• Sor
  • Bence

Burnu büyük olanlara nasıl saç modelleri gider?

Burnu büyük olanlara nasıl saç modelleri gider? Büyüklüğü hangi saç modelleri kamufle eder?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Saçınla hiç oynama , burnunun yan taraflarına koyu renk pudra sür ...hadise bile oyle yapıyor :))

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 10

• omuzlarda bir saç olucak ve mümkünse saçların dalgalı olsun alnından hangi tarafa doğru kullanıyorsan saçını artık kısadan uzuna doğru bir kahkül kestir gözlerini çok kaptmasın hoş durur birde başının üstüne çok abartılı olmayacak şekilde biraz krep at kabart tarakla yüksek durduğu zaman yüzün ve burnun daha kısa görünüyr.

• Uzun saç. Kısa saçta yüz daha ön planda olur mantıken.

• Halka filmindeki samara gibi saçlarını öne doğru atabilirsin. Bu saç modeliyle burnun kapanır.

• Estetik ol

• Yana doğru katlı kahkül ve uzun saç. Makyajda olmazsa olmazı...

• Uzun kıvırcık veya düz faketmez...tabi yaptığın makyaja da bağlı...

• ama arka taraf düz gelince profilden inanılmaz sırıtabiliyor :)

• Öncekileri Göster
    • operasyon düşünmüyorum(cesaret edemiyorum) ama kuaföre sorarım teşekkürkrler :)

• Ya operasyon son çözüm, ama kuaföre sor :)) Rica ederim :))

• çeneye kadar kahkül :)

• hahahaha :D peki

• şaka bir yana, saçla değil makyajla gizleyebilirsin. Burnun yan tarafına yapacağın pudralamayla çözersin. Google amcaya sorarsan sana taktikleri anlatır.

• çene hizasında olmamalı uzun olmalı alın görünmeli ki dikkat buruna gitmesin :) rengide çok açık olmassa iyi olur

• Küt saçtan kısa saçtan uzak durmalısın. Katlı bir kesim uygulat.

• Uzulerek soyluyorum ne yapsanda kuçuk gozukmez. Kulak olsa neysede burun bu tam ortada yani.

Yükleniyor...