Saçımda çok kırık var ne iyi gelir denemıs olumlu sonuc alanlar öneri verebılır mi?

saçımı 7 yıl öncede boyardım fakat arada evde boyasamda bazn kuafördede boyatırdım o zamanlar sac uclarım böyle olmazdı şimdı ise yaklasık 7 yıldır hep evde boyuyorum kuaföre gıdemıyorum son yıllarda ucları catal gıbı oluyor ufak makasla alıyorum kırıkları fakat kestıgımde bıle ucu acık renk gıbı oluyo yanı bı ıkı gune yıne catallasıcak belli seklınde oluyo.üstelık 7 yıldır boyamama ragmen sık sık boyamıyorum sacımda beyaz var baya zaman gecıyo öyle boyuyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle kırık kısımları baya bir kısalt .saç kremi kullanmıyorsan kullan kırıkların olmaz.bide boyadığın zaman saç uçlarını boyama hep aynı rengi boyuyosan.yada az beklet saç ucunda boyayı en son boya kuç bölümleri.

• evet uclara sürmüyorum bıle boyadan dolayı sert oldugu ıcın sevmesemde kremde kullanıyorum..bı kac yıl önce bu sorundan dolayı kestırdım omuzlarda fakat hıc degsme olmadı süpürge gıbı oldu

• Öncekileri Göster
    • 5 yıldız bendende:)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• kırıkları tamamen aldırman lazım boydan direk gitmesini istemiyorsan da aylık ya da iki aya bir o zayıf saclar gidene kadar uzadıkca kestireceksin

• ama keserken bakıyorum ucu yıne hafıf beyazımsı oluyo yanı yıne kırılacagı bellı hatta bı kac yıl önce gıttım omuzlarda kestırdım o zamnda aynı devam ettı hıc faydası olmadı süpürge gıbı gözuktü

• Öncekileri Göster
    • yani ablacm kendi kendine halledemiyorsan psikolojik yardım al

• o da olmuyo malesef teşekkür ederım cevap ıcın

• Ne yaparsan yap önce yapman gereken kuaföre gidip kırıkları kestirmen.

• kırıklara çok takılmayın , kırıksız saç yok çünkü .

Yükleniyor...