En çekici erkek parfümü?

Kızlar sizce en çekici erkek parfümü hangisidir?Rochas, Armani code, Burberry, joop, Eupheria man, Channel Allure, 1 million, 212, vs...

Güncellemeler:
Sanırım 1. sırada güzel bir ten kokusu erkeğe en yakışanı...Genel olarak bu çıktı ama ben Allure tercih ederim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• joop classic nerde duysam tanırım...ve hatta direkt yan masasına geçerim boşsa

• kesinlikle vazgecilmezim:)

Kızlar Ne Diyor 87

• Joop biliyorum çok hoş bir kokusu var beğeniyorum ama biraz ağır ..

• ağır evt az hafif olsa gideri vardı

• kesinlikle Jean Paul Gaultier, Le Male .. tahrik eder peşinden koşturur nefesini keser adamı süründürür :))

• cok klasik oldu ama yine de guzeldir evet

• Vanilya...Çok hoş bir koku.Parfüm kokuları bana çok sahte geliyor,kendi kokusu olmalı.En güzeli odur.Öyle terlemiş falan filandan bahsetmiyorum kazağına,hırkasına sinmiş bir koku vardır ya hani parfüm kokusu değil,kendi kokusu.

• vanilya kokusu Lush mağazalarında satılıyor parfüm esansı seklinde:)

• erkek feromonu

• hugo boss

• şeker gibi kokuyor :)

• hugo bossun bi sürü çeşidi var hangisi?

• boss

• erkeklere afrodizyaklı (yukarıdaki örneklerin hepsi öyle diye biliyorum) yasaklamak istiyorum. almayın kızları o kadar etki altına arkadaşım.

• bir keresinde otobüste oturuyorum. Bir çocukluk arkadaşım olan Esra ya uğrayacağım. esranın durağında bir indim. baktım otobüsten esra da indi. sarıldık öpüştük. Birden esra durdu..bu koku senden mi geliyordu dedi...az kalsın gelip sarkacaktım sana dedi...meğerse benmişim:)))

• hainsin :D

• hugo boss ve armani kokularını seviyorum 150 200 tl civarı olması lazım bunlar

• boss güzeldir

• 1ay

bende hugo boss un classic olanını kullanıyorum. night ve birkaç çeşit daha var deniyen ya da yorum duyan var mı acaba?

• ergenler için axe chocolate-10 tl
    erkekler için hugo boss-100 tl

• hugo bosun hangisi?

• Axe ve seduction in black

• şu aralar avon iron man e takmış durumdayım..müthiş bi koku..odun kokusu sevenler vazgeçemez diyorum. joop iyi bir saçim bunun dışında..en güzeli ten kokusu diyenlere katılmıyorum. şöyle yanımdan geçerken yolumu şaşırtmalı o erkeğin kokusu. peşine bile düşerim:)))

• saçim ne yaaa:)) seçim yani..bi de okusam şu yazdıklarımı:))

• One mıllıon.

• çok kadınsı be öyle kokuyor..

• Öncekileri Göster
    • st.dupont u bulabilirsen kokusuna bi bak derim..ağır kokulu parfumler sevmiyorsan sana uygun olabilir..

• bulmak ne kelime şuan çantada öneren arkadaşa teşekkür babında en iyi cevap seçtim..

• yapılan bir araştırma sonucunda en çekici 10 parfüm;1. bvlgari aqua2.ysl la nuıt de l'homme 3. armanı code 4. one mıllıon5. hermes6. diesel only the brave7. diesel fuel for life8. dior homme ıntense9. blue de chanel10.dolce gabbana the one

• One Million.

• cok ayaga düşen bir parfüm oldu ama o da...parfümün kisiye ozel bir yanı olmalı bir yandan da degil mi:)

• dkny be delicious harika bir koku beni kendine çeken tavsiye ederim...

• paco rabanne one million, hugo bos bottled, jean paul gaultier classic

• jean paul cok klasik olmasına ragmen cok karaakteristik. fakat bu güzelim kokuyu apaçiler kullana kullana imajını zedelediler:)

• Fahrenheit der ve susarım :)

• Temele sormuşlar rus kızlarımı türk kızlarımı diye demişki hiç düşünmeden rus kızları derim neden diye sormuşlar çünükü düşünürsem rus kızları derim demiş senin kide o hesap olmasın:)

• Yok yok gerçekten seviyorum :)

• fahrenheit candır ya ama orj olcak afrodızyaklı cok tatlı bir parfum

• Cıty rush avonun bu harıkaa

• Signature iyidir, Axe severim, Adidas'ın parfümleri de var ya, onlar da hoş.

• Hugo boss♥nerde duysam tanirim kokuyu erkwgon pesinden gidesim geliyor :D

• Bleu de Chanel...super:)

• Her seferinde alayım diyorum ama elim hep Hermese gidiyor :S

• bu sefer gitmesin:)

• Black code

• burberry classic

• first class tek gecerim

• Black XS Man :)) bittigim bayıldıgım bir parfümdr...

• ciddimi bakım bir bütün kızlar kokuma bitsin:)))

• Öncekileri Göster
    • Kaçlığı 635 tl onun? Ben aldım 100ml. 150 tl

• bayan için olanını biliorm ben..+ Kıbrıstan sordm.. tütkiyeyi bilmiorum :)

• burberry classic , kırmızı blade

• Kesinlikle Avon Full Speed. Baş döndürücü ve çok sexii..

• Bu parfüm yüzünden fakültede kankam olan bi kız, arka sırayı terk edip yanıma çöreklenmiş ve boynumu koklamıştı. "Kankalığımızın" devamı açısından ertesi gün parfümümü değiştirdim

• Öncekileri Göster
    • illa aldıracaksınız bana bunu

• al allll=)

• Hugo boss erkek için en iyisi :) kalite kokar

• bulabilirsen çikolatalı pasta kokusu al bayılıyo millet :D

• Axe chocolate mı :)

• isim olarak bilmiorum bikere kaçak parfüm kullanmıştım :D

• Gündelik için Axe kullanabilirsin özel zamanlar içinse Armani acqua di gio önerebilirim erkek parfümleri arasında en sevdiklerimden. Ayrıca bazı markaların erkekler için çikolata kokuları var ve çok çok yakışıyor özellikle esmer erkeklere. Gündelik için bunu da düşünebilirsin :)

• Rochas. Erkek arkadaşımda vardı. Çok tatlı yaa yerim :)

• rochaş evet şeker gibidir. Ama bazı erkeği de feci seksi yapar. Tene göre değişiyor tabi

• bende ROCHAS kullanıyorum şu ana kadar beğenmyen bir kız görmedim. KENZO da favorılerım arasında...

• parfüm, bir erkekte çok önem verdiğim bir etkendir. yani isterse dünyanın en yakışıklı adamı olsun parfümü kötüyse biter benim için.bi anda soğur giderim. her parfüm her tende aynı durmayabilir o yüzden şu iyidir demek yanlış olabilir ama benim tercihim HERMES...

• Hiç denemedim. fırsat bulursam denerim

• tavsiye ederim...

• ya o bu değilde arko' nun traş kolonyasından turkuaz mavisi beni benden alyor yahu of diyorum fazlasıylada kalıcı :P link

• dolce gabbana. baharat ve acı biber kokusu.

• Amore çok güzel sevgilime almıştım beğenmişti.Full speed de güzel avondan :)

• ultramarin

• upuzuun bi liste yapabilirim . zira bu konuda cok kararsızım ..kenzohugo bossarmani blackv de vakkoversace blue jeansburberry's classicgivenchy blue labelhepsinden öte...acqua di gio

• full speed ya da one million

• Lm parfümleri var çeşitleri aklımda yok netden bak gayet güzel ve çekici kokuyo..

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 57

• Rochas.

• aşırı çikolata kokan değil demi o

• Öncekileri Göster
    • tecrubeliysen eğer aradığım bir parfüm var ama bulamadım en az 20 tanesini denemişimdir 50 yaşlarda bir adam da duymuştum keskin ince bir frekansı var manolya gibi limon gibi ne bileyim tarifi pek yok genizlerimde iz bıakmıştı dönüp baktırdı kendisine sonunda ama soramadım :)

• Parfüm konusunda çok bir bilgim yoktur. Ama yıllardır rochas kullanırım daha üstümde begenmeyen olmadı. Sadece onu önerebilirim o kadar.

• Dior Homme İntense

• issey miaki al en iyisi budur ama tuzludur sahteleri bile 70-80 tl

• şu an da "Tom Ford Black Orchid" kullanıyorum. Biraz ağır ama ben seviyorum. evet seveni de var.

• dostum parfum öyle alınmaz.bir kere esmermısın kumralmı.genelde yemek tarzın .ten kokun .yaşın .tarzın herşey etkılıdır .bana duran sana durmaz .sana olan baskasına .parfum işi profesyonellık ıster .şimdi yaz gelıyor bazı arkadaşların yazdıgı seyler oldukca agor baharatldır .hele esmer ve terleme problemın varsa vay halıne .yaz için daha fresh hafıf seyler dene .bazı arakadasların yazdıkları yaz kokusu degıldır fırstclass ya da rochas agırdır yaz ıcın .eger acık tenlıysen arkadasın dedıgı gıbı ultramarın ya da azzaro chrom deneyebılırsın

• ful spedi önermşler sakın alma berbat onun yerıne marketlerde adidas var ondan al daha iiyi:d one millionı kesn al bu aralar cok favori

• link bu en iysi

• klasık olacak ama CALDION u tek gecerım Elbette Orjınalı Olacak :)

• 1 million

• Kardes Su ana kadar butun parfumleri denemisimdir.
    bizim burda asiri ucuz parfumler cerez parasi gibi :D
    Russia Celyabinsk...
    Bence 3 parfum arasinda git gel yap degistir.
    1 : fahrenheit
    2 : Burbery
    3 : Kenzo
    Ben Su Anda Jampool Kullaniyorum ama pek yaza giris kokusu denemez :)

• kızlar demiş ama...:)

• shanel veya rochas mutlaka bak

• ismi pek duyulmamış bir parfüm var 100 kıza soruldu daha doğrusu sorulmadan buruna bir iki kere çekilip ne kullanıyosun sen ya bunun markası ne diye bir hayran bakış söylemem arkadaş bir tek ben biliyorum daha kokuyu alıpta hayır diyen kız çıkmadı sırrı verirsem herkez ben gibi olur bense tek kalmam lazım ama %101 etkili NOT: her parfüm her tende ayrı bir koku verir aynı kokuyu versede kokunun tonu muhakkak farklıdır yani parfüm kadar hoş bir ten kokunuzda olması gerekli ki parfümle büütnleşsin...

• hermes bence

• dedem vardı rahmetlık od a kullanıyordu.. güzel ama o yüzden hani sırf dedemın kullanması .. kötü etki yaptı bende ..

• anladım hocamm

• avon dan vish of live

• Öncelikli kızlardan cevap istemişsin mantıklı tabi fakat
    eski kız arkadaşım parfüm uzmanıydı o yüzden cevap vermek istedim
    One million iyiydi ama limon kolonyası mübarek herkeste var :(
    Yine aynı firmanın Black aldım fena değildi az daha hafifi
    Therre D' Hermes tek geçerim süper bir koku
    En son Prada aldım daha hafif değişiklik olsun istedim
    Bleu de chanel alıcam bidahakine buda güzel deneyebilirsin

• hugo boss en iyisidir

• Hep marjinal bir tip olduğum için Jean Poul Gouilter 2 ve Burberry vazgeçilmezim

• evet bazen milletin "abi artık bunların modası gecti" dedigi klasik parfumleri bircok yeni parfum yakalayamıyor. katılıyorum JP konusunda ozellikle. Burberry de yaz için ideal.

• Jean Poul Guielter'in zaten kendine has bir tarzı var. Modaya göre değil de kişisine göre diyelim. Burberry'nin ise acayip bir özelliği var,çok ten seçiyor. Her tende aynı kokuyu vermiyor malesef. O yüzden tene göre kışın kullananları da gördüm

• 212 men
    yada hugo boss sport turuncu

• 1- ROCHAS 2- KENZO 3- BLACK CODE 4- ANGEL5- HUGO BOSS 6- LANVIN L'HOMME7- PRADA 8- GAULTIER9- İMMORTAL10- BULGARI

• 212 sexy. Her sıktığım da kızlar parfüme övgüler yağdırıp yanıma gelir :-)

• 212 vip men kullanıyorum bende

• Yaşa göre ve tarza göre değişkenlik gösterir bu karşılaştırma. Ayrıca beyaz tenli bir erkek beyaz bir gömlek ile ilkbaharın ılık rüzgarı eserken Rochas kokusunu sürüp karşısındaki üzerinde hiç bir etki bırakamayacağı gibi acqua di gio kokusuyla karşısındakini etkileyebilir. Yazdığım makalede bir şeyler eksik fakat olay budur.

• by ungaro

• Kardeşler
    En güzeli Gül kokulu Hacı Yağı..
    Tavsiye ederim.

• rochas bence fena değil

• jil sander sun
    black XS

• Flomboyant

• en iyisini bilmem ama vakko kullanıyorum..benim için en iisi bu

• avon perceive & surrender yıllardır aynı kokuyorum

• lacoste mavisi var lacoste essential sport aşırı seviyorum bu parfümü ya da aynı koku ama çakması olarak kabul edilen rebül sport men ya da blade cooler her tene uyar mı bilmem ama şu ana kadar her takıldığım kızda etki bırakmıştır bu parfümler daha çok fresh kokulu ve mavi şişeli oluyolar şehveti arttırıyor mu öyle bir şey yazıyordu nette yanlış hatırlamıyorsam .d

• Madem kullanıyorsun. bırak milletin ne düşündüğünü, hangisi hoşuna giderse onu kullan veya eskilerin yaptığı gibi sabunla yıkan. onun kokusu yeter =)

• hangisini kullanayım demedim zaten, siz hangisinden hoşlanıyorsunuz diyorum :) yoksa ben 14 yıldır aynısını kullanıyorum :)

• kenzo ve angel derim başka da bişe demem :)

• Buradan çıkaracağımız sonuç sen hoşuna hangisi gidiyorsa onu kullan, millete yaranmaya çalışma. Hepsi ayrı telden çalıyor görüldüğü üzere.

• hahaha bayılıyorum ironinize beyfendiciğim..haklısınız yine :)

• One million

• kızlar demiş beyler cevap vermeyin

• kenzo classic. 200 civarlarına bulabilirsin diye tahmin ediyorum. epeydir buradan almadım freeshop ta 60 euro civarı

• Dior - Fahrenheit Absolute kullanıyorum.. .. da sıkıldım ya yıllardır. N'abıyım?

• Dior - Fahrenheit Absolute kullanıyorum..

• Arko traş kolonyasını parfüm şişesine koy ya da sprey şişesine. süper bir koku oluyor kendine çekici :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...