Erkek giyiminde gömlek pantolonun içine sokulmalı mı?

Demin arkadaş gömlekle ilgili soru sormuş ben de bitane sorayım dedim..Gömlek giymesini seviyorum ama vucüt fit değil :) 180 boy 85 kilo civarı biraz kalıp var siyah gömlek severim sizce gömleği pantolonun içine sokuyum mu tabi kemerde olucak yoksa boşta mı dursun ? eğer içine sokarsam korkum biraz popo çıkıyo sıkıntı olur mu :) dediğim gibi içine mi sokuyum boşta mı dursun ? bide 2 düğmeyi açsam hafif kılları göstersem nasıl olur :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kumaş pantolon giyeceksen içine sok link jean giyeceksen dışarda kalsın ama gömlek fazla uzun diilse link burda da jean içine gömlek link yani kesin bişi sölemek zor kendine nasıl yakıştığını düşünüyosan öyle giymelisin

• ben gömlek kumaş pantolonun içine sokulur dedim bu fotoyu buldum illa herkes bunları giysin demedim uyumsuz olduğunun farkındayım 1. linkteki gibi giy hoş olur demedim. !

• 1. linkteki nedir ya hoşmu sence :) ilkokul yıllarında giydiği pantolonu ergenliğin son evrelerinde giymiş gibi duruyor ayakkabı emanet birisi acımış vermiş gibi. gömlek berbat ötesi.kaliteli olabilir güzel olmadıktan sonra para etmez.

• Yanındaki guru yazısı modayla ilgili sanırım :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 21

• Amele gibi olur :(

• Hayır tabiki.

• *cık*. yapma

• fit değilsen dışarda kalsın,kıllar da içerde

• yapmayın şöyle şeyler çok itici

• krolaşmaa:D

• ya para bendeyse :P

• Fit fiziklerde gömlek içerde muhteşem oluyor :)

• fit fizik derken benden bahsediyor

• fit fizik elimizde kalmadı :) stoklara gelince ararız :P

• Gömleğe, pantolona ve yerine göre değişir... link güzel ve link çok kötü

• alttaki kromen miş :))

• yok ilkiyle aynı sayfada çıktı :))) Dışarı çıkınca çok görüyorum, altına bir de iskarpin...

• çok aradın mı 2. resmi :)

• fit dümdüz bir karın olunca erkeklerde çok çok çok hoş duruyor (gömlek pantolonun içinde)

• hayırrr... kesinlikle içine sokma kıllar da hoş değil..

• aaa niye :) sonradan kılları görünce sürpriz olmaz mı ? :)

• Bence gömleğini içine sokma daha havalı daha çekici oluyosunuz ve düğmesinide açma genelde kızlar kıllı erkeklerden hoşlanmazlar.

• bence gömleğinin düğmesni açma zira bazı kızlar kıllardan tiskinir :) ondan haricinde kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap... kolay gelsin

• gömleğindenn gömleğine far varr şimdii.

• mesela

• farketmez nasıl daha hoş duruosa ama sokulsa daha hoş olur

• olabilir.. kemer takmadan sakın yapma ama .. bide kemerinle ayakkabın aynı renklerde olsa çok çok iyi olur ;)

• haha anladım anladım.

• soralım dedik merak ettik :)

• ayakkabının rengine göre kemer alırsın o halde sende gidipte sana ayakkabı al demedim.. takıntı yoktu madem ne diye sordun yakanı bağrını aç sal gömleği kasma kendini ;)

• Öncekileri Göster
  • sokulabilirde sokulmayabilirde

• sokuladabilur sokulmayada bilur karar veremedum şimdi
      Nıe oldi rengin soldi? :D

• Koptum xD

• Gömleği içine sok ama sakıııııııııınnnnnn ama sakın kılları gösterme kravatın yoksa sadece yaka düğmesini aç zaten kravat varsa düğme açma

• haha :)

• aman saygı da duyma nesine duycan :D

• Kıl seviyorlar heralde ben sevmem sevene saygı duyarım

• Öncekileri Göster
  • Kesinlikle o gömleginizi pantolonunuzum içine sokun lütfen beyler'! ne o öyle Cemaatci modeli gömlek pantolonun üstünde cok itici ve kRo bir görünüm...

• :DD

• aa bak onu düşünmediydim şimdi :PPp

• oduncu gömleğini de mi içeri sokalım? rüküş demez misin

• Düğmeleri açma:(

• Biraz:)

• kötü mü oluyor (yanlış yazmısım )

• ya kötü mü oluya hafif şöyle kürkümüz gözükse :)

• Öncekileri Göster
  • Gömleğin altına giyeceğin pantolona , onla gideceğin yere , oluşturacağın kombinasyona göre değişir.Bazen dışarı çıkardığında kötü görünür bazen içine sokuşturduğunda

• Kötü olur :D

• niye :)

• Kotun üstüne sokma sakın :D

• Öncekileri Göster
  • göbek varsa sakın yapmaa

• ı-ıh olmaz kahverengi pantalon lacivert gömlek kombinasyonu güzel oluyor

• siyah yada lacivert biraz dark kot + siyah gömlek nasıl olur ?

• o zaman kahve + lacivert kombinasyonu yap çok hoş duruyor erkekte

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• tshirt üstüne gömlek giy düğmeler açık olsun,alta kot pantolon,spor ayakkabı.olmaz mı?

• Memur olunca takımdan başka seçenek yok:)

• çok kötü

• sokma derim iyi durmuyor.

• ikisinin ortasını söyleyecem bende. önce gömleği sıkıca içeri sokuyosun sonra elleri baş üstünde birleştiriğ yukarı doğru esniyorsun. böylece gömleğin sadece ucu içerde kalıyor ve önünde bir kat oluşuyor. ikisinin ortası gib yani... en güzeli :)

• samanyolu ayna diyorum

• Yer yer

• Pantolonu ve gömleği görmeden konuşmak zor

• takım elbise harıcınde sokulmamali

• sokuladabilur sokulmayada bilur karar veremedum şimdi Nıe oldi rengin soldi? :D

• bel hizasına kadarsa sokulmamalı ama asaga kadar iniyorsa sokmalısın yoksa sünnet cocoukları gibi olurr

• kızlar pantolondan çok kıllar içn yorum yapmış ya :D

• bu kış karlı havalarda ii oluo doğrusu xD

• eee kürkümüz o bizim :)

• gömleği pantolonun içine koy kardeşim digerleri senn popona bakacak degiler ya dik dur biraz popo bişi engel degildir gömlek içerde bide ince kıravat tak siyah gömlek ve gri ince kravat tak süper olursun

• bide üstüne damla gözlük :)

• dar gömlek ve sportif bir gömlekse içeri sokulmaz. ama kumaş pantolonun üstüne giydiğin gömlek içeri sokulmalı.

• eğer kumaş pantolon giyiyorsan sokulmalı kotta sokulmaz

• jean pantolunun üzerine giydiysen BENCE sokulmaz..ama kumaşın üstüne giydiysen BENCE sokulmalı :)

• ya kumaşta ömrümde sevmem :)

• kekolar gibi oluyorsun <= diyor ya kızlar..BENCEDE harbiden öyle olunuyor :)

• niye kotun içine sokulmuyor anlayamadım ben

• kravat kullanmıyorsan içine sokmana gerek yok bence daha spor olur ayakkabında kundura olmasın yeter.

• Gömleği içine sok daha klas durur ,popo içinde spora başla;)

• :)

• :):) akşam akşam güldürdün beni sağolasın:)

• haha shakirayı sol cebimden jenniferi sağ cebimden çıkarırım :):)

• Öncekileri Göster
  • Bende senin gibiyim kardeş..1.86 boyum, 87 kilom var.. Bende gömlek giymeyi severim ama her gömleği değil.. Ya sport olacak yada dar gömlek olacak.. Bu gömleklerden alırsan pantolonun içine sokabilirsin ama pantolonun bol bi kot olması tercihimdir. Yani ben öyle yapıyorum..Kalçayıda sorun etme.. Sana öyle geliyor. Bende ilk giydiğimde öyleydim ama sonra alışınca normal gelmeye başladı..Ayrıca gömleği içeri sokacaksan kesinlikle kemer takmanı öneririm. Öbür türlü çok garip olur...

• Bence kaba et biraz meydana çıkmış diye kimsenin "avuçlamak" isteyeceğini sanmıyorum..
      Hele bir de bu olay erkek için geçerliyse hiç hiç sanmıyorum :)

• haklısın ya korkuyorum biri avuçluycakmış gibi oluyor :)

Yükleniyor...