Saçımda çok kırık var ne iyi gelir denemıs olumlu sonuc alanlar öneri verebılır mi?

saçımı 7 yıl öncede boyardım fakat arada evde boyasamda bazn kuafördede boyatırdım o zamanlar sac uclarım böyle olmazdı şimdı ise yaklasık 7 yıldır hep evde boyuyorum kuaföre gıdemıyorum son yıllarda ucları catal gıbı oluyor ufak makasla alıyorum kırıkları fakat kestıgımde bıle ucu acık renk gıbı oluyo yanı bı ıkı gune yıne catallasıcak belli seklınde oluyo.üstelık 7 yıldır boyamama ragmen sık sık boyamıyorum sacımda beyaz var baya zaman gecıyo öyle boyuyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle kırık kısımları baya bir kısalt .saç kremi kullanmıyorsan kullan kırıkların olmaz.bide boyadığın zaman saç uçlarını boyama hep aynı rengi boyuyosan.yada az beklet saç ucunda boyayı en son boya kuç bölümleri.

• teşekkürler :)

• 5 yıldız bendende:)

• kremin kuru saçlar için olanını kullanıyordum ben hiç kırılmazdı.istersen duştan sonra saç uçlarını yağla mesela bir arkadaşım saç uçlarına az miktar badem yağı sürerdi..kuruyup çatallaşmasını engeller belki.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne yaparsan yap önce yapman gereken kuaföre gidip kırıkları kestirmen.

• kırıklara çok takılmayın , kırıksız saç yok çünkü .

• kırıkları tamamen aldırman lazım boydan direk gitmesini istemiyorsan da aylık ya da iki aya bir o zayıf saclar gidene kadar uzadıkca kestireceksin

• o da olmuyo malesef teşekkür ederım cevap ıcın

• yani ablacm kendi kendine halledemiyorsan psikolojik yardım al

• haklısın ama sımdı takılmıcak gıbıde degıl dört duvar arasında kendı kendıme kalmaktan cok kötü haldeyım zaten sac derimde egzamada var o da stresle alakalı

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...