Feym ne demek ve nasıl olunur?

Arkadaşlar bir sorum olacaktı feym ne demek ve nasıl olunur bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Bazı insanlar feym olmak için çaba gösteriyor Nedir bu feym olma çabası mantıklı bir açıklama yapılırsa sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergen Kuruntusu. ÜOSET ve SATSE grubuna üye olan kişilere feym denir.(fame) ÜOSET: Ünlü Olduğunu Sanan Ergen TopluluğuSATSE: Sanal Alemde Tanındığını Sanan Ergen Sevgiler, saygılar.

• bu ergen topluluğu nasıl bir şey sanalda mı var yoksa gerçekte de var mı? bide ÜOSET ve SATSE diye facebookta sayfa var mı? yoksa bu sizin uydurmanız mı bunu akılcı bir üslüpla açıklar mısınız?

• feym = fame = famous = ünlü buradan çıkartabilirsin bence

• Feym fame demek. Fame de unlu, populer anlamina geliyor...Gereksiz cabalar iste.

• yani bunlar biz insanlara fayda sağlamaz dimi ünlü oldun mu birşey değişmiyor çünkü facebook'ta feym olmak istiyorum diye yazdım ama insanlar beni yanlış anlar mı? ondan sordum ben bunu anladım gereksiz olduğuna göre

Erkekler Ne Diyor 1

• fame olmasın la o :D

• o da olabilir ama fame nedir feym nedir onu bilmiyorum ama internetten araştırdım fame ün salmak beğenilmek demekmiş

• Öncekileri Göster
    • gereksiz işler bunlar sktr et

• yani bunlar biz insanlara fayda sağlamaz dimi ünlü oldun mu birşey değişmiyor çünkü facebook'ta feym olmak istiyorum diye yazdım ama insanlar beni yanlış anlar mı? ondan sordum ben bunu anladım gereksiz olduğuna göre

Yükleniyor...