Deri etek hakkında yorumlarınızı alabilir miyim :)))

link deri etekler bu tarz bir çizmeyle kombinlenir mi sizce ?bu çizme link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 14

• link link bu tür çizmelerin daha çok yakışacağını düşünüyorum botta güzel olur link link

• Etekler çok güzel ama çizmeler abartı

• hayatta olmaz giyme sakın

• 1. etek güzel 3. de idare eder ama diğerleri hiç güzel değil. hele sonuncusu çok kötü bence. Deri eteği neyle giymek gerekir bilemiyorum ama o çizmelerle asla olmaz. Çok farklı tarzlar.Bence sen çizmeyi al ( güzel çünkü) ama deri eteği falan boşver. Güzel olayım derken kötü bir sonuçla karşılaşma.

• gayet güzel olur ama fazla abartı olmak istemiyosan üzerine salaş yün bir kazak giyebilirsin tamamen deri olursan hele bir de o kıyafeti kaldırmıycak biyerdeysen yandın

• ben çizmeleri pek begenmedim ama etekler hoşş

• eteklerın klasık,çizmeler spor gibi.olmaz bence.bıde dız kapağında bıten eteklerde uzun çizme güzel durmuyo.kısa ve bıraz topuklu olmalı.

• çizmeyi sevmedim spor tarz bir deri etek ile şu zımbalı kısa botlar hoş duruyor

• çizme yalnızca ikincisiyle olur.ikisi de pek kaliteli görünmüyor.etekler imitasyon değilse fiyatları bir harika.inanamadım.ikinci hariç hepsi güzel.dördüncüde iki tarz birleştirlmiş.ben sevdim.femme fatal değil ama derinin coolluğu var yine.güzel.üçüncüyü detaylarını göremediğimden eleştiremiyorum, bu şekilde hoş duruyor.yanındakiler troksa bilemeyeceğim.ilki klasik ve güzel.al ceketle giy işe git, marjinalal t-shirtle giy bara git, casualal büstiyerle giy femme fatal.yani gideri var.

• Hatuna bak be afeti Derya :)

• bence cızme duz olsaymıs guzel dururmus sevdım kombını amaa :)

• hoş evet

• deri etek bende severek giyiyorum daha zarif bir çizme tercih etmelisin bence

• Daah düz sade bır cızme ıle daha guzel olur. link link

• farkli bir cizme bulamlisin,bunlara bak mesela link

Yükleniyor...