• Sor
  • Bence

Erkek için hangi parfüm kalıcı?

1 ay sonra erkek arkadaşımın doğum günü var.Ve geçenlerde beğendiğin bir parfümü alalım bana,parfümüm bitti demişti.Bende şimdi hazır ihtiyacı varken ve doğum günüyken ona güzel bir parfüm almak istiyorum.Öğrenci bitçesi olması sebebiyle aklıma ilk avon markası gelmişse de ( çok güzel parfümleri var ancak sıktığın an dışında kokmuyor pek ) biraz kalıcı bir parfüm olsun istiyorum.Ya da kokusuna kalıcı dediğiniz avov oriflame vb markalardan parfüm isimleri de alabilirim.Param sınırlı çünkü.Önerilerinizi bekliyorum efendim :)

Güncellemeler:
Pierre cardin in fiyatı hoşuma gitti :) 50 tl demiş bi kaç site.Acaba kokusu da hoş mu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 4

• Xo kullanıyorum ben sabah sıkıyorum aksama kadar 2 fıs yetıyor.

• iki taksitle guess suede al

• damat'ta bi parfüm varki süper dillere destan ama ismini hatırlamıyorum çok bi seçenek yok damatta zaten en fazla 3-4 tane vardır 46 liraydı ben alırken

• Hadi ya.Fiyatı çok iyiymiş.İndirimden falan mı aldın peki ? Kokusu ile mi kalıcılığı ile mi dillere destan peki ?

• kokusu ve kalıcılığı :)

• Nette de öyle fiyatlar.Mağazadan bakma şansım da var hem.Kokusuna bakıp alırım.Sağolasın

Kızlar Ne Diyor 2

• hugo al

• 150 tl ye :)) hı hı baya uygun oldu fiyat.Teşekkürler.Bursumun yarısından fazlasını parfüme yatırmam gerek bunu alabilmek için

• oriflame yapıyorum canım ben,s8 klasik,eclat sport,flamboyant ve soul öneririm..ama bana kalırsa caldion erkek bir erkeğe daha çok yakışıyor ve oldukça da kalıcı..

• Kardeşime hediye gelmişti Eclat Sport güzeldi.

• Öncekileri Göster
    • Tene değil kıyafete sıkıyoruz parfümü.Tene sıkılmamalı zaten bence.Cevap için teşekkürrler

• hımmm siz tene sıkmıyorsanız sorun yok canım..rica ederim..

Yükleniyor...