Ankarada ayakkabı nereden alınır ?

Gizli Üye
Bir çok çeşidi bir arada bulabileceğim...

Fiyatları ne çok ucuz ne de çok pahalı olan

Ama en şık ve rahat modellerin olduğu...

En önemlisi en çok mağazayı bir arada bulabileceğim çok çeşit görebileceğim yer neresi ?

Tunalı geldi aklıma... ya da ankamall

bahçelide var mı ?

başka öneriniz ?
Güncellemeler
+1 yıl
sonuç şöyle arkadaşlar:

tunalı: evet çok pahalı ama şimdi yazlıklar sezon sonu ındırımınde çok güzel şeyler çok ucuza.

metronun altı: babet bez ayakkabı ya da abıye alacaksanız tamam...ama şık rahat gunluk ii bişi alcaksanız pek bişi yok

kızılay avm: orda bir kaç ii mağaza var. giyilebilir şeyler var.

ankamall: gidemedim :D

sonuçta ben Deichmann dan aldım. hem fıyatları uygun. hem çok çeşit var. hem de gıyılebılır şeyler.
Ankarada ayakkabı nereden alınır ?