Çok dikkat çekici olmak güzelleşmek istiyorum, nasıl başarabilirim?

Çok dikkat çekici olmak güzelleşmek istiyorum, nasıl başarabilirim?Fiziğim müsait ama biraz değişime ihtiyacım var bunu nasıl başarabilirim, nelerden başlamalıyım? imaja kadar

Güncellemeler:
kızlar nasıl gıyınmelı neşer yakısır fiziki yapıya gore lınk atarmısnız rıca etsem
ay dılımı essek arısı soksun yazamadım dogru durstt hahaha:D
dekolteli seyler gıymıyorum arkadaslar cınsel yonden dıkkat cekmek ıstemıyorum oramı buramı acarak:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle gülümse..Canın sıkkınken dahi gülümse, olumsuz durumlarda bile olumsuz yorumlardan uzak dur..dedikodu yapanları yanında tutma..bir bahaneyle uzaklaş..yorumunu isterlerse konuyu değiştir lafı çevir..yapma..kendine özen göster. mutlaka öylesindir ama temiz ol..bir kot t-shirt bile giysen tertemiz pırıl pırıl ol...sade ama şık ol..bir şal, bir tek bilezikle bile tamamladığın bir kıyafet seni günlerce akıllarda tutar..gülümse dedim ya..o ifadeyi dur bulayım netten..pişmiş kelle gibi gez demiyorum..böyle birşey.. link pozitif değil mi?içten ol...bağırmadan konuş..aklıma bunlar geldi:) dikkat çekeceğine eminim

• :)))tatlım cok guzel yorumun

• Öncekileri Göster
    • :D:Dhak ettın balım:Dsaol

• sen de sağol..:)

Erkekler Ne Diyor 13

• Bakımlı saçlar , şık bir giyim , yürüyüş ve hareketlerde kıvamında olmalı .

• saol canım

• Öncekileri Göster
    • :)))gıymıyorumda zaten :Dters bıze

• :))

• önce saçlardan başla. sonra da biraz kendine güven yeter.

• bizim orda modacı hacı hüseyin amca var.arabistanda moda ikonu kendisi.onu tavsiye ederim sana

• uyussun:))

• Öncekileri Göster
    • kılo derdım yok:D +1 yorumun ıcın tskkur

• ne demek ya her zamn.manikur pedikurdede tavsiye verim istersen,kuafor filan

• estetik cerrahi

• modayı takip et. yabancı mankenlere bak. fashion tv izle. ne giyorlarsa saçı nasılsa öyle yap. fiziğim benim de müsait. istersen izdivaç yapalım :)

• ben senı engellemıstım ya nasıl yazıyon bana:D

• dikkat çekmek istiyorsan yürüyüşün konuşman ve bakışların ve tavırlarından başla gerisi gelir.

• Hayırdır ama ne ? çok dikkat çekici olunca ne olacak ? ordumu kuracaksın devlet mi kuracakın anlamadım ?

• anlama burda anlamsızlara yer yok

• Öncekileri Göster
    • ewet ben verdım vermesende olurcvb

• çaaw

• dikkat çekici olmak kolay dediğin gibi fizikde güzelse dekolteye ağırlık ver yeter,ama güzellik ALLAH vergisi sonradan olunmuyor..

• oramı buramı acarak cınsel obje olmak ıstemıyorum guzellğe gelınce her ınsan varlık guzldr yanlız bakıma gerek vardr hepsı bu

• Öncekileri Göster
    • yazdıgınla dusuncen aynı deıl kusura bakma bı oylesın bı boyle

• nereden baktığınla alakalı ama seni kendime inandırmak gibide bir sıkıntım yok...

• daha dişi özelliklerini ön plana çıkartan elbiseler etekler giy o zaman. Dekolteli kıyafetler giy ama ölçüsüne dikkat et. Her yerinden verirsen bu sefer bayağı durur üzerinde. Yani göğüs dekoltesi vereceksen mini olmamalı eteğin yada elbisen ya da tam tersi işte. Maktajın dikkat çekici olsun ama abartıya kaçmasın, güneş gözlüğünü daha sık kullan hayatında cildin yumuşaksa eğer kolları açık kıyafetler giy ve açık renk dikkat çeken bir kol saati kullan. Eğer mini etek giymeyi düşünüyosan mutlaka çizme veya bot giy(kış mevsiminde özellikle) başkaaa ha bir de saçların eğer sarıysa mutlaka şimdi olduğundan daha farklı forma getir ve sürekli aynı saçı kullanma uzunsa kısalt kısaysa uzat ve ara sıra değişik modeller yap bunları yaparsan dikkat çekici ve güzel olabilirsin diye düşünüyorum inşallah yardımcı olmuşumdur:)

• saol canım ama dekoltelı seyler gıymıyorum gersı cok yardımcı oldu:)

• hımm baştan söleseydin ona ağırlık verirdim :D rica ederim ayrıca

• Saçını boyat giyim tarzını değiştir pantalon yerine etek giy kızlara çok yakışıyor çünkü

• tskkurler cnım

• Reca ederim canım

• senin hiç şansın yok bence...

• hıh

• önce büyüsen diyorum...

• Saçlardan başlamalısın sonra giyim ve aksesuar .

• gj

Kızlar Ne Diyor 20

• bence kendin ol yeter

• link Bu linki incele bebişim..:)

• saoll balımmmmm

• doğallık herzaman daha cekicidir buyüzden saclarını boyama,ama boyu ve sekliyle oynayabilirsin.. normalde gyindiğin gibi değilde daha değisik kombnler yap alısveris yap birazcık.klasikten sen'den uzaklas yani :)

• önce saçlar sonra giyim

• :D

• katılıyore +1

• Giyim önemli tabi değişik tarzları filan takip et şey yapabilirsin mesela mağazaların katologlarını al ve katologdaki modelin üzerine ne giydirildiyse bu kombinlemeyi kendine yap. Bak mesela şu turuncu etekli kombin özellikle çok hoş. Sende bu şekil tarzına uygun bişey yapabilirsin.

• iyi fiikir

• Saçlarından ,giyiminden başlayabilirsin...

• Basara bilirim yerine başarabilirim yazarak ilk adımı atabilirsin..

• Saçlarının rengini ve kesimini değiştirip, daha sonra giyim tarzına değişiklik katabilirsin.

• teşekkürkurlercanım

• bir kadında en önemli çekicilik kendine güvenmektir ve doğal bir gülümsemedir kendine güvenen ve gülümseyen kadın en çekici kadındır kendin ol gülümse ve kendine güven

• Simdi ne desem yalan olur. Cunku senin vucut hatlarini saçlarini vs bilmiyorum. Imaj degistirmek istiyorsan moda programlarini takip et internetten arastirma yap. Moda olan seyler guzel fakat herkese yaksacak diye de bi kural yok. Kendine yakisani giy derim ben.

• yüzün güzelse tamamdır ama değilse neyapsan olmuyo ya rencide etmek için demedim bunuda belirtiyim

• guzell duru bır guzellgım var:D

• ee tamam ozaman başka bişeye ihtiyacın yok :) ama değiklik istiyosan saçının rengini değiştir ii olur değişimine fayda olur

• Saçlardan başla.

• bebem sarısın esmer kızıl kahve nesin sen seker =))

• :))balım bugday tenlıyım esmerede kacıyo tenım saclar acık sıyah:Dana sac rengım:D

• seker gibisin sana bakmayan ölsün =))

• :))saol

• Bnce dikkat cekmek icin degil kendin icin guzelles..kendini yenile..yeni sac rengi..imaj yap.Yeni kiyafetler al..biraz makyaj yap guzellesirsin:)

• saol canım

• Onemli değil canım:)

• dekolteyle alakası yok dikkat çekmenin eğer kendine yakısan seyleri secebiliyorsan daha doğrusu zevkin güzelse her daim dikkat çekici olursun ztn çok makyaj yapıpta makyaj bebesi olma sakın çok itici duruo bi göz kalemi bi ruj yeterli saçlarını kestir yeni şekil verdir değişik saç modelleri yap güzel giyin tamamdr veee en önemlisi her zaman kendine güven

• saol balım

• rica ederim tatlım

• değiştir beni değiştir voila

• :D

• bak saclarini degistir imaj yap kendine giysilerinide degistir paran varsa topuklu ayakkabi falan filana yatir sonra sivilce falan di siyah noktaydi varsa kurtul bunlardan ve en onemlisi durusunu degistir hicbir zaman kambur durma ve pek bir edayla yuru bu en onemlisi izlerindwn bunlari yaparsan cekici olabilirsin diye dusunuyorum

• saol canım

• Saçlarının rengini, boyutunu değiştir. Yeni giyimler al.

• yeni giyimmmler eheheh

• saçlarından başlamalısın bence sonra pasif durma kendine güven dik yürü biri bişey dediği zaman git laf yap kimse sataşamasın ağırlıgınıda koy kimse bakmaya bile cesaret edemesin giy taytını giy çizmelerini bide tişört o zaman kendine güvenin gelir rahat ol her zaman için çocukça davranma olgun davran işte o zaman ne kadar çirkin olursan ol ki güzelsindir herkes tarafından sevilirsin çirkinliğin kapanır herkes he omu çok güzel kız der :))))

• nereden bileyim fiziğin nasıl, tarzın nedir, rengin ne, cismin ne? saçını değiştir. rengini şeklini falan. gerisi gelir bi şekilde.

• hıh

Yükleniyor...