En çekici erkek parfümü?

Kızlar sizce en çekici erkek parfümü hangisidir?

Rochas, Armani code, Burberry, joop, Eupheria man, Channel Allure, 1 million, 212, vs...

Güncellemeler:
Sanırım 1. sırada güzel bir ten kokusu erkeğe en yakışanı...Genel olarak bu çıktı ama ben Allure tercih ederim:)

1|1
182|127

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikli kızlardan cevap istemişsin mantıklı tabi fakat
    eski kız arkadaşım parfüm uzmanıydı o yüzden cevap vermek istedim
    One million iyiydi ama limon kolonyası mübarek herkeste var :(
    Yine aynı firmanın Black aldım fena değildi az daha hafifi
    Therre D' Hermes tek geçerim süper bir koku
    En son Prada aldım daha hafif değişiklik olsun istedim
    Bleu de chanel alıcam bidahakine buda güzel deneyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 181

• upuzuun bi liste yapabilirim . zira bu konuda cok kararsızım ..

kenzo

hugo boss

armani black

v de vakko

versace blue jeans

burberry's classic

givenchy blue label

hepsinden öte...

acqua di gio

2|0
    0|1
  • parfüm, bir erkekte çok önem verdiğim bir etkendir. yani isterse dünyanın en yakışıklı adamı olsun parfümü kötüyse biter benim için.bi anda soğur giderim. her parfüm her tende aynı durmayabilir o yüzden şu iyidir demek yanlış olabilir ama benim tercihim HERMES...

2|1
    0|0
  • Vanilya...

Çok hoş bir koku.

Parfüm kokuları bana çok sahte geliyor,kendi kokusu olmalı.En güzeli odur.

Öyle terlemiş falan filandan bahsetmiyorum kazağına,hırkasına sinmiş bir koku vardır ya hani parfüm kokusu değil,kendi kokusu.

0|4
    0|0
  • açıkcası bir bayan olarak size Vicente Loopec i önerebilirim. Gerçekten etkileyici bir parfüm. Denemekte fayda var :)

0|2
    0|1
  • erkeklere afrodizyaklı (yukarıdaki örneklerin hepsi öyle diye biliyorum) yasaklamak istiyorum. almayın kızları o kadar etki altına arkadaşım.

0|1
    0|0
    • bir keresinde otobüste oturuyorum. Bir çocukluk arkadaşım olan Esra ya uğrayacağım. esranın durağında bir indim. baktım otobüsten esra da indi. sarıldık öpüştük. Birden esra durdu..bu koku senden mi geliyordu dedi...az kalsın gelip sarkacaktım sana dedi...meğerse benmişim:)))

• hainsin :D

• yapılan bir araştırma sonucunda en çekici 10 parfüm;

1. bvlgari aqua

2.ysl la nuıt de l'homme

3. armanı code

4. one mıllıon

5. hermes

6. diesel only the brave

7. diesel fuel for life

8. dior homme ıntense

9. blue de chanel

10.dolce gabbana the one

0|2
    0|0
  • ya o bu değilde arko' nun traş kolonyasından turkuaz mavisi beni benden alyor yahu of diyorum fazlasıylada kalıcı :P link

0|1
    0|1
  • 0|0
    0|0
    • Owww. Bende tam bunu düşünüyorum şu an . Bvlgari aqva pour homme :)

• Davidoff The Game

0|1
    0|0
  • kendi kokusu ok de az biraz da erkek kokmalı ne gibi mesela armani gjo armani güzell..hmm 212 sexy ;)

0|2
    0|0
  • hugo boss ve armani kokularını seviyorum 150 200 tl civarı olması lazım bunlar

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • şu aralar avon iron man e takmış durumdayım..müthiş bi koku..odun kokusu sevenler vazgeçemez diyorum. joop iyi bir saçim bunun dışında..en güzeli ten kokusu diyenlere katılmıyorum. şöyle yanımdan geçerken yolumu şaşırtmalı o erkeğin kokusu. peşine bile düşerim:)))

0|0
    0|0
    • saçim ne yaaa:)) seçim yani..bi de okusam şu yazdıklarımı:))

• kesinlikle Jean Paul Gaultier, Le Male .. tahrik eder peşinden koşturur nefesini keser adamı süründürür :))

0|0
    0|0
  • Aventus derim. ya da dior sauvage

0|0
    0|0
  • parissssss o kokuyu süren kaç kişinin peşinden gittim :)

0|1
    0|0
    • 16gün

iyi akşamlar melekveyıldız hanım bende bu parfümü 7 yıl önce kullanıyordum çok çok güzel bir parfüm ismini tam hatırlamıyorum kaç yere de sordum aynısı vermiyolar başka kokular veriyolar. ismi tam olarak biliyormusunuz pariss 2 tane s mi sonda 2 yıldır arıyom bulamıyorm

• armani code tabii ki

1|1
    0|0
    • armani code 2 saat bile üstünde kalmayan bir kokudur. sık uçsun gitsin..o tarzda:)

• Versace eros

0|0
    0|0
  • Gündelik için Axe kullanabilirsin özel zamanlar içinse Armani acqua di gio önerebilirim erkek parfümleri arasında en sevdiklerimden. Ayrıca bazı markaların erkekler için çikolata kokuları var ve çok çok yakışıyor özellikle esmer erkeklere. Gündelik için bunu da düşünebilirsin :)

0|1
    0|0
  • paco rabanne one million, hugo bos bottled, jean paul gaultier classic

0|0
    0|0
    • jean paul cok klasik olmasına ragmen cok karaakteristik. fakat bu güzelim kokuyu apaçiler kullana kullana imajını zedelediler:)

• Givenchy , Armani Black güzeldir

0|1
    0|0
    • givenchy den hıc hoslanmıyorm cok ıtıcı bi kokusu var leopar kenzo blue nasıl acaba?

• L'eau Par Kenzo hafif bir koku hediye gelmişti bir dönem kullandım

Givenchy de hangisi pi mi neo mu bunları da kullandım pi biraz ağır gelebilir bazısına neo da hediye idi pek hoşuma gitmiyor

• hugo boss

0|1
    0|0
  • boss

0|1
    0|0
  • Rochas. Erkek arkadaşımda vardı. Çok tatlı yaa yerim :)

0|1
    0|0
    • rochaş evet şeker gibidir. Ama bazı erkeği de feci seksi yapar. Tene göre değişiyor tabi

• bende ROCHAS kullanıyorum şu ana kadar beğenmyen bir kız görmedim. KENZO da favorılerım arasında...

• Öncelikle one million alma maalesef bütün gerzeklerin eline düştü güzelim parfüm ama one million intense diye bir versiyonu çıktı henüz bakamadım kokusuna güzeldir bence birde "jean paul gaultier le male" çooook güzel ve herkesde olmayan kaliteli güzel bir parfüm öneririm

1|1
    0|0
    • jean paul gaultıer' in kadın kokusu da muhteşem, dediğin gibi herkeste yok ancak pahalı bir parfüm :(

• Bilmiyorum parfüm katagorisine girer mi ama benim için bir erkek de en çekici koku deterjan kokusu.:) Deterjan dediysem şu son zamanla çiçek böcek kokulu olanlar değil. Dur isim de verelim; ariel ve bingo nun kokusu, tahmin edebiliyorum. :) sanırım bazı insanların ten kokularıyla birleşince benim bahsettiğim o enfes koku oluşuyor. ve ben o kokuya bayılıyorum. :) en son bugün duydum mesela. Çok farklı çok.:)

0|1
    0|0
    • allah allahhhhh ütüleyince kacmıyor mu detarjan kokusu...hic farketmemistim:)

• :) ben o kokuyu alıyorum. Ütü falan engelleyemez.

Yeter ki bir kıyafeti giyer giymez parfüm sıkmayın. En azından bir süre. Benim gibiler için. :)

• Armani code hmmmmmm...:)

0|1
    0|0
  • Sevdiceğimin kendi kokusu..Parfüm gerçek ten kokusunu kapatır. Ben kullanmam sevdiceğimede kullandırtmam. Çünkü ten çekimi aslında o kokuyla bağlantılıdır. Araştırmalara bakılacak olursa. Ve gerçekten onun kokusu hiçbir yerde yok. Başımı döndürüo adeta. Bi an bile yanından ayrılmak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • bu bazılarımıza sevgilimiz tarafından söylenen bir şey. ve katılıyorum genel olarak. Bazı tenlerin çok çekici olduğunu biliyorum. fakat tamamen parfimden sözetmiştim ben...Sevgilinizde hangi kokuyu seversiniz sorusu ayrı bir soru. Yine de katkı için teşekkürler

• Hugo boş corc da Armani zaten şimdi gidip ne gereği var 250 lira vermeye sevgilin varsa seçimi ona bırak ki sevdiği kokuyu sende tatsın benim önerim bu her kadın için çekici gelen parfüm sevgilisinin erkek arkadaşının kullandığı parfümdür unutma bunu

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım yok o yüzden buraya yazdım :) Önerilerin için teşekkürler

• tabikide dieselllll <3<3<3<3<3<3 sevgilim o parfümü sıktıgında bayılıyorummm ama diesel fuel for life <3

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    151

Erkekler Ne Diyor 126

• dostum parfum öyle alınmaz.bir kere esmermısın kumralmı.genelde yemek tarzın .ten kokun .yaşın .tarzın herşey etkılıdır .bana duran sana durmaz .sana olan baskasına .parfum işi profesyonellık ıster .şimdi yaz gelıyor bazı arkadaşların yazdıgı seyler oldukca agor baharatldır .hele esmer ve terleme problemın varsa vay halıne .yaz için daha fresh hafıf seyler dene .bazı arakadasların yazdıkları yaz kokusu degıldır fırstclass ya da rochas agırdır yaz ıcın .eger acık tenlıysen arkadasın dedıgı gıbı ultramarın ya da azzaro chrom deneyebılırsın

1|1
    0|0
  • ismi pek duyulmamış bir parfüm var 100 kıza soruldu daha doğrusu sorulmadan buruna bir iki kere çekilip ne kullanıyosun sen ya bunun markası ne diye bir hayran bakış söylemem arkadaş bir tek ben biliyorum daha kokuyu alıpta hayır diyen kız çıkmadı sırrı verirsem herkez ben gibi olur bense tek kalmam lazım ama %101 etkili NOT: her parfüm her tende ayrı bir koku verir aynı kokuyu versede kokunun tonu muhakkak farklıdır yani parfüm kadar hoş bir ten kokunuzda olması gerekli ki parfümle büütnleşsin...

0|0
    0|0
  • ultramarine dedi içerdeki kız sürdüm kızları bıraktım erkekler bile gelmiyor geldiğim yere. altıma sıçmısım herhalde :)

0|0
    0|0
  • dior homme intense vintage, guerlain lidge, creed aventus, chanel sport extreme, by killian back to back, nasomatto dark, l artisan, amouage interlude, bond no 9 new york amber, serge lutens cherguie, dior homme parfume, guerlain derby vintage, tom ford tabacco vanille, frederic malle musk, nasomatto duro, parfum de marley herod, tauerville rose flash, nicolai newyork intense, micallef royal, hdp ambre 114, abercrombie fierce

0|1
    0|0
  • First Class.

0|0
    0|0
  • Kardes Su ana kadar butun parfumleri denemisimdir.
    bizim burda asiri ucuz parfumler cerez parasi gibi :D
    Russia Celyabinsk...

Bence 3 parfum arasinda git gel yap degistir.
    1 : fahrenheit
    2 : Burbery
    3 : Kenzo

Ben Su Anda Jampool Kullaniyorum ama pek yaza giris kokusu denemez :)

0|1
    0|0
  • one millione yada st dupont link ikisinide tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • one million

0|0
    0|0
  • Öyle bir parfüm yok ama çok hoş kokuları olan parfümler var bu aralar benim ilgimi baharat aromalı veya sedir aromalı parfümler çekiyor bunlar biraz daha erkeksi bir kokuya sahip şeker aromalı veya çikolata aromalı parfümler herkeste var birazda pahalı orjinal olacak parfüm ki kalıcı olsun Silver Shadow - Davidoff ve Issey Miyake Leau Dissey Pour Homme bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • olmazmı kanka mesela benim var bir tane adını bilmediğim bir bayan parfümü. kokuyu aldıgım an kalıyorum öyle resmen

• evet 212 seçeneklerim arasında zaten deniycem onu

• 212 yi kullandım fazla kalıcı özelliği yok işte bununda ama çok güzel bir parfüm

• Calvin Klein

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ful spedi önermşler sakın alma berbat onun yerıne marketlerde adidas var ondan al daha iiyi:d one millionı kesn al bu aralar cok favori

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • playboy - malibu (dışarı çıkarken değil baş başa ortamlarda sık çabuk uçuyor çünkü ama çok çekicidir ;) )

0|1
    0|0
    • owww malibu parfümüdemi var :D

• bende 4 çeşidi var ama favorim malibu sarılınca kalıyorlar öyle :D ama dediğim gibi başbaşa iken kullanınnız :D

• lacoste mavisi var lacoste essential sport aşırı seviyorum bu parfümü ya da aynı koku ama çakması olarak kabul edilen rebül sport men ya da blade cooler her tene uyar mı bilmem ama şu ana kadar her takıldığım kızda etki bırakmıştır bu parfümler daha çok fresh kokulu ve mavi şişeli oluyolar şehveti arttırıyor mu öyle bir şey yazıyordu nette yanlış hatırlamıyorsam .d

0|0
    0|0
  • klasık olacak ama CALDION u tek gecerım Elbette Orjınalı Olacak :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dior Homme İntense

0|1
    0|0
  • Hep marjinal bir tip olduğum için Jean Poul Gouilter 2 ve Burberry vazgeçilmezim

0|0
    0|0
    • evet bazen milletin "abi artık bunların modası gecti" dedigi klasik parfumleri bircok yeni parfum yakalayamıyor. katılıyorum JP konusunda ozellikle. Burberry de yaz için ideal.

• Jean Poul Guielter'in zaten kendine has bir tarzı var. Modaya göre değil de kişisine göre diyelim. Burberry'nin ise acayip bir özelliği var,çok ten seçiyor. Her tende aynı kokuyu vermiyor malesef. O yüzden tene göre kışın kullananları da gördüm

• Yaşa göre ve tarza göre değişkenlik gösterir bu karşılaştırma. Ayrıca beyaz tenli bir erkek beyaz bir gömlek ile ilkbaharın ılık rüzgarı eserken Rochas kokusunu sürüp karşısındaki üzerinde hiç bir etki bırakamayacağı gibi acqua di gio kokusuyla karşısındakini etkileyebilir. Yazdığım makalede bir şeyler eksik fakat olay budur.

0|0
    0|0
  • davidoff o game

0|0
    0|0
  • issey miyake ve kenzo ama süreklilik parfümde olmuyor. 212, hugo, lacoste red de güzel öyle aklıma gelmeyenlerde vardır.

0|0
    0|0
  • beyler bende olan ve bizzat olumlu tepkiler aldıgım bpnuma yaslanıp iç çekilmesini saglayan parfümlerin adını yazıyorum hepsinden 1 şişe alın yavsiye ederim:)

One million

Burberry clasic

lacoste blanc

armani black code (artık armani code diye geçiyo)

dolce &gabbana sexy chocolate

bvlgari agva pour homme

dolum satılan kokuları bile orjinali gibi tavsiye ederim hepsinden bulunsun elinizde

0|0
    0|0
  • ben sana sunu al dersem olmaz senın vucut kokun ile parfümün uyusmalı öyle zık şeyler alırsan ihrenc bir koku ortaya cıkar. benim kullandıgım EQUAL

0|0
    0|0
  • Armani serisini tavsiye ediyorum parfümcüye git dene beğenene kadar deneye bilirsin

ayrıca kenzo da güzel parfümdür 1 milion da tavsiye derim CK one de olabilir CK euphoria beş para etmez sala gitsin

yılın ödül parfümleride parfümcüden destek alabilirsin

0|0
    0|0
  • Şahsen Brut ü tavsiye ederdim. ama şu son 3-4 aydır Ultra Marin kullanıyorum. gayet güzel erkeğe yakışan bir parfüm. tavsiye ederim. D&P açık parfüm mağazalarından alabilirsin. Ayrıca madem yeri gelmişken söyleyeyim: - Hanım veya Beyler fark etmez- Yumoş'un Sarı Sprey şişede Comfort Spring oda parfümünü alın. bir yere giderken elbisenize, blüzünüze, gömleğinize vs. sıkın gidin. gittiğiniz yerde insanların size itibar ettiklerini saygı duyduklarını göreceksiniz. benden söylemesi :D

0|0
    0|0
  • 1 million

1|0
    0|1
  • Hugo Boss'un parfümleri iyi baya.

0|0
    0|0
  • şu an da "Tom Ford Black Orchid" kullanıyorum. Biraz ağır ama ben seviyorum. evet seveni de var.

0|1
    0|0
  • Bleu De Chanel.. Her tene uymaz, uyarsa da sağlam uyar. Dene bakalım..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    96
Yükleniyor...