Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

En çekici erkek parfümü?

Kızlar sizce en çekici erkek parfümü hangisidir?

Rochas, Armani code, Burberry, joop, Eupheria man, Channel Allure, 1 million, 212, vs...

Güncellemeler:
Sanırım 1. sırada güzel bir ten kokusu erkeğe en yakışanı...Genel olarak bu çıktı ama ben Allure tercih ederim:)

1|1
182|127

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikli kızlardan cevap istemişsin mantıklı tabi fakat
    eski kız arkadaşım parfüm uzmanıydı o yüzden cevap vermek istedim
    One million iyiydi ama limon kolonyası mübarek herkeste var :(
    Yine aynı firmanın Black aldım fena değildi az daha hafifi
    Therre D' Hermes tek geçerim süper bir koku
    En son Prada aldım daha hafif değişiklik olsun istedim
    Bleu de chanel alıcam bidahakine buda güzel deneyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 182

• Erkek parfümleri guzell olabiliyor

0|0
    0|0
  • Joop biliyorum çok hoş bir kokusu var beğeniyorum ama biraz ağır ..

0|0
    0|0
  • kesinlikle Jean Paul Gaultier, Le Male .. tahrik eder peşinden koşturur nefesini keser adamı süründürür :))

0|0
    0|0
    • cok klasik oldu ama yine de guzeldir evet

• hugo boss ve armani kokularını seviyorum 150 200 tl civarı olması lazım bunlar

1|1
    0|0
  • Versace eros

0|0
    0|0
  • parissssss o kokuyu süren kaç kişinin peşinden gittim :)

0|0
    0|0
  • Davidoff The Game

0|1
    0|0
  • Aventus derim. ya da dior sauvage

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Owww. Bende tam bunu düşünüyorum şu an . Bvlgari aqva pour homme :)

• paco rabanne one million, hugo bos bottled, jean paul gaultier classic

0|0
    0|0
    • jean paul cok klasik olmasına ragmen cok karaakteristik. fakat bu güzelim kokuyu apaçiler kullana kullana imajını zedelediler:)

• parfüm, bir erkekte çok önem verdiğim bir etkendir. yani isterse dünyanın en yakışıklı adamı olsun parfümü kötüyse biter benim için.bi anda soğur giderim. her parfüm her tende aynı durmayabilir o yüzden şu iyidir demek yanlış olabilir ama benim tercihim HERMES...

2|1
    0|0
  • upuzuun bi liste yapabilirim . zira bu konuda cok kararsızım ..

kenzo

hugo boss

armani black

v de vakko

versace blue jeans

burberry's classic

givenchy blue label

hepsinden öte...

acqua di gio

2|0
    0|1
  • Axe ve seduction in black

0|0
    0|0
  • Vanilya...

Çok hoş bir koku.

Parfüm kokuları bana çok sahte geliyor,kendi kokusu olmalı.En güzeli odur.

Öyle terlemiş falan filandan bahsetmiyorum kazağına,hırkasına sinmiş bir koku vardır ya hani parfüm kokusu değil,kendi kokusu.

0|4
    0|0
  • Givenchy , Armani Black güzeldir

0|1
    0|0
    • givenchy den hıc hoslanmıyorm cok ıtıcı bi kokusu var leopar kenzo blue nasıl acaba?

• onu bilmiyorum

• L'eau Par Kenzo hafif bir koku hediye gelmişti bir dönem kullandım

Givenchy de hangisi pi mi neo mu bunları da kullandım pi biraz ağır gelebilir bazısına neo da hediye idi pek hoşuma gitmiyor

• Avon un aqua parfümü müthiş hastayım bayiliyorummmmmm

0|0
    0|0
  • sevgiljminki😍😍😍

0|0
    0|0
  • açıkcası bir bayan olarak size Vicente Loopec i önerebilirim. Gerçekten etkileyici bir parfüm. Denemekte fayda var :)

0|2
    0|1
    • deneriz o halde:)

• ürünü hiç bir yerde bulamadım ürünü elde edebileceğim bildiğiniz yerler var mı?

• boss

0|1
    0|0
  • Lacos mu ne varya o çok güzel bilegime sıkıyorum uyurken düşün :D

0|0
    0|0
    • kaç çeşit lacos var :)

• Acı değilmi sanki :))

• Yahu ne acısı onu koklayıp uyuyorum ben :D

• Terre d'hermes.

0|0
    0|0
  • tabikide dieselllll <3<3<3<3<3<3 sevgilim o parfümü sıktıgında bayılıyorummm ama diesel fuel for life <3

0|0
    0|0
  • hugo boss

0|1
    0|0
  • Hugo Boss

0|0
    0|0
  • ergenler için axe chocolate-10 tl
    erkekler için hugo boss-100 tl

0|0
    0|0
  • Black XS Man :)) bittigim bayıldıgım bir parfümdr...

0|1
    0|0
    • ciddimi bakım bir bütün kızlar kokuma bitsin:)))

• Kaçlığı 635 tl onun? Ben aldım 100ml. 150 tl

• bayan için olanını biliorm ben..+ Kıbrıstan sordm.. tütkiyeyi bilmiorum :)

• Armani black

0|0
    0|0
  • Jean Paul Gaultier - Le Male

Hugo Boss - Dark Blue

0|1
    0|0
  • One mıllıon.

0|0
    0|0
    • çok kadınsı be öyle kokuyor..

• st.dupont u bulabilirsen kokusuna bi bak derim..ağır kokulu parfumler sevmiyorsan sana uygun olabilir..

• bulmak ne kelime şuan çantada öneren arkadaşa teşekkür babında en iyi cevap seçtim..

• Burberry Classic. Hele bir de sende güzel durursa...

0|0
    0|0
    • çok kullanan var sanki bu parfümü

• Herkeste aynı durmuyor. Cok kullanılıyor mu bilemem. Biri sıksa diye aradığımı biliyorum bir dönem😊

• Kızlar Devam
    152

Erkekler Ne Diyor 127

• Calvin Klein

0|0
    0|0
  • ultramarine dedi içerdeki kız sürdüm kızları bıraktım erkekler bile gelmiyor geldiğim yere. altıma sıçmısım herhalde :)

0|0
    0|0
  • one million

0|0
    0|0
  • invictus tek geçerim...

0|0
    0|0
  • First Class.

0|0
    0|0
  • klasık olacak ama CALDION u tek gecerım Elbette Orjınalı Olacak :)

0|0
    0|0
  • davidoff o game

0|0
    0|0
  • Hep marjinal bir tip olduğum için Jean Poul Gouilter 2 ve Burberry vazgeçilmezim

0|0
    0|0
    • evet bazen milletin "abi artık bunların modası gecti" dedigi klasik parfumleri bircok yeni parfum yakalayamıyor. katılıyorum JP konusunda ozellikle. Burberry de yaz için ideal.

• Jean Poul Guielter'in zaten kendine has bir tarzı var. Modaya göre değil de kişisine göre diyelim. Burberry'nin ise acayip bir özelliği var,çok ten seçiyor. Her tende aynı kokuyu vermiyor malesef. O yüzden tene göre kışın kullananları da gördüm

• dostum parfum öyle alınmaz.bir kere esmermısın kumralmı.genelde yemek tarzın .ten kokun .yaşın .tarzın herşey etkılıdır .bana duran sana durmaz .sana olan baskasına .parfum işi profesyonellık ıster .şimdi yaz gelıyor bazı arkadaşların yazdıgı seyler oldukca agor baharatldır .hele esmer ve terleme problemın varsa vay halıne .yaz için daha fresh hafıf seyler dene .bazı arakadasların yazdıkları yaz kokusu degıldır fırstclass ya da rochas agırdır yaz ıcın .eger acık tenlıysen arkadasın dedıgı gıbı ultramarın ya da azzaro chrom deneyebılırsın

1|1
    0|0
  • Gucci H'ome , Armani Code , Armani Acqua , Burberry ve bazı şekerli kokular .

0|0
    0|0
  • Bleu De Chanel.. Her tene uymaz, uyarsa da sağlam uyar. Dene bakalım..

0|0
    0|0
  • 1 million

1|0
    0|1
  • Dior Homme İntense

0|1
    0|0
  • ful spedi önermşler sakın alma berbat onun yerıne marketlerde adidas var ondan al daha iiyi:d one millionı kesn al bu aralar cok favori

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hugo Boss'un parfümleri iyi baya.

0|0
    0|0
  • 212 men ;)

0|0
    0|0
  • Armani cok hos

0|0
    0|0
  • Hugo boss kullanıyorum şu aralar.

0|0
    0|0
  • 212 VIP , armani attitude, one million

0|0
    0|0
  • issey miaki al en iyisi budur ama tuzludur sahteleri bile 70-80 tl

0|0
    0|0
  • jil sander sun

black XS

0|0
    0|0
  • Armani Code Sport kullanıyorum. İyidir ^^

0|0
    0|0
  • Rochas.

0|0
    0|0
    • aşırı çikolata kokan değil demi o

• tecrubeliysen eğer aradığım bir parfüm var ama bulamadım en az 20 tanesini denemişimdir 50 yaşlarda bir adam da duymuştum keskin ince bir frekansı var manolya gibi limon gibi ne bileyim tarifi pek yok genizlerimde iz bıakmıştı dönüp baktırdı kendisine sonunda ama soramadım :)

• Parfüm konusunda çok bir bilgim yoktur. Ama yıllardır rochas kullanırım daha üstümde begenmeyen olmadı. Sadece onu önerebilirim o kadar.

• Öyle bir parfüm yok ama çok hoş kokuları olan parfümler var bu aralar benim ilgimi baharat aromalı veya sedir aromalı parfümler çekiyor bunlar biraz daha erkeksi bir kokuya sahip şeker aromalı veya çikolata aromalı parfümler herkeste var birazda pahalı orjinal olacak parfüm ki kalıcı olsun Silver Shadow - Davidoff ve Issey Miyake Leau Dissey Pour Homme bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • olmazmı kanka mesela benim var bir tane adını bilmediğim bir bayan parfümü. kokuyu aldıgım an kalıyorum öyle resmen

• evet 212 seçeneklerim arasında zaten deniycem onu

• 212 yi kullandım fazla kalıcı özelliği yok işte bununda ama çok güzel bir parfüm

• Kardes Su ana kadar butun parfumleri denemisimdir.
    bizim burda asiri ucuz parfumler cerez parasi gibi :D
    Russia Celyabinsk...

Bence 3 parfum arasinda git gel yap degistir.
    1 : fahrenheit
    2 : Burbery
    3 : Kenzo

Ben Su Anda Jampool Kullaniyorum ama pek yaza giris kokusu denemez :)

0|1
    0|0
  • ben sana sunu al dersem olmaz senın vucut kokun ile parfümün uyusmalı öyle zık şeyler alırsan ihrenc bir koku ortaya cıkar. benim kullandıgım EQUAL

0|0
    0|0
  • şeyde güzel diil mi ya Polo-Ralph Lauren... yani bence onunda peşinden birileri gitsin nedir yani?

0|0
    0|0
  • şu an da "Tom Ford Black Orchid" kullanıyorum. Biraz ağır ama ben seviyorum. evet seveni de var.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    97
Yükleniyor...