Beyaz tenlilere hangi saç rengi yakışır?

Arkadaşlar beyaz tenli kahverengi gözlüyüm. Saçlarımı boyatmayı düşünüyorum fakat karar veremedim ne renge boyayacağıma.. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eğer iddialı renklerden hoşlanıyorsan, kızılı endişe etmeden düşünebilirsin, beyaz tende iğreti durmuyor kesinlikle. fakat şöyle bir handikapı var, kızıl rengi tercih edersen makyajsız gezinmen neredeyse imkansız hale geliyor. çünkü o kadar canlı bir renk ki, en azından bir allık ve hafif bir ruj sürmezsen saçları cayır cayır yanan bir hayalet gibi görünüyorsun:)

koyu renk saçlar da gerçekten hem kullanımı rahat. hem de açık tenlilerde gerçekten güzel durabilen bir renk. ancak orada da şöyle bir sorun var; eğer saçının renginden sıkılırsan dönmesi çok zor oluyor. istersen 6 ay bekle, yine de başka bir renge geçmek için illa ki oreal yaptırman gerekiyor -ve saçların haşat oluyor. o yüzden böyle bir rengi düşüneceksen iyi düşün. ha bir de riski göze alıp siyah saçlı olmak istersen; saç boyasında kuzguni siyahı değil ondan sadece bir tık daha açık olan koyu kahveyi tercih et. ikisinin ilk günlerinde farkı anlamak mümkün değil, ancak günler geçip boya bir parça aktığında koyu kahve doğal görünürken, siyah mavimsi tuhaf bir renge dönüşebiliyor ve bakımsız bir hava veriyor.

açık renkleri çok fazla tercih etme derim ben; çünkü henüz yaşın müsait değil bence bunun için. ortaton kahveden altına çok da fazla bakma derim; arada tutturabileceğin hoş tonlar olsa da, onlar da yıkandıkça sümsük bir renk haline gelecek ve seni yaşından büyük değil yaşlı gösterecek. evet, böyle bir algı oluşuyor insanda; olgun kadınlar beyazları kapatması daha kolay olan açık tonlara yöneldiğinden bu tarz tonlar dinamik bir hava veremiyor insana.

son fotoğraftaki saç rengin hoş, ancak ilk fotoğrafında ya başka bir ton denemişsin ya da ilk boyanın üzerinden biraz zaman geçtikten sonra çektirmişsin bu pozu; seni olduğundan biraz yaşlı göstermiş açıkçası. büyük değil yaşlı dediğim için kusura bakma, ancak bu gencecik yaşında böyle bir rengi seçeceksen, düz fönü tercih etme bence, böylece çıtır taze olduğunu unutmaz karşındakiler:)

çok güzel ve masum diyebileceğim bir yüzün var; bence bunun üzerinden oyna ve senin masum ifadeni bozmayacak renkler seç derim son olarak:))

• zaten kızıla boyatmak istediğinde ilk olarak bakır kızıla boyuyorlar, temel renk olarak. sanırım uçlarında oreal var saçlarının... normalden biraz daha kısa aralıklarla boyaman gerekebilir saçını, yani altı haftada bir değil de 4 veya 5 haftada bir gibi...

• çok gzl bi cwp yazmışsın tsk ederim. bakır kızıl var aklımda son olarak ama sacımın yarısı oriel ile acıldığı için rengi akacak ve kötü bi renk ortaya cıkacak diye korkuyorum :( bana net bi renk söyle desem ne önerirsin?

Erkekler Ne Diyor 8

• kızıl yaptır çokta koyu kızıl olmasın

• Kesinlikle bal rengi...

• koyu saç çok yakışır benim bir arkadaşım var süt beyazı simsiyah saçları var herkes hasta ona siyah yaptırmasan bile koyu renk iyi gider

• Göz renginden yaptır ama açıksa siyah

• Eğer bu profil resminden bahsediyor isek; kızıl saç çok yakışacaktır sanırım..

Pekkomik'e sormalısın bunu özellikle.. :)

• ewet bu profil resminden bahsediyorum o bnm. :) yeni bi renk istiyorum.. kızıl emin misisn? akınca kötü durmaz mı :D

• eğer profil resmindeki sensen ve kendin için istiyorsan böyle kal...

• walla en güzel halin bu ama biraz koyulaştırırsan da iyi gider... sarı deneme derim...

• ewet bnm ama farklı bi renk istiyorum artık..

• her renk olabilir ama goz rengine bagli ve ne olur sarisin yapmayiniz ozellikle platin olan!

• hayır anladım tamam :)

• sana kizil cok yakismaz, cunku yuzun ve goz rengin uygun değil :)

• cnm adacım sarışınları semiyorum die birseyim yok da sarı bna yakışmaz ve hep makyaj stio o bakımdan dusunmuorum

• Öncekileri Göster
  • beyaz tenli iseniz,

Sizlere en çok yakışacak renk olarak şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışablr ayrıca Ballı kızıl, ballı bisküvi, bal köpüğü gibi renkler sizleri çok etkiliyici yapablr...:)

• tesekkürler :)

• hıhı ewet beyaz tenli kızlara sana sunduğum renklerin çoğu yakışıyor sana göre hangisi daha iyii gelirse onu seçmeni öneririm.. ayrıca Karamelin koyu tonları da olablr...

• peki bakır karamel bakır kahve tonları nasıl olur? veya bakır kızıl? bakır renginin bu kadar çok istememin sebebi beyaz tenlilerde hoş duruyo. sizce?

Kızlar Ne Diyor 14

• ben kızıl ve beyaz ten olunca çok beğeniyorum açık sarı e-5 havası veriyor.

• Bütün renkler, platinden tut kırmızıya kadar hepsi. :)

Ama sana kızıl çok fazla yakışır bence. Böyle kor kızıl gibi.

• bu yilin modasi karamel acik tonlarda kahve rengidir, bende modacilik okuorum beyaz tenliyim bana acik kahve cok yakisti sanada tavsiye ederim :)

• Siyah derim o kadar.

• Beyaz tene, kırmızıya çalan bir kızıl çok yakıştırır lakin yaşına fazla ağır kaçar.

Çikolata kahveden küllü sarıya kadar rahatlıkla gidebilirsin bence.

Ama bir de pamuk prenses havası katmak istersen kopkoyu siyah da güzel olur ama yok o da çok vamp durabilir.

İkinci söylediğim daha yapılası.

• siyaha boyattır bence :) hem simsiyah saclarım olsun istemisimdir :).. Malesef kumralım..

• resimdeki sensen eğer şunu söyleyebilirimki açık saç renkleri senin süratini çok solgun gösterebilir ceset gibi olabilirsin bu yüzden ışıltılı kahve tonlarına yönelebilirsin ama asla siyah yapma rockçı gibi olursun kahve ve kestane tonları sana çok çok yakışır

• koyu kirmizi yada siyaha yakin cok koyu kestane

• Beyaz tenliysen sana siyah dışında her renk gider.Siyah saç çok beyaz tende peruk gibi görünüyo ve yüzü boğuyo.Ben saçını her renge boyamış bir insanım.Bana güven derim...

• koyu kahve yap

• Benim beyaz tenle en çok sevdiğim düz siyah saç, ama siyah senin yüz tipinle birleşince sert bir ifade ortaya çıkar gibi geldi bana.

Koyu kahverengi yada kızıl belki.

• * ya da

• beyaz tenli olsam link bunu yapardım yeşil gözlü de olmak lazım tabi

• kesinlikle kızıl

• beyaz tenlilere her renk gidiyo bacım bence :) ama sana kahve tonları daha çok yakışçak gibi

• saol cnm :D

• köpük kahve daha iyi kahvenin en açığı saçta çok hoş duruyo ayrı bi hava veriyo

• özüne dön diyorsun yani :D peki bakır kahve nasıl olur?

Yükleniyor...