Çirkin kızların hiç şansı yok mu ? Biz mi seçtik bu fiziği ?

Arkadaşlar itiraf ediyorum evet güzel değilim hatta belki çirkin bile sayılırım. Bir erkek kankam var ona çok aşığım ancak o bazen benim de bir kız... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Anlattıklarına bakılırsa üzülcekesin ama o erkeğin seninle çıkma olsaılığı düşük gibi gözüküyor. Her şeyden önce seni kankası olarak gördüğünü söyleyecektir sana. Zaten pek karekterli biri olduğunu sanmıyorum. O "yeni" kız arkadaşı ona senin hakkında öyle söyledikten sonra ona ağzının payını vermediyse kadın karşısında kişiliği değişekn karekteri ve olgunluğu oturmamış zibidinin tekidir demek ki. Seni sevecek ve senin de seveceğin bir sürü insan vardır dışarıda. Neden kendini çirkin görüyorsın ki. Birine göre çirkinsindir, başka birine göre güzelsindir. Bu kişiden kişiyr gerekir ve kişinin baktığı insanda ne görmek istediğine göre daha da çok değişir. Anlıyor musun ne demek istediğimi? Bir de şöyle düşün. Tanrı'nın sana verdikleri bunlar ve bunlar ile yetinmek zorundasın. Elinden bir şey gelmez. O nedenle daha fazlasını isteme ve elinde olanları en iyi şekilde kullan. Tabii bundaki amacım gidip teşhircilik falan ya demek değil tabii ki. Senin de her insanın olduğu gibi kendine göre bir güzeliğin olduğuna eminim ve nu güzelliğinin farkına varmanı anlatmaya çalışıyorum. Bundan etkilenecek erkekler de var yani. Seninle olup olmayacağını bilmediğin bir erkeğe bağlanarak bir hayat geçiremezsin ve diğer muhtemel olsaılıkları, ki belki de seni daha mutlu edecek olasılıkları, kaçırırsın eğer sürekli onun peşinden sürüklenirsen. Silkelen ve kendine gel. Dünya o adam ve sevgilisinden ibaret değil.