• Sor
  • Bence

Tırnakların uzaması için ne yapmalıyım?

Tırnaklarım biraz uzun ve uçları french yapılmış gibi kendiliğinden bembeyaz. Baş parmak tırnaklarım kısa çok geç uzuyor ne yapmalıyım. duyduğuma... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Mantık olarak da dediğin gibi olması lazım.En geniş ve büyük tırnak başparmakta olduğu en geç o uzayacaktır.Sana tırnakların çabuk uzaması için yapman gerekenler hakkında bilgi link

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapıcak pek bişi yok manikürle eşitliye eşitliye düzgün tutarsın ancak

• alçıda beklet çok çabuk uzar

• bol bol el yıkamalısın su ile uzaması çabuk olacaktır

• tırnaktaki beyazlıklar bi vitamının eksikliğinden ama hangisi bilmiyorummm...daha sağlıklı olması için halis zeytinyağı sürr.

• :) tırnal ve saç keratin denilen aynı maddeden oluşur.. uzatmak içinse tırnagın üzerindeki deriiyi geriye dogru çook olarak itme az bir oranda itebilirsin ve bol bol su demir minarelleri ve süt iç bak nasıl uzuyor

• bol bol protein tüket

Kızlar Ne Diyor 6

• saç sefadan tırnak cefadan uzarmış :)

• yemiyorsan bekle uzar ben takma tırnak kullanıyorum gerçi uzamıyor benimde kırılıyor hemen

• French yapmak için uzamasını bekliyorsan ince bir şekilde yapabilirsin ya da biraz uzamayan yerlerini de yaparsan çok dikkat çekmez...ama genel olarak nasıl uzar diyorsan onu ben bilemedim :)

• besin takviyesi kullan

• Sally hansen in altin rengi kaplibir ojesi var tirnak uzatiyo kesinlikle tavsiye ediyorum cok cabuk uzatiyor bide elini agzina goturme tukuruk tirnaklari inceltir bidee kalyon un tirnak guclendirici ojesi var onuda tavsiye ederim :)

• saç sefadan tırnak cefadan uzarmış demek ki hiç derdin yok

Yükleniyor...