• Sor
  • Bence

O kadar makyajı ben de yapsam ben de güzel olurum

Diyen kızlar neyin kafasını yaşıyorlar? Televizyonda gördüğü mankenlere oyunculara bakıp, ben de öyle makyaj yapsam ben de güzel olurum diyen kızlar... Daha Fazla

Anket Sorusu

• A seç Söylediklerine katılıyorum
  • B seç Harbiden adam doğru söylüyor
  • C seç Güzel bir noktaya parmak bastın
  • D seç Aklımdan geçenleri okudun bravo
  • E seç Haklısın ronald <3
Güncellemeler:
O zaman siz de makyaj yapın siz de Adriana Lima olun kızlar hadi bakalım <3

En İyi Görüş

• Evet kendi üzerimde test ettim haklı adam ne yapsam olmuyor dgfdfdf

• Sen güzelliğin son noktasına ulaştığın için daha fazla gelişmiyor galiba asdfafghjk

• Bak ya <3gdfgdfghdgf

• Hepsi saçmaladı, bari yabancıya gitmesin asfdasfghj

Kızlar Ne Diyor 20

• Demek ki ben zaten güzelmişim... Çünkü en son profesyonel makyaj yaptırdığımda kendimi tanıyamadım... Cidden değişik ve daha albenili görünüyordum...Ama size katılıyorum tabii... Bir noktada ise ayrışıyoruz bakım için yani temel bakımın ötesine paramız ve zamanımız olsa o seviyede olurduk gibi geliyor...

• Sen öyle sanıyorsun

• Sanmıyorum öyle... Kendi üzerimde gördüm... Ölmüyorum güzellikten ama profesyonel makyaj yaptırdığımda cidden bambaşka oldum... Ya gerçekten belli seviyede temel var ya da makyajla değişebiliyor insan...

• al biri hem de rus :D link

• Bence makyajlı hali de bir boka benzemiyor :D

• =)

• söylediklerine katılmıyorum çünkü gerçekten makyajsız suratına bakılmıcak tipler ne hallere geliyor makyaj diyip geçme yani bunun takma kirpiği var konturlemesi var aydınlatması var kusurları kapatması var varda var.

• Makyajla evrim geçireni gördüm, deme öyle =/

• Kızlar haklı.Makyajla evrim gecirilebilir : )

• link bu hatunu takip et anlarsın makyajla neler yapıldıgını.kaldı ki daha neleri var..

• Makyajla da güzel değil

• katılmıyorum makyajsız gördüğüm çoğu insan makyajla evrim geçiriyorlar resmen. birde makyaj var , makyaj var. profesyonel yapılan makyaj gerçekten bir insanı bambaşka bir görünüm veriyor. bazı kişilerde palyaçoyada benzetebiliyor kendini

• Biraz potansiyel tabiki olmali ki makyaj yapildiginda biseye benzesin..:) ama bence erkekler makyajin nele yapabilcegini bilmiyolar normal bir gunde yaptig cok az makyaj bile degisik bir hava veriyo insana ve o televizyonda gorduklerimiz neler neler kullaniyo tahmin bile edemessin makyajla evrim gecirmek mumkun yani ama tabi birazda guzellik olucak..

• düşünce özgürlüğü denen şeyi şıklara çok güzel lanse etmişsin bravo Ve bence makyaj ile evrim geçirilebilir F - sana katılmıyorum

• Harbiden adam doğru söylüyor

• hem haklısın hem haksız potansiyeli olanlar ki o tv dekiler harbi taş hatunlar ama şuda var makyaj çok büyük bir etkiye sahip hani çirkin birini dahi güzelleştircek düzeyde. güzel dediklerin artık çok makyajdanmıdır bilemem ciltleri çok kötü buda çirkin görünmelerine sebep oluyor link bak sen kararnı ver çok konuştum ya :D

• hiç bir karpuz bir iki darbeyle kavun olmaz.( teşbihte hata olmaz ) :Dvar olanı tümüyle değiştiremezsin zaten.bir iki renk ve doğru noktalara temas zaten seni yansıtıyor.olayı badana işine çevirenlerin abartısı var.ama şu da bir gerçek ki makyaj çok iyi ellerde estetik operasyon etkisi yaratabilir.(profesyonel )

• dedin mi duracaksın.buyur:h ttp://w ww.youtube.com/watch?v=x6TPIV9vkwQ

• gerek yok bence :D

• yaa makyajlan alakası yok yüz güzelse makyajda sürnce cup die oturyo nie çirknler sürsn bir görelm güzelklerni :D

• link buna bak anlrsın ne demk istedklerini ayrıca bütün şıklar aynı yönde hiç olumsuz bir şık yok :S

• Sadece potansiyeli olanlar değişiyor

• Öncekileri Göster
    • Ya bir git allsen

• işine glmeynce git oldu gittm gidnce senn dediğin doğru olack sanki :)

• Harbiden adam dogru söylüyor :D bayildim siklara :D

• şıklarda niye ''KATILMIYORUM'' şıkkı yok? saçmalamışsın..

• Saç malanmaz taranır

• Öncekileri Göster
    • haaa ne ya kıro musun

• haaaaa

• Ünlülerin makyajsız hallerini araştırın

• C şıkkı aslan burcu erkeği :):)

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel bir noktaya parmak bastın

• seninle ayni fikirdeyim.Bana ne yaparsan yap kivanc tatlitug olabilirmiyim olamam bunun gibi birsey iste

• la bütün şıklar senin yazını destekliyor. adam gibi anket koyaydın bari

• makyaj güzelliği gölgeler.hiç bir kız makyajla güzelleştiğini düşünmesin. kesinlikle güzel, makyajsız haliyle güzeldir.

Yükleniyor...