Sokak güzelleri evden çıkmak için sınırlarınız neler olurdu?

Sokak Güzelleri senaryom için mankenlerden bile güzel olan tüm güzel kadınların cevaplarına ihtiyacım olacak.. - Evden bir türlü çıkamayan ve çıkmak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Annemleri yemeğe veya öyle birşeye yollardım bu sırada evden çıkardım ya da uyurlarken çıkardım.Evden çıkmadan önce sevgilime veya arkadaşım olan güvenilir bir erkeği çağırırdım evin girişinde beni beklerdi.

Bu sırada üzerime straplez bir elbise giyip üzerime uzun palto alırdım böylece içimde ne olduğu görünmez ve ilgi çekmezdi.Ayağıma spor ayakkabı veya babet giyerdim yanıma da topuklu ayakkabı alırdım ki evden çıkarken ayakkabılar ses yapmasın.Yanıma bir de çantamı alırdım ki çantamın içinde de rujum ve parfümüm olurdu tabi paramı saymıyorum.Sınırlar derken neyi kast ettiğini anlayamadım :)

• Ses çıkarmama konusu aydınlatıcı ve güzeldi, teşekkür ederim ;)

Sınırdan kastım burada herkese güveneceksiniz ama gerçeklerle karşılaşıldığında güvenilmemesi gerektiğini anlamış olacaksınız. Özellikle erkeklere ve çok yakın olduğunuzu sandığınız kız arkadaşlarınıza hiç güvenmemeniz gerekiyor sonunda...

Sınırların asıl konusu ise mahremiyetin yok olmasına kadar gidebilecek ilk adımlar...