Yakışıklı nasıl olunur?

yakışıklı olmak istiyorum neler yapmalıyım yüz hatlarım az çok iyi kaşlarım kalın aldırsammı burnum büyük ve yamuk estetik olsammı ? cilt bakımı yaptırsammı az çok silvice var yüzümün temiz olmasını istiyorum vücut geliştirsemmi? saç modeli giyim vs baya değişirmiyiim bunları yaparsam yani yüz hatlarım esmer tenliyim ama çok kapalı değil biraz açık çingen gibi tipim yok açıkcası

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben erkekte kalın kaş severim daha erkeksi duruyor.Ortası varsa orayı aldır.Eğer estetik olma şansın varsa ol.Sırf kızlar için yapma ama bunları,kendin için yap.Düzgün giyinip koluna güzel bir saat takarsan dikkat çekersin.Bide bir parfüm al -One million hariç herkeste var-

• kaşlarım tam kalın değil aslında kalında yanları gür mesela biraz altlardan ve ortasıda biraz aldırcam

Kızlar Ne Diyor 7

• Tek kas degılsen aldırma kaslarını sac falan gormeden bısey dıyemem. Bıde agzın laf yapmıyosa tipin pek onemlı olmaz.

• beğenen o şekilde beğensin sırf yakışıklı oldun diye beğenecekse hiç beğenmesin daha iyi

• Yapacak birsey yok allah herkesi en güzel haliyle yaratmış estetik yapman eski halinden daha kotu olur hic yapma bisey vucut gelistirebilrsn giyimini falan degistir :)

• kendin ol dostum .

• Kendin ol doğal bu kadar abartıya gerek yok.

• niye icaat cikariyorsun durup dururken cocugum.

temizligne dikkat et düzgün giyin tamamdir

• hepsini yap potansiyel var bence ,saç konusuna gelince rampa saç modeli çok moda ve çok hoş

• hım

• yanları 3 numara yap üst kısmı rampa yuvarlaklığı kapasın

• bana uzun saç yakışır die düşünüyom:D yüz şeklim yuvarlak kafa yapım büyük yani anlım biraz büyük

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...