Çirkin kızların hiç şansı yok mu ? Biz mi seçtik bu fiziği ?

Arkadaşlar itiraf ediyorum evet güzel değilim hatta belki çirkin bile sayılırım. Bir erkek kankam var ona çok aşığım ancak o bazen benim de bir kız olduğumu bile unutuyor. Onun sevdiği bir kız var ve bana hep onu anlatır bende içim acıya acıya dinlerdim. O kızın adı geçtiğinde gözlerinin içinin gülmesi bile beni mutlu ediyor onun için dayanıyordum bu duruma. En sonunda kıza çıkma teklif etti. Kız da baktı tabi Yakışıklı-Karizmatik-Zengin atladı üstüne çocuğun tabi kızda da bir bacak var ben bile bakıyorum yani ALLAH güzel yaratmış ben mi seçtim böyle olmayı? Onun gibi güzel olmak isterdim tabi ve işte en gurur kırıcı noktaya geldik sevdiğim çocuğun evine gittik ben sevgilisi bi de kendi evde bunlar salonda muhabbet ediyordu kapıda kulak misafiri oldum (bu arada bu çocuğun benden başka iki tane daha kız kankası var) kız:-madem artık senle bir ilişkimiz var o zaman artık ceren ve beste ile görüşmiyeceksin dedi (benim adım handan) erkek:-Handanla görüşebilir miyim hayatım dedi Salak kız bunun üstüne bir kahkaha attı ve O benim için tehlike oluşturmuyor zaten sen bakmazsın ona dedi. Çok üzüldüm odaya kapattım kendimi ağladım ne kadar zor değilmi peki ben istemez miydim o kız gibi teşhir edilecek bacak ve göğüslere sahip olmayı? Benim suçum ne ? hiç sevdiğim erkekle olamıyacak mıyım ? Sevdiğim çocuk yanımda kızın ağzına girecek bense umrunda bile değilim bilmiyorum bazen düşünüyorum belki evlenemem bile şu an ağlayarak yazıyorum bunları..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anlattıklarına bakılırsa üzülcekesin ama o erkeğin seninle çıkma olsaılığı düşük gibi gözüküyor. Her şeyden önce seni kankası olarak gördüğünü söyleyecektir sana. Zaten pek karekterli biri olduğunu sanmıyorum. O "yeni" kız arkadaşı ona senin hakkında öyle söyledikten sonra ona ağzının payını vermediyse kadın karşısında kişiliği değişekn karekteri ve olgunluğu oturmamış zibidinin tekidir demek ki. Seni sevecek ve senin de seveceğin bir sürü insan vardır dışarıda. Neden kendini çirkin görüyorsın ki. Birine göre çirkinsindir, başka birine göre güzelsindir. Bu kişiden kişiyr gerekir ve kişinin baktığı insanda ne görmek istediğine göre daha da çok değişir. Anlıyor musun ne demek istediğimi? Bir de şöyle düşün. Tanrı'nın sana verdikleri bunlar ve bunlar ile yetinmek zorundasın. Elinden bir şey gelmez. O nedenle daha fazlasını isteme ve elinde olanları en iyi şekilde kullan. Tabii bundaki amacım gidip teşhircilik falan ya demek değil tabii ki. Senin de her insanın olduğu gibi kendine göre bir güzeliğin olduğuna eminim ve nu güzelliğinin farkına varmanı anlatmaya çalışıyorum. Bundan etkilenecek erkekler de var yani. Seninle olup olmayacağını bilmediğin bir erkeğe bağlanarak bir hayat geçiremezsin ve diğer muhtemel olsaılıkları, ki belki de seni daha mutlu edecek olasılıkları, kaçırırsın eğer sürekli onun peşinden sürüklenirsen. Silkelen ve kendine gel. Dünya o adam ve sevgilisinden ibaret değil.

Erkekler Ne Diyor 27

• bak ben de bir erkek olark biraz kiloluyom ama maşalah nazar deymesin yakışıklıyımda herzaman kiloluyum diye sevdim kıza açılamadım iyimi oldu zayıflamak için biraz çaba gösterseydim avucumda oynatırdım sevdim kızı bunu neden analatıyorum ne kadar çirkin oldunu sölersen söle güzel kıyafetler biraz kızlar için geçerli bu ama eyer popon ve göğüslerin şişkin deyilse biraz kilo almak ne kadar çirkin olursan ol bir erkeği bir gördükten sonra dönüpte bidha bakmasını sağlar mal mal bunalıma girme yani

• Boş ver çirkinsen iyi birisin iyiliğe para ödenmez böyle idare edecen güzel kızların dezavantajı doğru kişiyi zor bulurlar okızdan ayrılır o merak etme

• spor yap canım kendine bak temiz ol ağır başlı ol boşwer istemeyen küçük oğluna almaz

• unutursun yaf üzme kendini. ama bu adam tam lightmış, ne demek görüşmeyeceksin. köle ruhlu salak

• bak sen çirkinim diyorsun ama içindeki cevherin farkında değilsin.kızın ne kadar güzel olduğunu senin hakkında söylediği laflarla anlayabilirsin(!).ve sen yazdığın yazıda ona kötü bir laf etmemişsin.gururunda kırılacak birşey yok.o kız senin hakkında sevdiğin erkeğe o şeyleri söyleyipte ona karşı çıkmamışsa.o erkekte bir sorun vardır yada seni sadece basit bir arkadaş olarak görüyordur.bence sen o kızdan daha güzelsin.

• Aşık olduğunu düşündüğün o kişiyi kendine saplantı haline getirme, dünyanı ondan ibaretmiş gibi kurma. Yoksa boşa harcadığın yıllara ileride bakıp bakıp yanarsın. Farklı insanlarla tanış, zamanını farklı ortamlarda geçir, çevreni genişlet, senden hoşlananlar elbet çıkacaktır. Seçenekleri artır. Ayrıca çirkin olduğunu düşünmen konusuna gelince, giyimine kuşamına saçına makyajına bakımına kilosuna dikkat eden bir kadın mutlaka birilerinin ilgisini çekecektir. Kimse senden Adriana Lima olmanı beklemiyor, olayı gözünde büyütme. Ağlamayı da kes. Hadi bakalım.

• Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır.

• saçmalama güzel kardeşim senin güzel kalbin yeter bunu anlayan biri oluncada senin kalbini kazanacaktır

• çirkin olduğunu düşünenlerin şansının olmadığı gayet açık yoksa göreceli bir kavramdır sen kendini nasıl görüyorsan o kadardır şansın

• bahsettiğin kişi yüzeysel biri, çok belli.. sana yüzeysel ve görselci zihniyetler lazım değil.

• güzellik kavramını aklınca tekrar tanımla...tamamı doğuştan gelmez, aklın fikirlerin güzel olsun...ve kendın hakkında on yargılı olma pek...genellıkle gulumse hep...hayata kusmus gıbı durma...ve kendıne guven...kıtap okumayı seviyorsan cok ıyı ama okumayı sevmıyorsan bol bol kıtap oku...ne alaka deme, sadece oku:)

• takma kafana elbet seni sevecek biri çıkar

• Seninde kaderinde biri vardır üzülme içi çürük olduktan sonra dışı elmas olsa kaç yazar

• Bende tipli değilim .. Ama sende yanlış kişiye aşık olmussun davul bile dengi dengine şimdi zengin karizmatik yakışıklı diyosun bide tipsizim diyosun afedersin ama bakmaz

• çirkin yokturbelli saaten sonraherkese alıcı çıkarmalı satmasını bileceksin

• allah güzel yaratmamışsa sen çaba göster fazla kilon varsa vermeye çalış aerobik yap bakım falan yap

• Demişsin zaten 'Salak kız ' Ne var bunda büyütecek...Boşver...Fiziğinden önce gelen şeylerde var.Kalbin temizliği hayatında zorda sana daha güzel imkanlar sağlayacaktır. Aşkından ölen yok. İlerde çok daha büyük pişmanlıklar yaşamamışsın.Güzelliğin her kapıyı açacagını sanan Ergen kızlardan değilsin. link Hayat kadere inat seniSil bastan? yasayacagimAhdim olsun.

• çirkin olduğunu düşünmeyi bırak artık şu saaten sonra..önce bunu yen kendinle barışık bir insan ol..ondan sonra bir erkek arkadaşın elbet olucak buna da emin ol..beğeni görecelidir..birinin beğenmediğini başka biri beğenebilir bu konuda emin olabilirsin..

• bunları yazdığına göre akıllı ve kendini bilen birsin, çirkin kız yoktur lafına %100 katılıyorum önce biraz uzaklaş çocuktan bence saç giyim ve makyaj olayına biraz daha önem versen sorun çözülür gibi geliyor eğer fazla kilonda varsa onuda bu arada ver( nasıl yapcam deme az ye :) o zaman bak bakalım o terbiyesiz kızın yüzüne walla durduk yere kıza kızdım yaa, tehlike oluşturmuyormuş sen versene o kızın numarasını yada ona ulaşacağım bişeyini ben ona tehlikeyi göstereyim :) şaka şaka ama gerçekten çok kızdım ona dış görünüşüyle insanla alay mı edilirmiş..

• çirkin kadın yoktur, boya fıcısına düsmemiş yüzüne ve vücuduna kabuk yapmamıs kadın vardır maalesef...ve bence kabuk yani dıs görünüm önemli değildir... dıs güzellik bir noktaya kadar...

• birkere su kanka modundan sıyrıl önce kendine bi ceki düzen ver ayrı bi moda gec erkekle kanka kızla kanka ayaga gt ayaga sana sölim elbette birini bulursun dert etme okadar

• kişilerin bakış açısı farklıdır,begenisi farklıdır,çirkin denecek ne var ki,kişiden kişiye değişir bu,birinin kara dediğine digeri ak der.

• Karakterli insanlar icin cirkin guzel yoktur. Sadece senin sevdigin kisi baskasini seviyor okadar. Boyle seyleri kafaya takma bos. Birgun senide seven cikar. Unutmaki guzel yuzlu ve bacakli kizlari seven genelde baska bisey icin sever. Sen o baska biseylerden olmadigin icin cok daha sanslisin. Cunku seni seven yurekten sever

• çirkin kadın yoktur az votka vardır...

• ağlama arkadaşım bırak o kaybetmiş düşünme.bana göre çirkin kız asla yoktur.bi mesaj at bana

• Canım çok üzme kendini, yerinde olsam ben de üzülür ağlarım,fakat senin bunda suçun yok, senin de kısmetin ayağına gelicek sadece bekle ve gör

• Alakası yok. Çirkin kızlar diğer kızlar kadar çok erkek arkadaşla gezip tozamaz ama sonunda elbette her bayan hakettiği erkekle olur. Benim tanıdığım o kadar çok çirkin arkadaşım varki, şuan çok yakışıklı düzgün adamlarla evliler, öyle güzeller de varki güzelliklerini onunla bununla harcayıp şuan aşk sancısı çekiyorlar, artık kimse suratlarına bakmıyor, kalbinizi temiz tutun, Allah gönlünüze göre her zaman verir. Bence herkesden güzeldir sizin gönlünüz.

Kızlar Ne Diyor 21

• Çok üzüldüm yaşadığın olaya.Bence sen ikisiyle de muhattap olma artık.Bu arada hiçkimse çirkin değildir.Kendine biraz daha özen göster ama bunu o çocuk için,başkaları için değil sadece ve sadece KENDİN için yap.Emin ol bana daha iyi hissedeceksin.Kimsenin fiziği vs. kendi elinde değildir ama elinde olanları en iyi hale getirmek bizim elimizdedir. Umarım yardımcı olabilmişimdir..

• evet önce o karaktersiz kankanı (!?) hayatından çıkarıyosun. kız arkadaşı zaten kendini beğenmiş bi gerizekalı (daha ne diyim). sonra sporuydu bakımıydı bi takım değişiklikler yapıyosun, özgüvenin yerine geliyo ve bi daha güzel değilim falan demiyosun ;)

• Şimdi ben ne desem boş. Üzülüyorsun...En mantıklısı o çocuktan uzaklaşman...

• ya bi kere çirkin kız diye bişey yoktur en fazla bakımsızsındır.senin önce buna inanman gerek sen kendini böyle küçümsersen etrafındakiler sana karşı çok daha acımasız olur.sonraaa sen bu kadar erdemliyken bu kadar içten özeleştiri yapabiliyorken sen kalkıp kimle konuşup kimle konuşmayacağını sevgilisine soran onun izniyle çevresindekilerle ilşki kuran bi karektersize aşık olmuşsun.k bakma ama gerçekten o sana layık değil.sen daha özgüvenli karekterli adam sınıfına dahil birine layıksın.buda benim görüşüm.o basit kişiliğe üzülüp daha da zaman kaybetme.önüne bak..

• öyle deme rabbimin yarattığı varlık ne kadar çirkin olabilirki ..güzellik bunlar geçici seyler şükür et haline herzaman ya bi yerin sakat olsaydı ya bi kaza geçirip yüzünde izler olsaydı böyle insanları düşün sen onlardan en azından 1-0 öndensin ..

• güzellik fizikte boyda posta değil bunu hiç bir zamn unutma şimdi kime sorarsan sor burda dış güzellik gelip gecici arkadaşım önmli olan kalp güzelliği yani bu durum senn canını sıkmasına gerek bile yok her insann bi kusuru var unutma mutlaka sennde çekici bi tarafın vardır kankanla o kız ne kadar mutlu olabilirki burnu havalarda olan kızlar hiç çekilmez ama senn gibi kalbi temiz olan kız her yerde saygıyla ağırlanır bunu unutma dediğim gibi güzellik dışta değil kalptedir güzelimmm :)

• Sorun sadece çirkinliğin olamaz ne çirkinler var yakışıklıların yanında boy boy geziyorlar..

• Yıllardır doğru bildiğim genellemeyi -çirkin şansı- bozdun. Çirkinler candır. Bir çirkin olarak daha bir forsunu görmesem de inanıyorum. Şans bir bana da ağzıyla gülecek:(

• biraz bakımla, senin de giderin olur. takılma böyle şeylere, kendine özen göster yeter.

• Kendine bu kadar da eziyet etme , eminim biraz değişiklikle sen de dikkat çekebilirsin ...

• Hayatında olacak tek erkek kankan olmayacak.Bunun farkındasın değil mi?Şu an onun hayatının en önemli yerinde olması ileride de onun olacağı anlamına gelmez.

• Sende bakımlı ol.Bak kendine.Saçına, makyajına, giyimine özen göster.Bazı kızlar böyle çirkinim diyor ama biraz kendilerine bakınca çok değişiyorlar.İlk adım olarak saç rengini değiştir.Giyimini değiştir.Biraz daha salaş ya da kadınsı giyin.

• erkekler neyi bulsa ona gider üzülmecirkin kadin yok diyorlar bakimsiz kadin var diyorlar

• Çirkin kadın yoktur..herkesin kendine göre bi güzelliği ve özelliği vardır..kendine çirkinim diyeceğine güzel görünmek için uğraş...bakımlı ol...dikkatli beslen..

• boyun falan kaç öyle bi yazmışşın ki içim karardı bence sen bunalıma grmişşin oysden öyle düşünüosun

• Bende çok çirkinim, bende eklesem ? :D

• bence gayet ii ya kendine biraz bak hatta beni ekle yas kaç

• BOYUM 1.63

• çirkinliğin de ayrı bir çekiciliği var

• çirkin yoktur bakımsız vardr beni ekle istersen ya

• seni takdir ediyorum en azindan sanall ortam diye kendini farkli tanitmiyorsun.

• çirkin kadın yoktur..

• ne kadar ayıp etmiş o kız ya :( üzülme sen teçhirci olmak iyi bişey değil ki erkekler dış görünüşe aldanıp seçebilir onu ana emin ol uzun vadede kazanan sen olacaksın üzülme sakın

• Sempatik olma şansın var.ayrıca giyin süslen saçlarını değiştir bi değişikliğe git kimse o kadar çirkin olamaz.sen erdem sahibi bi kızsın :)

Yükleniyor...