Erkek giyiminde gömlek pantolonun içine sokulmalı mı?

Demin arkadaş gömlekle ilgili soru sormuş ben de bitane sorayım dedim..Gömlek giymesini seviyorum ama vucüt fit değil :) 180 boy 85 kilo civarı biraz kalıp var siyah gömlek severim sizce gömleği pantolonun içine sokuyum mu tabi kemerde olucak yoksa boşta mı dursun ? eğer içine sokarsam korkum biraz popo çıkıyo sıkıntı olur mu :) dediğim gibi içine mi sokuyum boşta mı dursun ? bide 2 düğmeyi açsam hafif kılları göstersem nasıl olur :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kumaş pantolon giyeceksen içine sok link jean giyeceksen dışarda kalsın ama gömlek fazla uzun diilse link burda da jean içine gömlek link yani kesin bişi sölemek zor kendine nasıl yakıştığını düşünüyosan öyle giymelisin

• güzel bulmuşsunda bu adamların üstünde çok iyi duruyor fakat ben bunları giysem emanet gibi durar :)

• Öncekileri Göster
    • 1. linkteki nedir ya hoşmu sence :) ilkokul yıllarında giydiği pantolonu ergenliğin son evrelerinde giymiş gibi duruyor ayakkabı emanet birisi acımış vermiş gibi. gömlek berbat ötesi.kaliteli olabilir güzel olmadıktan sonra para etmez.

• ben gömlek kumaş pantolonun içine sokulur dedim bu fotoyu buldum illa herkes bunları giysin demedim uyumsuz olduğunun farkındayım 1. linkteki gibi giy hoş olur demedim. !

Kızlar Ne Diyor 21

• Hayır tabiki.

• sokulabilirde sokulmayabilirde

• Koptum xD

• sokuladabilur sokulmayada bilur karar veremedum şimdi
      Nıe oldi rengin soldi? :D

• Gömleğe, pantolona ve yerine göre değişir... link güzel ve link çok kötü

• çok aradın mı 2. resmi :)

• yok ilkiyle aynı sayfada çıktı :))) Dışarı çıkınca çok görüyorum, altına bir de iskarpin...

• alttaki kromen miş :))

• farketmez nasıl daha hoş duruosa ama sokulsa daha hoş olur

• fit değilsen dışarda kalsın,kıllar da içerde

• *cık*. yapma

• gömleğindenn gömleğine far varr şimdii.

• mesela

• fit dümdüz bir karın olunca erkeklerde çok çok çok hoş duruyor (gömlek pantolonun içinde)

• Kesinlikle o gömleginizi pantolonunuzum içine sokun lütfen beyler'! ne o öyle Cemaatci modeli gömlek pantolonun üstünde cok itici ve kRo bir görünüm...

• oduncu gömleğini de mi içeri sokalım? rüküş demez misin

• aa bak onu düşünmediydim şimdi :PPp

• :DD

• olabilir.. kemer takmadan sakın yapma ama .. bide kemerinle ayakkabın aynı renklerde olsa çok çok iyi olur ;)

• maalesef öyle takıntılarım yok 1 kemerim var siyah bide siyah superstarım o kadar kızlar gibi 30 çift ayakkabımız yok maalesef :)

• Öncekileri Göster
    • soralım dedik merak ettik :)

• haha anladım anladım.

• Düğmeleri açma:(

• ben 2 tanesini ilikliyorum üstü açık ama kıllı değilim hoş mu

• Öncekileri Göster
    • kötü mü oluyor (yanlış yazmısım )

• Biraz:)

• Bence gömleğini içine sokma daha havalı daha çekici oluyosunuz ve düğmesinide açma genelde kızlar kıllı erkeklerden hoşlanmazlar.

• yapmayın şöyle şeyler çok itici

• krolaşmaa:D

• ya para bendeyse :P

• Fit fiziklerde gömlek içerde muhteşem oluyor :)

• fit fizik elimizde kalmadı :) stoklara gelince ararız :P

• fit fizik derken benden bahsediyor

• bence gömleğinin düğmesni açma zira bazı kızlar kıllardan tiskinir :) ondan haricinde kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap... kolay gelsin

• Gömleğin altına giyeceğin pantolona , onla gideceğin yere , oluşturacağın kombinasyona göre değişir.Bazen dışarı çıkardığında kötü görünür bazen içine sokuşturduğunda

• gittiğim yer falan yok :) iş adamı değilim kotun üstüne işte

• Öncekileri Göster
    • niye :)

• Kötü olur :D

• göbek varsa sakın yapmaa

• çok yok

• Öncekileri Göster
    • siyah yada lacivert biraz dark kot + siyah gömlek nasıl olur ?

• ı-ıh olmaz kahverengi pantalon lacivert gömlek kombinasyonu güzel oluyor

• Amele gibi olur :(

• Gömleği içine sok ama sakıııııııııınnnnnn ama sakın kılları gösterme kravatın yoksa sadece yaka düğmesini aç zaten kravat varsa düğme açma

• Aslında italyan kravat mı ne varya ince böyle o güzel olurda gündelik niye takıyım ki

• Öncekileri Göster
    • aman saygı da duyma nesine duycan :D

• haha :)

• hayırrr... kesinlikle içine sokma kıllar da hoş değil..

• aaa niye :) sonradan kılları görünce sürpriz olmaz mı ? :)

Erkekler Ne Diyor 19

• tshirt üstüne gömlek giy düğmeler açık olsun,alta kot pantolon,spor ayakkabı.olmaz mı?

• bel hizasına kadarsa sokulmamalı ama asaga kadar iniyorsa sokmalısın yoksa sünnet cocoukları gibi olurr

• sokma derim iyi durmuyor.

• gömleği pantolonun içine koy kardeşim digerleri senn popona bakacak degiler ya dik dur biraz popo bişi engel degildir gömlek içerde bide ince kıravat tak siyah gömlek ve gri ince kravat tak süper olursun

• bide üstüne damla gözlük :)

• dar gömlek ve sportif bir gömlekse içeri sokulmaz. ama kumaş pantolonun üstüne giydiğin gömlek içeri sokulmalı.

• kızlar pantolondan çok kıllar içn yorum yapmış ya :D

• eee kürkümüz o bizim :)

• bu kış karlı havalarda ii oluo doğrusu xD

• Gömleği içine sok daha klas durur ,popo içinde spora başla;)

• çok popo yok ya yani kızlar kıskanıyo galiba :) çoğu kızdan iyi anlamadım gitti

• Öncekileri Göster
    • :):) akşam akşam güldürdün beni sağolasın:)

• :)

• ikisinin ortasını söyleyecem bende. önce gömleği sıkıca içeri sokuyosun sonra elleri baş üstünde birleştiriğ yukarı doğru esniyorsun. böylece gömleğin sadece ucu içerde kalıyor ve önünde bir kat oluşuyor. ikisinin ortası gib yani... en güzeli :)

• Yer yer

• Memur olunca takımdan başka seçenek yok:)

• çok kötü

• samanyolu ayna diyorum

• Pantolonu ve gömleği görmeden konuşmak zor

• takım elbise harıcınde sokulmamali

• sokuladabilur sokulmayada bilur karar veremedum şimdi Nıe oldi rengin soldi? :D

• eğer kumaş pantolon giyiyorsan sokulmalı kotta sokulmaz

• jean pantolunun üzerine giydiysen BENCE sokulmaz..ama kumaşın üstüne giydiysen BENCE sokulmalı :)

• niye kotun içine sokulmuyor anlayamadım ben

• kekolar gibi oluyorsun <= diyor ya kızlar..BENCEDE harbiden öyle olunuyor :)

• ya kumaşta ömrümde sevmem :)

• kravat kullanmıyorsan içine sokmana gerek yok bence daha spor olur ayakkabında kundura olmasın yeter.

• Bende senin gibiyim kardeş..1.86 boyum, 87 kilom var.. Bende gömlek giymeyi severim ama her gömleği değil.. Ya sport olacak yada dar gömlek olacak.. Bu gömleklerden alırsan pantolonun içine sokabilirsin ama pantolonun bol bi kot olması tercihimdir. Yani ben öyle yapıyorum..Kalçayıda sorun etme.. Sana öyle geliyor. Bende ilk giydiğimde öyleydim ama sonra alışınca normal gelmeye başladı..Ayrıca gömleği içeri sokacaksan kesinlikle kemer takmanı öneririm. Öbür türlü çok garip olur...

• haklısın ya korkuyorum biri avuçluycakmış gibi oluyor :)

• Bence kaba et biraz meydana çıkmış diye kimsenin "avuçlamak" isteyeceğini sanmıyorum..
      Hele bir de bu olay erkek için geçerliyse hiç hiç sanmıyorum :)

Yükleniyor...