Kızlarda fizik nasıl olmalı?

Erkekler sizce bayanlarda yemeğin salçalısın kadının kalçalısı yani tutunca ele gelicek elbıse gıydıgınde kalcalar vucut hatları mydana cıkıcak bir fizik mi ?Yoksa 40 kılolarda zap zayıf kalça ve bel bulunmayan bir fizik mi daha ideal ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 24

• bir adriana lima , bir megan fox olmalı ama nerde :)))

• boyu kısa şişman bi tip olmasın yeter :D

• 50 kiloda olup kivrimli gobeksiz selulitsiz modeli de var efendim :) tercihim oylesi...

• link Bu kızın fiziğine,görünüşüne ve asaletine hayranım. Türkiyede çok yer gezdim,çok kadınla tanıştım ama bu kızdaki zarafeti halen hayranım.

• erkeğin kimyasını alt üst edecek fiziği olmalı..

• zap zayıf.

• -Balık etli olmalı. Sıska hiç sevmem.-Beline sarıldığımda böyle kolumu doldurmalı. Özellikle bel kemiği batmamalı.-Kalça da olmalı hani. Kuru g.t olan hatun nasıl güzel olsun.-Çok büyük veya çok küçük olmadıkça göğüs konusunda bir sıkıntı yok.

• Tam olarak böyle olmalı, saçlar siyah ve ten rengi bronz olursa çok daha ideal olur link

• cevabı belli sorular, maksat soru sormak, cevap vermek olsun.kim buna ciddi ciddi zapzayıf kalça ve bel bulunmayan ''tahta'' gibi biri istiyorum der ki?

• diyen var ama
      cevaplara bak

• herkes farklı söyleyecektir...benim düşüncem şu;bel kesinlikle kalça ve göğüse oranla daha ince,göğüslerde portakal iriliğinde ve kalçada birazcık geniş ve arkaya çıkık olmalı...kilosuda 52 civarı iyidir...Candice Swanepoe benim için ideal bir olan kadın... link

• benim tercihim bu 40 kılolarda zap zayıf kalça ve bel bulunmayan bir fizik...

• Uzun uzun fiziksel tarife gerek yok, şöyle birşey olsun; link (Laetitia Casta)

• normal olsun..

• Herşeyin aşırısı kötüdür.

• boya göre kilo ideal olmalı zayıf olmalı çok zayıf değil tabiki bebek yüzlü olmalı:))

• şuanda zerre umrum da değil ama lisedeyken fiziği 5 olan hatunları önüme alırdım.fizik derken fen bilimlerinden bahsediyorum.kafam almazdı da.

• kimyası gibi iyi olsun.

• Balık etli forevırrrrr :D beyaz tenli olursa bide tamamdır :D

• at gibi bayanlar her zaman iyi koşar :)))

• göbek olmasın, göğüs kısmısı düz olmasın. Gerisi gelir.

• Yok mudur ortası, altın oranlısı.

• Alakası yok, yine göreceli soru sormuşsun!Tercihler değişir ne diye soruyorsun ki?senin vücudun nasıl? ve kime beğendirmek istiyorsun?

• bu kadar spora rağmen kilolusun.
      başarılar.

• Boy 165
      Kilo 55
      Ayrıca 8 yaşımdan berı tekvandoyla ugrasıyorum . Tüm boş zamanlarımda da buz pateni ve voleybolla zaman gecırıyorum.

• o zaman düzeltelim, sende göreceli soru sormuşsun..
      Erkek arkadaşın gibi seni beğenenler olacaktır burda da. ayrıca beğenmeyenlerde oalcaktır..
      ölçülerini ver değerlendirelim hep beraber.

• Öncekileri Göster
  • kalçalı bayanları tercih ederim

• ikisinin ortası

Kızlar Ne Diyor 8

• miranda kerr <3 bence yüzü güzel olmalı

• bana göre 0 beden kızlar çekici

• ya saglikl bi vucut olsun dahane istiyorsunuz?. düzenli spor yapan saglikli beslenen kadinin vucududa saglikli ve güzel görünür bakimda yaparsa. öyle estetik cerrahiyle kafayi bozmus kadinlarin biraz yaslaninca düsüyor oralari buralari.yag aldirmakta iyi degil aslinda tabi bazen kacinilmaz oluyor ama salmazsa kadin kendini hep fit kalir ve güzel bi vücuda sahip olur.

• Hayırdır kalçalar geniş sanırım ...

• Orta şeker en iyi şekerdir.

• dık popolu dık qoqıuslu ınce bellı omuzları dık..bacakları baldırı orantılı yagsız we sıkı etli :D

• Iste bu tarıfı yaz pasta tarıfı gıbı mukemmel

• ya şimdi sen muhtemelen balık etlisin...ve o yüzden sanki ya balık etli olur kadınlar ya 40 kilo olur gibi yansıtmışsın.hayır ortası güzel.fit olucak fit

• sevgilin balık et seviyomuş demekki.ama nasıl iyi hissediyosan öyle ol bence.fazlalılık hissediyosan kilo ver.boşver onu

• ya ben 55 kıloyum boyumda çok kısa dgl ama sevgılımn benı böyle begendığini söyluyor bı trlu dıyet yaptrmıyor. bende bunun dgru olup olmadgnı anlamak ıcın sordum

• Dana gibi olanı değil, poposuz olanı tercih ederdim diyip kaçarım bys.

Yükleniyor...