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlk başlarda bazı subaylarca sorunluymuşsun gibi algılanabiliyor. Komando seçmelerine, komutanların makam şoförlükleri gibi bazı yerlere seçilemiyorsun. Birçok elemedende saf dışı kalabiliyorsun acemi birliklerinde. Sıkıntı etme gelip geçer derim başkada önerim yok. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kurt mu ? Abi cok iyi yaaaa :))))

• teşekkür ettim :) inşallah komutanlarda senin gibi düşünür ya da milliyetçi bir komutana denk gelirim yoksa işim zor :)))

• Rica ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• yok sorun olmaz bende de var sadece not olarak düşüyolar

• bi sorun olmaz kardo rahat ol.

• İnşallah ya kimisi var hiçbir sıkıntı yaşamadım diyor kimisi var en boktan işlere veriyorlar dayak atıyorlar falan diyor kafam karıştı

• yapcak bir şey yok artık bilader sen git orada hallederler merak etme

• sıkıntı olmaz kafana takma

• Valla sendeki dövmeyi bilmem de askerdeki dövmelerden kafayı yiyip teskere alanlar var

• eskide kaldı dayak olayları diyorlar ama bilmiyorum öyle abartı saçma sapan dövmem yok zaten 2 tane biri şekli şemali düzgün bir bozkurt birde göğsümde ay yıldız

• eskiden de askerde dayak yasaktı, ama korkudan herhangi bir işleme tabi olmuyordu, sümen altı yapılıyordu hepsi muhtemelen şimdi de öyledir,

Yükleniyor...