Esmer kız mı, sarışın kız mı, kumral mı ?

Arkadaşlar size esmer kız mı sarışın kız mı? size daha çekici gelir? karşıdan baktığınızda hangisi dikkatinizi çeker? Yalnız şunu belirteyim esmer den kastım ten rengi beyaz saçları siyah değil. artık öylelerine de esmer diyorlar. zenci de değil. yanıtınızı seçerken lütfen link linkteki esmerden kastettiğimi anlayın ona göre cevap verin. sarışınlarda fazla seçenk yok zaten. hangisi size daha çekici gelir?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sarışının adı bir başka tadı bir başka

• bence öyle,fazla seçenek yoktu

• diosunn

Erkekler Ne Diyor 22

• esmer heryerde :D bıkere tum vucudu on numara sarısın tavuk gıbı oluo :D

• abi bu zamanda namuslu kız tercihimdir ama illa bir seçim yapmak lazımsa esmer kız derim kara kaşlı simsiyah uzun saçları olcak kiprikleri uzun olacak dolgun dudaklı olacak ela gözlü olabilir gamzeli olcak ten rengi bugday gib esmerimsi olcak öfff yemede yanında yat :D sarışına kız denmez la KAŞLARI açık renk iyyy çili olma olasılıklarıda yüksek saç renkleride bir tuhaf sarılar sarıyıda sevmem ayrıca :D aptal olyo bide sarışınlar esmer kızın bakışları insanı öldür ya abi tuba büyüküstün mesela taş hatun adrina lima öffff çok güzel yaw :p

• belki beni yargılayacaksınız ama esmer kızları hiç güzel görmedim şuana kadar kaç kişiyle çıktim saymadım ama biri bil esmer değildi. hatta 10 yıl sex yapmadan kalsam tek seçeneğim esmer olsa bile esmer kızla yatmam.

• valla benım ıcın her zaman sarısın, kumral ve beyaz tenli kızlar dıkkatımı cekmıştır benı cezbetmıştır esmerlerde tam tersıne ıtmıştır

• esmer kızlar bence 1 numaradır çekicilikte

• Bugüne kadar karşıma çıkan esmerlerin %80 i güvenilir kişiler ve güzel. (aşkım da esmer)Ama sarışınları sevmem. Şeytanı andırıyorlar :).

• şu 1.50 olup türlü türlü tribi olan kızlardan olmasında :) kumral seçeneğini unutmuşsun bence kumral, beyaz tenli ve renkli gözlü olanlarından. Tercihen skandonordid veya baltid olabilir ama Tr için konuşursak güzel bir Pontid te iş görür tercihen dolichocephalic veya en kötü mesocephalic olması gerekir ve kemik yapısıda ince olmalı. Esmer kızlara gelince müthiş itici buluyorum ve hemcinslerimin bunlarda ne bulduğunu bir türlü anlamıyorum.. Sarışın kız üyelerimizide selamlar bu arada ;)

• prenses nur isimli arkadaşımızın avatar ı tam tarzımdır mesela. Eğer cevabı gördüysen avatardaki şahsin ismini atabilirmisin?

• tabiki esmeeerrr :D

• ~ Esmer .

• Her zaman esmer biriyle evlenmek sarışın biriyle seks yapmak istemişimdir.Nası yani deme, bende anlamıyorum işte :)

• sarışın

• sahteliği fark edilmeyecek kadar doğal sarışın

• doğal sarışın mı?

• nefes alsın yeterli :))

• dürüst içten biri daha çok ilgi çekiyor .)

• kesinlikle SARIŞIIIIIIINN :)) sarışın olsun canımı yesin yanii o derece :D

• beyaz çikolato mu , normal çikolato mu, bitter mi diye sorsamfarketmez hepsini yiyebilirim dersinya , işte buda öyle bişeyhepsinin gideri vardır

• sana hepsiyle mutluluklar :)

• teş kür ler ;)

• +1 :D cuk oturmuş cevap :D

• Sarışın esmer kumral ? Valla görmeden birşey diyemem :)

• tipe göre degişir .

• en doğrusun sen ndemişinn

• Direk bir seçim yapmak zor.Çünkü insan sarışın seviyordur normalde ama karşısına ona çok hoş gözüken biri çıkar ve esmerde sevebilir.Bu kumral içinde geçerlidir.Mesela ben normalde kumral severim sarışınlar bana hoş gözükmez ama sarışın kız arkadaşımda oldu esmer de.

• sıyah saclı beyaz tenlı fazla kılolu olmayan balık etlı bırı dıkkatımı ceker dıgerlerı pek cekmez

• Eskiden esmer beyaz tenli idi şimdi tarçın beyaz tenli favorim

• Her bir insanın kendine göre güzellği vardır görmesini bilene aşk yari kalbe kalbi ruha, ruhu ise sonsuzluğa erdiren yegane duygudur...

• sarışının adıı esmerin tadıı :) ben esmer seviyorum :)

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...