En çekici erkek parfümü?

Kızlar sizce en çekici erkek parfümü hangisidir?Rochas, Armani code, Burberry, joop, Eupheria man, Channel Allure, 1 million, 212, vs...

Güncellemeler:
Sanırım 1. sırada güzel bir ten kokusu erkeğe en yakışanı...Genel olarak bu çıktı ama ben Allure tercih ederim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• joop classic nerde duysam tanırım...ve hatta direkt yan masasına geçerim boşsa

• kesinlikle vazgecilmezim:)

Kızlar Ne Diyor 87

• Joop biliyorum çok hoş bir kokusu var beğeniyorum ama biraz ağır ..

• ağır evt az hafif olsa gideri vardı

• kesinlikle Jean Paul Gaultier, Le Male .. tahrik eder peşinden koşturur nefesini keser adamı süründürür :))

• cok klasik oldu ama yine de guzeldir evet

• Vanilya...Çok hoş bir koku.Parfüm kokuları bana çok sahte geliyor,kendi kokusu olmalı.En güzeli odur.Öyle terlemiş falan filandan bahsetmiyorum kazağına,hırkasına sinmiş bir koku vardır ya hani parfüm kokusu değil,kendi kokusu.

• vanilya kokusu Lush mağazalarında satılıyor parfüm esansı seklinde:)

• erkek feromonu

• hugo boss

• şeker gibi kokuyor :)

• hugo bossun bi sürü çeşidi var hangisi?

• boss güzeldir

• 1ay

bende hugo boss un classic olanını kullanıyorum. night ve birkaç çeşit daha var deniyen ya da yorum duyan var mı acaba?

• hugo boss ve armani kokularını seviyorum 150 200 tl civarı olması lazım bunlar

• One mıllıon.

• çok kadınsı be öyle kokuyor..

• Öncekileri Göster
    • st.dupont u bulabilirsen kokusuna bi bak derim..ağır kokulu parfumler sevmiyorsan sana uygun olabilir..

• bulmak ne kelime şuan çantada öneren arkadaşa teşekkür babında en iyi cevap seçtim..

• boss

• ergenler için axe chocolate-10 tl
    erkekler için hugo boss-100 tl

• hugo bosun hangisi?

• Axe ve seduction in black

• şu aralar avon iron man e takmış durumdayım..müthiş bi koku..odun kokusu sevenler vazgeçemez diyorum. joop iyi bir saçim bunun dışında..en güzeli ten kokusu diyenlere katılmıyorum. şöyle yanımdan geçerken yolumu şaşırtmalı o erkeğin kokusu. peşine bile düşerim:)))

• saçim ne yaaa:)) seçim yani..bi de okusam şu yazdıklarımı:))

• erkeklere afrodizyaklı (yukarıdaki örneklerin hepsi öyle diye biliyorum) yasaklamak istiyorum. almayın kızları o kadar etki altına arkadaşım.

• bir keresinde otobüste oturuyorum. Bir çocukluk arkadaşım olan Esra ya uğrayacağım. esranın durağında bir indim. baktım otobüsten esra da indi. sarıldık öpüştük. Birden esra durdu..bu koku senden mi geliyordu dedi...az kalsın gelip sarkacaktım sana dedi...meğerse benmişim:)))

• hainsin :D

• dkny be delicious harika bir koku beni kendine çeken tavsiye ederim...

• yapılan bir araştırma sonucunda en çekici 10 parfüm;1. bvlgari aqua2.ysl la nuıt de l'homme 3. armanı code 4. one mıllıon5. hermes6. diesel only the brave7. diesel fuel for life8. dior homme ıntense9. blue de chanel10.dolce gabbana the one

• One Million.

• cok ayaga düşen bir parfüm oldu ama o da...parfümün kisiye ozel bir yanı olmalı bir yandan da degil mi:)

• Bleu de Chanel...super:)

• Her seferinde alayım diyorum ama elim hep Hermese gidiyor :S

• bu sefer gitmesin:)

• Signature iyidir, Axe severim, Adidas'ın parfümleri de var ya, onlar da hoş.

• Black code

• Fahrenheit der ve susarım :)

• Temele sormuşlar rus kızlarımı türk kızlarımı diye demişki hiç düşünmeden rus kızları derim neden diye sormuşlar çünükü düşünürsem rus kızları derim demiş senin kide o hesap olmasın:)

• Yok yok gerçekten seviyorum :)

• fahrenheit candır ya ama orj olcak afrodızyaklı cok tatlı bir parfum

• Hugo boss♥nerde duysam tanirim kokuyu erkwgon pesinden gidesim geliyor :D

• paco rabanne one million, hugo bos bottled, jean paul gaultier classic

• jean paul cok klasik olmasına ragmen cok karaakteristik. fakat bu güzelim kokuyu apaçiler kullana kullana imajını zedelediler:)

• Cıty rush avonun bu harıkaa

• bulabilirsen çikolatalı pasta kokusu al bayılıyo millet :D

• Axe chocolate mı :)

• isim olarak bilmiorum bikere kaçak parfüm kullanmıştım :D

• Hugo boss erkek için en iyisi :) kalite kokar

• burberry classic

• Gündelik için Axe kullanabilirsin özel zamanlar içinse Armani acqua di gio önerebilirim erkek parfümleri arasında en sevdiklerimden. Ayrıca bazı markaların erkekler için çikolata kokuları var ve çok çok yakışıyor özellikle esmer erkeklere. Gündelik için bunu da düşünebilirsin :)

• burberry classic , kırmızı blade

• Black XS Man :)) bittigim bayıldıgım bir parfümdr...

• ciddimi bakım bir bütün kızlar kokuma bitsin:)))

• Öncekileri Göster
    • Kaçlığı 635 tl onun? Ben aldım 100ml. 150 tl

• bayan için olanını biliorm ben..+ Kıbrıstan sordm.. tütkiyeyi bilmiorum :)

• first class tek gecerim

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 57

• Rochas.

• aşırı çikolata kokan değil demi o

• Öncekileri Göster
    • tecrubeliysen eğer aradığım bir parfüm var ama bulamadım en az 20 tanesini denemişimdir 50 yaşlarda bir adam da duymuştum keskin ince bir frekansı var manolya gibi limon gibi ne bileyim tarifi pek yok genizlerimde iz bıakmıştı dönüp baktırdı kendisine sonunda ama soramadım :)

• Parfüm konusunda çok bir bilgim yoktur. Ama yıllardır rochas kullanırım daha üstümde begenmeyen olmadı. Sadece onu önerebilirim o kadar.

• Dior Homme İntense

• issey miaki al en iyisi budur ama tuzludur sahteleri bile 70-80 tl

• ful spedi önermşler sakın alma berbat onun yerıne marketlerde adidas var ondan al daha iiyi:d one millionı kesn al bu aralar cok favori

• dostum parfum öyle alınmaz.bir kere esmermısın kumralmı.genelde yemek tarzın .ten kokun .yaşın .tarzın herşey etkılıdır .bana duran sana durmaz .sana olan baskasına .parfum işi profesyonellık ıster .şimdi yaz gelıyor bazı arkadaşların yazdıgı seyler oldukca agor baharatldır .hele esmer ve terleme problemın varsa vay halıne .yaz için daha fresh hafıf seyler dene .bazı arakadasların yazdıkları yaz kokusu degıldır fırstclass ya da rochas agırdır yaz ıcın .eger acık tenlıysen arkadasın dedıgı gıbı ultramarın ya da azzaro chrom deneyebılırsın

• şu an da "Tom Ford Black Orchid" kullanıyorum. Biraz ağır ama ben seviyorum. evet seveni de var.

• link bu en iysi

• Kardes Su ana kadar butun parfumleri denemisimdir.
    bizim burda asiri ucuz parfumler cerez parasi gibi :D
    Russia Celyabinsk...
    Bence 3 parfum arasinda git gel yap degistir.
    1 : fahrenheit
    2 : Burbery
    3 : Kenzo
    Ben Su Anda Jampool Kullaniyorum ama pek yaza giris kokusu denemez :)

• kızlar demiş ama...:)

• klasık olacak ama CALDION u tek gecerım Elbette Orjınalı Olacak :)

• shanel veya rochas mutlaka bak

• 1 million

• Öncelikli kızlardan cevap istemişsin mantıklı tabi fakat
    eski kız arkadaşım parfüm uzmanıydı o yüzden cevap vermek istedim
    One million iyiydi ama limon kolonyası mübarek herkeste var :(
    Yine aynı firmanın Black aldım fena değildi az daha hafifi
    Therre D' Hermes tek geçerim süper bir koku
    En son Prada aldım daha hafif değişiklik olsun istedim
    Bleu de chanel alıcam bidahakine buda güzel deneyebilirsin

• avon dan vish of live

• ismi pek duyulmamış bir parfüm var 100 kıza soruldu daha doğrusu sorulmadan buruna bir iki kere çekilip ne kullanıyosun sen ya bunun markası ne diye bir hayran bakış söylemem arkadaş bir tek ben biliyorum daha kokuyu alıpta hayır diyen kız çıkmadı sırrı verirsem herkez ben gibi olur bense tek kalmam lazım ama %101 etkili NOT: her parfüm her tende ayrı bir koku verir aynı kokuyu versede kokunun tonu muhakkak farklıdır yani parfüm kadar hoş bir ten kokunuzda olması gerekli ki parfümle büütnleşsin...

• hugo boss en iyisidir

• hermes bence

• dedem vardı rahmetlık od a kullanıyordu.. güzel ama o yüzden hani sırf dedemın kullanması .. kötü etki yaptı bende ..

• anladım hocamm

• Hep marjinal bir tip olduğum için Jean Poul Gouilter 2 ve Burberry vazgeçilmezim

• evet bazen milletin "abi artık bunların modası gecti" dedigi klasik parfumleri bircok yeni parfum yakalayamıyor. katılıyorum JP konusunda ozellikle. Burberry de yaz için ideal.

• Jean Poul Guielter'in zaten kendine has bir tarzı var. Modaya göre değil de kişisine göre diyelim. Burberry'nin ise acayip bir özelliği var,çok ten seçiyor. Her tende aynı kokuyu vermiyor malesef. O yüzden tene göre kışın kullananları da gördüm

• 212 men
    yada hugo boss sport turuncu

• 212 sexy. Her sıktığım da kızlar parfüme övgüler yağdırıp yanıma gelir :-)

• 212 vip men kullanıyorum bende

• 1- ROCHAS 2- KENZO 3- BLACK CODE 4- ANGEL5- HUGO BOSS 6- LANVIN L'HOMME7- PRADA 8- GAULTIER9- İMMORTAL10- BULGARI

• Yaşa göre ve tarza göre değişkenlik gösterir bu karşılaştırma. Ayrıca beyaz tenli bir erkek beyaz bir gömlek ile ilkbaharın ılık rüzgarı eserken Rochas kokusunu sürüp karşısındaki üzerinde hiç bir etki bırakamayacağı gibi acqua di gio kokusuyla karşısındakini etkileyebilir. Yazdığım makalede bir şeyler eksik fakat olay budur.

• brüt tabi ki de

• One million

• Arko traş kolonyasını parfüm şişesine koy ya da sprey şişesine. süper bir koku oluyor kendine çekici :)

• 1-Signature
    2-Hugo Boss Just Different
    3-Bvlgari aqva

• Biz önermeyelim o zaman.

• Kardeşler
    En güzeli Gül kokulu Hacı Yağı..
    Tavsiye ederim.

• burberry classic

• Daha Fazla
Yükleniyor...