Çirkin kızların hiç şansı yok mu ? Biz mi seçtik bu fiziği ?

Arkadaşlar itiraf ediyorum evet güzel değilim hatta belki çirkin bile sayılırım. Bir erkek kankam var ona çok aşığım ancak o bazen benim de bir kız olduğumu bile unutuyor.

Onun sevdiği bir kız var ve bana hep onu anlatır bende içim acıya acıya dinlerdim. O kızın adı geçtiğinde gözlerinin içinin gülmesi bile beni mutlu ediyor onun için dayanıyordum bu duruma. En sonunda kıza çıkma teklif etti. Kız da baktı tabi Yakışıklı-Karizmatik-Zengin atladı üstüne çocuğun tabi kızda da bir bacak var ben bile bakıyorum yani ALLAH güzel yaratmış ben mi seçtim böyle olmayı? Onun gibi güzel olmak isterdim tabi ve işte en gurur kırıcı noktaya geldik sevdiğim çocuğun evine gittik ben sevgilisi bi de kendi evde bunlar salonda muhabbet ediyordu kapıda kulak misafiri oldum (bu arada bu çocuğun benden başka iki tane daha kız kankası var) kız:-madem artık senle bir ilişkimiz var o zaman artık ceren ve beste ile görüşmiyeceksin dedi (benim adım handan) erkek:-Handanla görüşebilir miyim hayatım dedi Salak kız bunun üstüne bir kahkaha attı ve O benim için tehlike oluşturmuyor zaten sen bakmazsın ona dedi.

Çok üzüldüm odaya kapattım kendimi ağladım ne kadar zor değilmi peki ben istemez miydim o kız gibi teşhir edilecek bacak ve göğüslere sahip olmayı? Benim suçum ne ? hiç sevdiğim erkekle olamıyacak mıyım ? Sevdiğim çocuk yanımda kızın ağzına girecek bense umrunda bile değilim bilmiyorum bazen düşünüyorum belki evlenemem bile şu an ağlayarak yazıyorum bunları..

0|1
21|31

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattıklarına bakılırsa üzülcekesin ama o erkeğin seninle çıkma olsaılığı düşük gibi gözüküyor. Her şeyden önce seni kankası olarak gördüğünü söyleyecektir sana. Zaten pek karekterli biri olduğunu sanmıyorum. O "yeni" kız arkadaşı ona senin hakkında öyle söyledikten sonra ona ağzının payını vermediyse kadın karşısında kişiliği değişekn karekteri ve olgunluğu oturmamış zibidinin tekidir demek ki. Seni sevecek ve senin de seveceğin bir sürü insan vardır dışarıda. Neden kendini çirkin görüyorsın ki. Birine göre çirkinsindir, başka birine göre güzelsindir. Bu kişiden kişiyr gerekir ve kişinin baktığı insanda ne görmek istediğine göre daha da çok değişir. Anlıyor musun ne demek istediğimi? Bir de şöyle düşün. Tanrı'nın sana verdikleri bunlar ve bunlar ile yetinmek zorundasın. Elinden bir şey gelmez. O nedenle daha fazlasını isteme ve elinde olanları en iyi şekilde kullan. Tabii bundaki amacım gidip teşhircilik falan ya demek değil tabii ki. Senin de her insanın olduğu gibi kendine göre bir güzeliğin olduğuna eminim ve nu güzelliğinin farkına varmanı anlatmaya çalışıyorum. Bundan etkilenecek erkekler de var yani. Seninle olup olmayacağını bilmediğin bir erkeğe bağlanarak bir hayat geçiremezsin ve diğer muhtemel olsaılıkları, ki belki de seni daha mutlu edecek olasılıkları, kaçırırsın eğer sürekli onun peşinden sürüklenirsen. Silkelen ve kendine gel. Dünya o adam ve sevgilisinden ibaret değil.

1|0