Kızlar kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeli?

Arkadaşlar sizce topuklu ayakkabı giymeye kızlar kaç yaşında başlamalıdır?Şu yaşta giymesin, bu yaşta giysin dediğiniz bir yaş aralığı var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Başlıyabildiğin kadar erken:)) Ne kadar çok topuklular üzerinde yürürsen o kadar alıştırır insan kendisine. Her kadın topukluda yürümeyi bilmeli bence!

Erkekler Ne Diyor 6

• mümkünse 23+ olsun ya da 25 + kendini aynada kac gösteriyor görürse o şekilde olsun. Etrafındakiler sana şu kadaar gösteriyorsun derse giy. Yani 24 - 25 civarı.

• lise sonda bile baslayabilir...sonucta yakısması onemli

• topuklu ayakkabı sütun gibi bacakları olan hatuna yakışıyor ama her kız giymemeli bence topuklu ayakkabı sadece uygun ortamlarda giyilmelimesela dekolte her herde hoş olmaz ama gece romantik bir yere gideceksen dekolte giymek erkeğe olan saygı anlamındadırtopuklu ayakkabı da dekolteyi ve kıyafeti tamamlayan bir ayrıntı böyle bir ortamda mutlaka olmalıama her ortama topuklu ayakkabı giyenkompleks yapıp erkekten 1-2 santim kısa diye 10-12 santim topuklu ayakkabı giyip üzerinde akrobasi yapan kızlar benim için seksi değil komiktirtopuklu giymek bir sanattır ama her kız sanatçı değildir

• hiç giymesin, sevmiyorum, hele bir de yürümeyi beceremiyorlarsa gözlerden ırak

• 19+

• dogduklari andan beri kadinlarda vardir topuklu takintisi genelde :) daha 3-4 yasinda annelerinin ayakkabilari ile baslar bu durum ki cok sirinlerdir o halde :D ancak kadinsi hatlari olmadan giymesinler cidden cocuklara zorla giydirilmis gibi duruyor garipsiyorum ben... bu da en az 17-18 oluyor...

Kızlar Ne Diyor 16

• kemik gelişimi 18 yaşında tamamlandığına göre.. Bu yaştan sonra giymek daha sağlıklı olabilir tabi ki... Zaten dahada küçükken giyince özenti dururuyo. Bi haltada benzemiyo giyen kişi

• 18 sonrası daha hoş durur bence..ama giymek istersende tutmayız..giyyy boşverrr

• 17 iyidir fakat fizige ve davranislara gore degisir tabi 17 yasinda olup 14 gosterip hoplayan ziplayan kizlar o yasta pek fazla giyemezler ama bana sorarsan ben 16,5 yasinda baslamis bildigin bir topuklu delisiyim :)

• ilk topuklu ayakkabımı 17 yaşında düğünde giydim. günlük olarakta 20 yaşında başladım topuklu giymeye. 19-20 yaş topukluya başlamak için ideal sanırım.

• ben 14 yaşında başladım :):) tabiki 19 20 den sonra giyebilir

• 1ay

bnce 13 yaşından veya ergenliğe girdiğinde

• 15-16 yaşlarında giyebilirler ama şu şartla hem kısa topuk hemde sadece yakınlarının düğününde çok seyrek gitmek şartıyla olabilir vede yakışması önemli bu yaşlarda abatı olmaması önemli :)

• 15 flan normal ama çok yüksek olmasın

• yavas yavas lisede baslasin iste hatta guzellik denemeleri ortaokulda baslamali.. bugun ne giysem diye fln dusunsun karar veremesin, arkadaslarini arasin onlara danissin... :))

• 17 yaşımdan beri giyiyorum hiç de abes durmuyo hani :))

• Annesinin rujlarını aşırmaya başladığı dönemlerde giymesin de Allah muhafaza ayağını neyim kırar.Ne zaman üzerinde güzelce yürüyebiliyorsa o zaman giysin.Ama ne olur topuklunun üzerinde durabilen herkes yürümeyi beceremeden topuklu giymesin komik oluyorlar.Bakın ben giyiyor muyum?Neden çünkü kendimi biliyorum komik olacam:))

• artık 15 yaşındaki kızların bile ayağında topuklu, saçında boya, yüzünde de 2 ton majyaj görüyorum. gerçekten rezil ediyolar kendilerini.ben lisedeyken nivea lip care e izin verirdi sadece annem. ve converse falan giyerdim. iyi ki de sadece ona izin veriyomuş. şimdikiler gibi rezil etmemişim kendimi.herşeyin yeri ve zamanı var.topuklu için de bence en azından üniversiteye başlamak lazım.onun öncesinde aklı başında bi kız sevimli sevimli gezmeli, suse puse fazla takılmadan dersiyle kitabıyla ilgilenmeli bence.

• cok erken baslanmamasi gerektigini dusunuyorum ben 15 yasinda baslamistim abartilmadigi surece sorun yok bence

• 17-18 yaştan önce giyilmesi bence doğru değil. Tabi taşıyabilmek önemli. Bu konuda en uç katie holmes kızı mesela. Minicik, 3-4 yaşlarında ve minicik topukluları var. Ne kadar itici. İşin kötü yani taklit ediliyor, bir ayakkabı magazasında rastladım rağbet var anlaşılan. Oysa kırmızı, beyaz benekli ayakkabılar vardı ne şeker.:)

• topuklu ayakkabı neden giyilir ben hala anlayabilmiş değilim..boyu uzun göstermek için mi? ciddi ciddi soruyorum çünkü yaşıtlarım topuklu ayakkabı giyiyor ama ben hiç giymedim.normal ayakkabı varken ya da spor ayakkabı varken ne gerek var diyorum ince bir şeyin üstüne basmaya bi de topuklu ayakkabı giyenlere dikkat ediyorumda gerçekten ama gerçekten yürüyüşleri değişiyor bi garip yürüyorlar bacakları onlardan bağımsız gidiyor gibi sanki o bacaklar o vücuda ait değilmiş gibi yürüyorlar.sonra iyi ki giymiyorum diyorum..

• bir kadin vardir topuklu ayakkabi icin yaratilmistir ilk giyiste yurumesinden durusuna oturusuna kadar her seyini bilir sanki onunla dogmus gibidir. Senin gorduklerin bu isi beceremeyenlerden sanirim ama bence bir dene :)

• Öncekileri Göster
    • hahah :D sen once giy bi yurumeyi ogren :D 160 olup topuklular ile senden daha cekici olanlar vardir aman dikkat

• anneminkileri bi yürüteyim bakayım :D ama pek giyemem sanırım sevdiceğimin boyunu geçerim yoksa çocuğu komplekse sokmiyim :D ama denicem yürürsem buraya kapağı bırakıcam sana tamammı :D

• valla ne zaman kendine yakıştırırsan o zaman. ben 28'e kadar şıpıdık terliklerle dolaştım mesela:)

• mehehe bende :) hala dolaşmaktayım gerçi. ne zaman sona gelicem merak içinde bekliyorum :)

• vallahi, bir gün geliyor, bir bakmışsın elini ayakkabı dolabına her attığında yüksek ökçeli pabuçların geliyor. bir alışıyorsun, markete bile onlarla gidiyorsun bir süre:) allahtan delilik dönemi kısa sürdü bende, spor ayakkabılarımla barıştım tekrar.

Yükleniyor...