En çekici erkek parfümü?

Kızlar sizce en çekici erkek parfümü hangisidir?

Rochas, Armani code, Burberry, joop, Eupheria man, Channel Allure, 1 million, 212, vs...

Güncellemeler:
Sanırım 1. sırada güzel bir ten kokusu erkeğe en yakışanı...Genel olarak bu çıktı ama ben Allure tercih ederim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• joop classic nerde duysam tanırım...ve hatta direkt yan masasına geçerim boşsa

• kesinlikle vazgecilmezim:)

Kızlar Ne Diyor 86

• erkek parfüm yorumları yaparken dikkat edilecek şeylerden ilki erkeğin ten özellikleri bana kalırsa.. aynı zamanda erkeün ten rengi de önemli...nedense insanın aklında bir intiba oluşuyor ten rengine göre erkek parfümü yorumları yaparken..bana kalırsa esmer erkeklere dolce gabbana ve hugo boss çok yakışıyor.

• bulabilirsen çikolatalı pasta kokusu al bayılıyo millet :D

• isim olarak bilmiorum bikere kaçak parfüm kullanmıştım :D

• Axe chocolate mı :)

• Hugo boss erkek için en iyisi :) kalite kokar

• boss güzeldir

• armanilerden seç bir tane hacım. ben 2 kokusunu da kullanıyorum o anki psikolojime göre. güzel koku yapıyo şerefsizler.

• vallahi abimin kullandığı ''FOR HIM- ZARA '' mükemmel !

• Öncelikle one million alma maalesef bütün gerzeklerin eline düştü güzelim parfüm ama one million intense diye bir versiyonu çıktı henüz bakamadım kokusuna güzeldir bence birde "jean paul gaultier le male" çooook güzel ve herkesde olmayan kaliteli güzel bir parfüm öneririm

• 25gün

jean paul gaultıer' in kadın kokusu da muhteşem, dediğin gibi herkeste yok ancak pahalı bir parfüm :(

• burberry iyidir

• Amore çok güzel sevgilime almıştım beğenmişti.Full speed de güzel avondan :)

• beyonce heath ( kirmizi şişe)

• çikolata, şeker kokusu kullanma. hiç beğenmiyorum ben mesela.

isim ver dersen;
    boss bottled
    chanel egoiste
    armani mania
    cool water

bunlar iyidir hoştur, kalıcıdır da.

• Bleu de Chanel .)

• Therre D' Hermes of diyorum
    onu kullanan erkekler cok karizma oluyoor
    2. İse Bulgaria Aqua buda hoşl

• Anlıyosam niye en iyi cevap secilmedim :)

• Bu kıza kulak verin, kokudan anlıyor ;)

• Bleu de Chanel...super:)

• bu sefer gitmesin:)

• Her seferinde alayım diyorum ama elim hep Hermese gidiyor :S

• axe çikolatalı varya çok sexy kokuyo ;)

• burberry classic

• Signature iyidir, Axe severim, Adidas'ın parfümleri de var ya, onlar da hoş.

• rebul sport :)

• Gündelik için Axe kullanabilirsin özel zamanlar içinse Armani acqua di gio önerebilirim erkek parfümleri arasında en sevdiklerimden. Ayrıca bazı markaların erkekler için çikolata kokuları var ve çok çok yakışıyor özellikle esmer erkeklere. Gündelik için bunu da düşünebilirsin :)

• dkny be delicious harika bir koku beni kendine çeken tavsiye ederim...

• Black code

• full speed ya da one million

• Calvin Klein Men çok güzeeel .Emporio Armani var beğendiğim oda çok hoş diğerleri alıştığım kokular :)

• ben pro sport'u seviyorum ama sanırım bir ben seviyo olabilirim :)

• burberry classic

• gundelık kullanım için burberry. pek zenginsin

• Oriflame Signature ve Oriflame Flamboyant hayatımda burnumun aldığı en güzel erkek kokuları

• Fahrenheit der ve susarım :)

• fahrenheit candır ya ama orj olcak afrodızyaklı cok tatlı bir parfum

• Yok yok gerçekten seviyorum :)

• Temele sormuşlar rus kızlarımı türk kızlarımı diye demişki hiç düşünmeden rus kızları derim neden diye sormuşlar çünükü düşünürsem rus kızları derim demiş senin kide o hesap olmasın:)

• burberry classic , kırmızı blade

• Black XS Man :)) bittigim bayıldıgım bir parfümdr...

• bayan için olanını biliorm ben..+ Kıbrıstan sordm.. tütkiyeyi bilmiorum :)

• Kaçlığı 635 tl onun? Ben aldım 100ml. 150 tl

• bak orjinali 635 tlydi :D ama birebirini bulursun ucuza..

• Öncekileri Göster
  • ultramarin

• Lm parfümleri var çeşitleri aklımda yok netden bak gayet güzel ve çekici kokuyo..

• roshas ya da kenzo homme

• first class tek gecerim

• yapılan bir araştırma sonucunda en çekici 10 parfüm;

1. bvlgari aqua

2.ysl la nuıt de l'homme

3. armanı code

4. one mıllıon

5. hermes

6. diesel only the brave

7. diesel fuel for life

8. dior homme ıntense

9. blue de chanel

10.dolce gabbana the one

• Vanilya...

Çok hoş bir koku.

Parfüm kokuları bana çok sahte geliyor,kendi kokusu olmalı.En güzeli odur.

Öyle terlemiş falan filandan bahsetmiyorum kazağına,hırkasına sinmiş bir koku vardır ya hani parfüm kokusu değil,kendi kokusu.

• erkek feromonu

• vanilya kokusu Lush mağazalarında satılıyor parfüm esansı seklinde:)

• one million harika ..

• sanki cok genel geçer herkesin kullandıgı birsey oldugu icin kişiye ozel bir yanı kalmadı onun da..yoksa dedigin gibi fena bir koku degil

• Hugo boss♥nerde duysam tanirim kokuyu erkwgon pesinden gidesim geliyor :D

• sevgilimin kokusu

• ya o bu değilde arko' nun traş kolonyasından turkuaz mavisi beni benden alyor yahu of diyorum fazlasıylada kalıcı :P link

• One Million.

• cok ayaga düşen bir parfüm oldu ama o da...parfümün kisiye ozel bir yanı olmalı bir yandan da degil mi:)

• diesel veya lacoste :)

• cok genel gecer kokuları var sanki her ikisinin de

• paco rabanne one million, hugo bos bottled, jean paul gaultier classic

• jean paul cok klasik olmasına ragmen cok karaakteristik. fakat bu güzelim kokuyu apaçiler kullana kullana imajını zedelediler:)

• En sonunda kavunlu diş macunu fikrimi sunduğum gibi..Parfümede ekleyeceğim.

• hugo boss XY çohhoş

• 212 vip
    212 sexy man
    Paul smith man

• hugo boss ve armani kokularını seviyorum 150 200 tl civarı olması lazım bunlar

• hugo boss number one ya da sprıt

• Cıty rush avonun bu harıkaa

• Tom Ford Black Orchid derim ben böyle koklucaksın bir daha koklucaksın o erkeği

• 212 men...

• Mili miliyın mili miliyın mili mili mili miliyın şarkısı geldi aklıma. Onu kullanmada ne kullanırsan kullan.

• açıkcası bir bayan olarak size Vicente Loopec i önerebilirim. Gerçekten etkileyici bir parfüm. Denemekte fayda var :)

• deneriz o halde:)

• cio

• cio dediğin armani gio mu?

• armani , hugo boss ama sakin hugo boss orange alma :) joop un güzel kokulari var deneyebilirsin ...

• aldım yahu st dupont ve lacoste red aldım...

• hugo boss

• hugo bossun bi sürü çeşidi var hangisi?

• şeker gibi kokuyor :)

• Joop biliyorum çok hoş bir kokusu var beğeniyorum ama biraz ağır ..

• ağır evt az hafif olsa gideri vardı

• jagler iyidir yaa..

• evet agır biraz

• Çok ağır bir koku :s

• fahrenight biraz agır ama o da cok güzel kokuyo..

• puma al cok guzel kokuyo

• One mıllıon.

• bulmak ne kelime şuan çantada öneren arkadaşa teşekkür babında en iyi cevap seçtim..

• st.dupont u bulabilirsen kokusuna bi bak derim..ağır kokulu parfumler sevmiyorsan sana uygun olabilir..

• Peki fresh bi parfum sorsam ? 1m fresh değil daha frssh spor ona ne dersin

• Öncekileri Göster
  • Full speed ben bu parfümün kokusuna bayılıyorum.

• avon full sped güzel ama çok kulananı var parfüm kulanırken farklılık yaratmak öenmli olan bence :)

• boss

• ergenler için axe chocolate-10 tl
    erkekler için hugo boss-100 tl

• hugo bosun hangisi?

• Axe ve seduction in black

• Caldion erkek bence en iyisi, fiyatına rağmen..

• rebul men

• Bilmiyorum parfüm katagorisine girer mi ama benim için bir erkek de en çekici koku deterjan kokusu.:) Deterjan dediysem şu son zamanla çiçek böcek kokulu olanlar değil. Dur isim de verelim; ariel ve bingo nun kokusu, tahmin edebiliyorum. :) sanırım bazı insanların ten kokularıyla birleşince benim bahsettiğim o enfes koku oluşuyor. ve ben o kokuya bayılıyorum. :) en son bugün duydum mesela. Çok farklı çok.:)

• :) ben o kokuyu alıyorum. Ütü falan engelleyemez.

Yeter ki bir kıyafeti giyer giymez parfüm sıkmayın. En azından bir süre. Benim gibiler için. :)

• allah allahhhhh ütüleyince kacmıyor mu detarjan kokusu...hic farketmemistim:)

• armani code ;)

• bilmiyorum neden bna bukdr cekici geliyor ah anilar anilar belki dee. gne de guzel .)

• eh o kadar iyi degildir gerci...uçar gider, kalıcı degildir

• şu aralar avon iron man e takmış durumdayım..müthiş bi koku..odun kokusu sevenler vazgeçemez diyorum. joop iyi bir saçim bunun dışında..en güzeli ten kokusu diyenlere katılmıyorum. şöyle yanımdan geçerken yolumu şaşırtmalı o erkeğin kokusu. peşine bile düşerim:)))

• saçim ne yaaa:)) seçim yani..bi de okusam şu yazdıklarımı:))

• Davidoff

• kesinlikle Jean Paul Gaultier, Le Male .. tahrik eder peşinden koşturur nefesini keser adamı süründürür :))

• cok klasik oldu ama yine de guzeldir evet

• Armani code hmmmmmm...:)

• o kadar iyi degil aslında

• kendi kokusu ok de az biraz da erkek kokmalı ne gibi mesela armani gjo armani güzell..hmm 212 sexy ;)

• axe africa.. türkiye'de aşırı uyarıcı olduğu için yasaklandı ve parfümü bulamıyorsun.. biz yurtdışından getiriyoruz ve tek kelimeyle yok böyle bişey. marketlerde satılan deodorant versiyonuysa rezalet. parfümü türkiye'ye istiyoruz

• 1-odun

2-baharat veya amber

3-salatalık gibi fresh bir ton içermeli

Ya adam traş losyonu köksa da yeter ya o zaman direk soyunmak istiyorum ben bu nasıl bir şeyse artık...

Ben de hermesi tavsiye ederim...Kişiliğine uygun bir çeşit bulabilirsin aldehitli kokular ve ters olarak tonların algılanması ile bence oldukça sıra dışı bir deneyim yaratıyor.

Bir de arada biraz ter kok o da güzel geliyor:)

• parissssss o kokuyu süren kaç kişinin peşinden gittim :)

• Sevdiceğimin kendi kokusu..Parfüm gerçek ten kokusunu kapatır. Ben kullanmam sevdiceğimede kullandırtmam. Çünkü ten çekimi aslında o kokuyla bağlantılıdır. Araştırmalara bakılacak olursa. Ve gerçekten onun kokusu hiçbir yerde yok. Başımı döndürüo adeta. Bi an bile yanından ayrılmak istemiyorum.

• bu bazılarımıza sevgilimiz tarafından söylenen bir şey. ve katılıyorum genel olarak. Bazı tenlerin çok çekici olduğunu biliyorum. fakat tamamen parfimden sözetmiştim ben...Sevgilinizde hangi kokuyu seversiniz sorusu ayrı bir soru. Yine de katkı için teşekkürler

• Kesinlikle 1 million...

• erkeklere afrodizyaklı (yukarıdaki örneklerin hepsi öyle diye biliyorum) yasaklamak istiyorum. almayın kızları o kadar etki altına arkadaşım.

• hainsin :D

• bir keresinde otobüste oturuyorum. Bir çocukluk arkadaşım olan Esra ya uğrayacağım. esranın durağında bir indim. baktım otobüsten esra da indi. sarıldık öpüştük. Birden esra durdu..bu koku senden mi geliyordu dedi...az kalsın gelip sarkacaktım sana dedi...meğerse benmişim:)))

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 57

• brüt tabi ki de

• Öncelikli kızlardan cevap istemişsin mantıklı tabi fakat
    eski kız arkadaşım parfüm uzmanıydı o yüzden cevap vermek istedim
    One million iyiydi ama limon kolonyası mübarek herkeste var :(
    Yine aynı firmanın Black aldım fena değildi az daha hafifi
    Therre D' Hermes tek geçerim süper bir koku
    En son Prada aldım daha hafif değişiklik olsun istedim
    Bleu de chanel alıcam bidahakine buda güzel deneyebilirsin

• avon dan vish of live

• Kız parfümü kullanan erkek demi vardı:D

• issey miaki al en iyisi budur ama tuzludur sahteleri bile 70-80 tl

• En güzel koku, doğal kokun.

• One million

• Arko traş kolonyasını parfüm şişesine koy ya da sprey şişesine. süper bir koku oluyor kendine çekici :)

• 1-Signature
    2-Hugo Boss Just Different
    3-Bvlgari aqva

• Biz önermeyelim o zaman.

• link bu en iysi

• ful spedi önermşler sakın alma berbat onun yerıne marketlerde adidas var ondan al daha iiyi:d one millionı kesn al bu aralar cok favori

• Kardes Su ana kadar butun parfumleri denemisimdir.
    bizim burda asiri ucuz parfumler cerez parasi gibi :D
    Russia Celyabinsk...

Bence 3 parfum arasinda git gel yap degistir.
    1 : fahrenheit
    2 : Burbery
    3 : Kenzo

Ben Su Anda Jampool Kullaniyorum ama pek yaza giris kokusu denemez :)

• 212 men
    yada hugo boss sport turuncu

• Kardeşler
    En güzeli Gül kokulu Hacı Yağı..
    Tavsiye ederim.

• dostum parfum öyle alınmaz.bir kere esmermısın kumralmı.genelde yemek tarzın .ten kokun .yaşın .tarzın herşey etkılıdır .bana duran sana durmaz .sana olan baskasına .parfum işi profesyonellık ıster .şimdi yaz gelıyor bazı arkadaşların yazdıgı seyler oldukca agor baharatldır .hele esmer ve terleme problemın varsa vay halıne .yaz için daha fresh hafıf seyler dene .bazı arakadasların yazdıkları yaz kokusu degıldır fırstclass ya da rochas agırdır yaz ıcın .eger acık tenlıysen arkadasın dedıgı gıbı ultramarın ya da azzaro chrom deneyebılırsın

• odun kokulu bişeyler al :D

• kısa lm .

• kızlar demiş ama...:)

• 212 sexy. Her sıktığım da kızlar parfüme övgüler yağdırıp yanıma gelir :-)

• 212 vip men kullanıyorum bende

• burberry classic

• kızlar demiş beyler cevap vermeyin

• 1 million almada ne alırsan al apaçisi zengini fakiri herkes onu kullanıyo

• Yaşa göre ve tarza göre değişkenlik gösterir bu karşılaştırma. Ayrıca beyaz tenli bir erkek beyaz bir gömlek ile ilkbaharın ılık rüzgarı eserken Rochas kokusunu sürüp karşısındaki üzerinde hiç bir etki bırakamayacağı gibi acqua di gio kokusuyla karşısındakini etkileyebilir. Yazdığım makalede bir şeyler eksik fakat olay budur.

• Dior - Fahrenheit Absolute kullanıyorum..

.. da sıkıldım ya yıllardır.

N'abıyım?

• şu an da "Tom Ford Black Orchid" kullanıyorum. Biraz ağır ama ben seviyorum. evet seveni de var.

• klasık olacak ama CALDION u tek gecerım Elbette Orjınalı Olacak :)

• shanel veya rochas mutlaka bak

• kenzo classic. 200 civarlarına bulabilirsin diye tahmin ediyorum. epeydir buradan almadım freeshop ta 60 euro civarı

• ismi pek duyulmamış bir parfüm var 100 kıza soruldu daha doğrusu sorulmadan buruna bir iki kere çekilip ne kullanıyosun sen ya bunun markası ne diye bir hayran bakış söylemem arkadaş bir tek ben biliyorum daha kokuyu alıpta hayır diyen kız çıkmadı sırrı verirsem herkez ben gibi olur bense tek kalmam lazım ama %101 etkili NOT: her parfüm her tende ayrı bir koku verir aynı kokuyu versede kokunun tonu muhakkak farklıdır yani parfüm kadar hoş bir ten kokunuzda olması gerekli ki parfümle büütnleşsin...

• rochas bence fena değil

• Dior - Fahrenheit Absolute kullanıyorum..

• issey miyake ;)

• 1- ROCHAS

2- KENZO

3- BLACK CODE

4- ANGEL

5- HUGO BOSS

6- LANVIN L'HOMME

7- PRADA

8- GAULTIER

9- İMMORTAL

10- BULGARI

• hugo boss en iyisidir

• jil sander sun

black XS

• 212

• hermes bence

• anladım hocamm

• dedem vardı rahmetlık od a kullanıyordu.. güzel ama o yüzden hani sırf dedemın kullanması .. kötü etki yaptı bende ..

• one millione yada st dupont link ikisinide tavsiye ederim

• Teşekkürler..

• Fahrenight derm daha uzun soluklu bir parfüm ama green irish tweed bilmyorum orjinalide 500 lira neten baktı maz önce açıkçası meraklandım :)

• Armani serisini tavsiye ediyorum parfümcüye git dene beğenene kadar deneye bilirsin

ayrıca kenzo da güzel parfümdür 1 milion da tavsiye derim CK one de olabilir CK euphoria beş para etmez sala gitsin

yılın ödül parfümleride parfümcüden destek alabilirsin

• GIO ARMANI bunların en başıdır :)

• armani kode varda sevmedim be euphoria daha klass geldi..

• Rochas.

• Parfüm konusunda çok bir bilgim yoktur. Ama yıllardır rochas kullanırım daha üstümde begenmeyen olmadı. Sadece onu önerebilirim o kadar.

• tecrubeliysen eğer aradığım bir parfüm var ama bulamadım en az 20 tanesini denemişimdir 50 yaşlarda bir adam da duymuştum keskin ince bir frekansı var manolya gibi limon gibi ne bileyim tarifi pek yok genizlerimde iz bıakmıştı dönüp baktırdı kendisine sonunda ama soramadım :)

• çikolata değil şeker kokuları var. Kalıcı ve biraz da agır sayılır yaz için çok uygun değil ama aklında bulunsun.

• Öncekileri Göster
  • ben str8 kullanıyorum, kız arkadasım begeniyor, 30 tl

• Ferelove müthis etkili bunu sık dışarı çık o kadar diyom yani ölüyü diriyi hergün birini :))

• by ungaro

• Şahsen Brut ü tavsiye ederdim. ama şu son 3-4 aydır Ultra Marin kullanıyorum. gayet güzel erkeğe yakışan bir parfüm. tavsiye ederim. D&P açık parfüm mağazalarından alabilirsin. Ayrıca madem yeri gelmişken söyleyeyim: - Hanım veya Beyler fark etmez- Yumoş'un Sarı Sprey şişede Comfort Spring oda parfümünü alın. bir yere giderken elbisenize, blüzünüze, gömleğinize vs. sıkın gidin. gittiğiniz yerde insanların size itibar ettiklerini saygı duyduklarını göreceksiniz. benden söylemesi :D
    link

• Dior Homme İntense

• Flomboyant

• en iyisini bilmem ama vakko kullanıyorum..benim için en iisi bu

• avon perceive & surrender yıllardır aynı kokuyorum

• lacoste mavisi var lacoste essential sport aşırı seviyorum bu parfümü ya da aynı koku ama çakması olarak kabul edilen rebül sport men ya da blade cooler her tene uyar mı bilmem ama şu ana kadar her takıldığım kızda etki bırakmıştır bu parfümler daha çok fresh kokulu ve mavi şişeli oluyolar şehveti arttırıyor mu öyle bir şey yazıyordu nette yanlış hatırlamıyorsam .d

• Madem kullanıyorsun. bırak milletin ne düşündüğünü, hangisi hoşuna giderse onu kullan veya eskilerin yaptığı gibi sabunla yıkan. onun kokusu yeter =)

• hangisini kullanayım demedim zaten, siz hangisinden hoşlanıyorsunuz diyorum :) yoksa ben 14 yıldır aynısını kullanıyorum :)

• Hep marjinal bir tip olduğum için Jean Poul Gouilter 2 ve Burberry vazgeçilmezim

• Jean Poul Guielter'in zaten kendine has bir tarzı var. Modaya göre değil de kişisine göre diyelim. Burberry'nin ise acayip bir özelliği var,çok ten seçiyor. Her tende aynı kokuyu vermiyor malesef. O yüzden tene göre kışın kullananları da gördüm

• evet bazen milletin "abi artık bunların modası gecti" dedigi klasik parfumleri bircok yeni parfum yakalayamıyor. katılıyorum JP konusunda ozellikle. Burberry de yaz için ideal.

• kenzo ve angel derim başka da bişe demem :)

• Buradan çıkaracağımız sonuç sen hoşuna hangisi gidiyorsa onu kullan, millete yaranmaya çalışma. Hepsi ayrı telden çalıyor görüldüğü üzere.

• hahaha bayılıyorum ironinize beyfendiciğim..haklısınız yine :)

• 1 million

Yükleniyor...