Sokak güzelleri evden çıkmak için sınırlarınız neler olurdu?

Sokak Güzelleri senaryom için mankenlerden bile güzel olan tüm güzel kadınların cevaplarına ihtiyacım olacak..- Evden bir türlü çıkamayan ve çıkmak için bir yol bulmak zorunda olsanız bu ne olurdu?- Bununla birlikte yanınıza neler alırdınız?- Ve sınırlarınız neler olurdu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Annemleri yemeğe veya öyle birşeye yollardım bu sırada evden çıkardım ya da uyurlarken çıkardım.Evden çıkmadan önce sevgilime veya arkadaşım olan güvenilir bir erkeği çağırırdım evin girişinde beni beklerdi.Bu sırada üzerime straplez bir elbise giyip üzerime uzun palto alırdım böylece içimde ne olduğu görünmez ve ilgi çekmezdi.Ayağıma spor ayakkabı veya babet giyerdim yanıma da topuklu ayakkabı alırdım ki evden çıkarken ayakkabılar ses yapmasın.Yanıma bir de çantamı alırdım ki çantamın içinde de rujum ve parfümüm olurdu tabi paramı saymıyorum.Sınırlar derken neyi kast ettiğini anlayamadım :)

• Ses çıkarmama konusu aydınlatıcı ve güzeldi, teşekkür ederim ;)
      Sınırdan kastım burada herkese güveneceksiniz ama gerçeklerle karşılaşıldığında güvenilmemesi gerektiğini anlamış olacaksınız. Özellikle erkeklere ve çok yakın olduğunuzu sandığınız kız arkadaşlarınıza hiç güvenmemeniz gerekiyor sonunda...
      Sınırların asıl konusu ise mahremiyetin yok olmasına kadar gidebilecek ilk adımlar...

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer sınırları zorlayacak kadar cesur eve dönüşü olmayacaksa çöp atmaya diye pijamalı formatta evden çıkılabilir: kısa şık bir mini şort üstüne şık bişiler ayarlanabilir. önemli olan taranmış fönlü saçları evden çıkana kadar topuz kıvamına getirmek ve bol bir pjama takımla kamufile etmek. çöp poşetinin içine ayrı poşetlediğiniz cantanız makyaj malzemelerimiz ve ayakkabılarımızı da sakladıktan sonra pjama ve terlikleri çöp torbasıyla birlikte çöpe, şık ayakkabılamız ve tamamlayıcı çantamızla birlikte biz de firar etmek üzere gecelere...

• Arkadaşlar size bir kaç açıklama daha yapayım sonrasında tüm düşüncelerinizi dile getirin ki net bir şeyler ortaya çıksın; Öncelikle senaryo da belirtecek noktalar ailelerin yanlış baskı ve yanlış eğitim hatta eğitimsizlikleri ve erken yaşta evliliklerinden doğan bir çok sebep göz önünde bulundurulacak, ama bunların çoğu zaten görüntü olacak, ve sevgiye muhtaç magazin dünyasına kaptırmış gece eğlenceleri gündüz kaçamakları gibi sıradan ve günübirlik durumları belirtmemiz gerek. Umarım anlaşldı

• biraz kafam çalışıyorsa kaçmam ikna ederim zaten.. ha yok zekice olsun kaç diyosan.. işlediğim bir suçtan ötürü yada ifadem alınmak üzere polisler apar topar beni merkeze alabilir mesela... memur beyler de emir kulu nihayetinde

• Hepsi güzel arkadaşlar, peki işi biraz daha zorlaştıralım ve daha zekice şeylere ne dersiniz? Örneğin aileniz sizin her attığınız adımı takip ediyor veya biliyorsa siz zekanızı kullanarak daha farklı kaçış yolları olarak neleri bulurdunuz?

• Öncekileri Göster
  • Öyle gizli saklı işleri pek sevmem.Ama çok önemli ve gerekli bir şey olduğuna inandığım bir şey için dışarı çıkmam gerekiyor ve çıkamıyorsam beni komşu kızı çağırıyor ben geç gelirim der rahatlıkla çıkarım evden...

• Güzel kardeşlerim hepiniz çok güzel söylüyorsunuz ama bunların dışında çok farklı olarak neyi yakalayabiliriz? açıkcası bunu merak ediyorum yani çok farklı bir şey olmalı.

• evden çıkmam gerçekten çok çok çok gerekiyorsa üzgünüm ama valide sultanımın çayına uyku hapını baya bi atardım yani sonra yanıma bişey almama gerek kalmazdı üstüme giymek istediklerimi giyerdim buda olmadı diyelim yatıyorum derdim ve annemde bikaç dakika sonra yatardı bende sessizce evden çıkar apartmanın asansöründe üstümü başımı değiştirirdim bu kadar sınırı zorladıktan sonra daha sınır kalmıyor galiba

• Senaryo nun başlığı "Sokak Güzelleri" bu ilki konuyu daha fazla açıklayamam, zaten onaylandı konu içeriği ve ikincisini de akabinde dile getirmeyi planlıyorum "Balkon Güzelleri" diye, daha sonra ise üçlemenin sonuncusu "Cam Güzelleri" ;)

Konular şimdilik gizli kalacak, yakında tüm hepsini blog'um da belirteceğim.

• destek verırızde senaryomuz ne bunu merak ettım açıkçası

• Hatta büyütmeyi bırak daha da ileri gidiliyor, erkekler uçkurları için bir çok kızın mahremiyetleriyle oynuyorlar, sonra neden hayat kadını olmayı seçtin diyerek içlerindeki acıları deşmeye çalışıyorlar!

Bakalım Sokak Güzelleri senaryom için daha ne kadar sınırlar zorlanacak, evet onları kurtaralım, desteklerinizi 7/24 bekliyorum.

• Öncekileri Göster
  • urgan ip alırdım gemici düğümü atmayı öğrenirdim ipi sağlam bi yere bağlardım sonra balkondan sarkıtırdım 3. kattayız ve yükseklik korkum olmasına rağmen çok kaçmam gerekirse bunu yapardım.ve gitmeden önce bi çantaya çoks ayıda erzak koyardım.ve belli bi miktarda para tabi.ama tabi böyle birşeyi hiç mi hiç düşünmüyorum yapmayı kaçmak bana göre değil zaten buna ihtiyacım olmadı hiçş :) sanırım ben çirkinim ondan :)

• abicim benim en son sınırım bu vallaha :) biz sana senaryomu yazalım onu mu istiyosun anlamadım tam :)

• Bu en basiti yani bir de şunu da açıklayabilirim; bunların yanında ayrıca mahremiyetini kaybedenler var, işte senaryonun sonu hüzünlü ve çok kötü bitiyor, 40 a yakın sokak güzellerinden bir kaçı sadece kurtuluyor belki de biri! ama çok egzotik cevaplar bekliyorum, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz ;)

• hmm ama ben bunları kişilik olarak yapmam zaten o yüzden bilemiyorum ama empati yaparak bi cevap verebilirim.hımmm..evden çıkarken normal çıkarım sonra bi kafe nin tuvaletinde çantama koyduğum güzel ve istediğim kıyafetleri çıkartıp giyerdim.akşamda arkadaşımda kalcağımı söyler gece başka bir kıyafetle eğlenceye giderdim mesela.sen bunun gibi diyosun sanırım.

• Öncekileri Göster
  • böyle bir durum zor olsa gerek.ama ülkemizde var .soruna gelince eskilerin bir lafı var kızını lavaboda sakla delikten kaçar diye yani kadınlar bulur bir yolunu

• bir mahalle ortamı ise öncelikle komşu kızları ayarlanır dantel örneği filan.aslında yalanlar oyunlar biraz özgürlük biraz sevgi için acı olan bu

• İşte bende bundan bahsediyorum, nedir yolları?

Erkekler Ne Diyor 1

• Selam dostum, mankenlerden bile güzel olan kadınlar şu anda evimin salonunda köpük partisi veriyorlar. Sordum sokağa çıkmak istemediklerini, böyle iyi olduğunu söylediler. Zor kurtardım kendimi.

• :D Neye göre çirkinsin ;)

• Okuluma döndüm, biz seni mezun ettik çoktan dediler. Hızımı alamadım askerlik şubesine gittim. E sen onu da yapmışsın dediler. Madem öyle ben de gelip cevap yazayım dedim. Ayrıca çirkin kadın vardır, çirkin erkek de vardır. Ben çirkinim mesela.

• Ayrıca çirkin diye bir kavram yoktur, güzelli ifade edebilmek için kullanılan güzellik kavramı sadece ihtişam için dile getirilmiştir... ;)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...