• Sor
  • Bence

Erkek için hangi parfüm kalıcı?

1 ay sonra erkek arkadaşımın doğum günü var.Ve geçenlerde beğendiğin bir parfümü alalım bana,parfümüm bitti demişti.Bende şimdi hazır ihtiyacı varken... Daha Fazla

Güncellemeler:
Pierre cardin in fiyatı hoşuma gitti :) 50 tl demiş bi kaç site.Acaba kokusu da hoş mu ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 4

• Xo kullanıyorum ben sabah sıkıyorum aksama kadar 2 fıs yetıyor.

• iki taksitle guess suede al

• damat'ta bi parfüm varki süper dillere destan ama ismini hatırlamıyorum çok bi seçenek yok damatta zaten en fazla 3-4 tane vardır 46 liraydı ben alırken

• Hadi ya.Fiyatı çok iyiymiş.İndirimden falan mı aldın peki ? Kokusu ile mi kalıcılığı ile mi dillere destan peki ?

• kokusu ve kalıcılığı :)

• Nette de öyle fiyatlar.Mağazadan bakma şansım da var hem.Kokusuna bakıp alırım.Sağolasın

Kızlar Ne Diyor 2

• hugo al

• 150 tl ye :)) hı hı baya uygun oldu fiyat.Teşekkürler.Bursumun yarısından fazlasını parfüme yatırmam gerek bunu alabilmek için

• oriflame yapıyorum canım ben,s8 klasik,eclat sport,flamboyant ve soul öneririm..ama bana kalırsa caldion erkek bir erkeğe daha çok yakışıyor ve oldukça da kalıcı..

• Kardeşime hediye gelmişti Eclat Sport güzeldi.

• Öncekileri Göster
    • Tene değil kıyafete sıkıyoruz parfümü.Tene sıkılmamalı zaten bence.Cevap için teşekkürrler

• hımmm siz tene sıkmıyorsanız sorun yok canım..rica ederim..

Yükleniyor...