• Sor
  • Bence

Saçlarım çok sert nasıl, daha yumuşak hale getirebilirim?

Merhaba , benim saçlarım çok sert . Duştan çıktıktan sonra 1 gün falan yumaşk kalıyor ve 1. günün sonunda şekil bozuluyor ve bir hayli sertleşiyor.İzmir'de yaşıyorum belki suyundandır . Bu saçları nasıl en yumuşak hale getirebilirim? Ürün önerecekseniz ve ürün kesin sonuç sağlıyor ise fiyat sınırı olmadan bildiğiniz ürünleri söyleyebilirsiniz.Ancak kolay ve bedava yöntemler olması terciğimdir.Yardımlarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
Peki hangi saç kremlerini önerebilirsiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Saç kremi kullanmayı deneyebilirsin.

• Peki hangi saç kremlerini önerebilirsiniz ?

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim şampuan yada krem hangisini bulursan hem faydalıdırda saçların daha sağlıklı olur.

• Tamam.

Kızlar Ne Diyor 4

• saç kremi kullan

• Peki hangi saç kremlerini önerebilirsiniz ?

• Öncekileri Göster
    • 0a vurdurma çıkan saçlar daha sert olur.

• Tamam teşekkürler :)

• panten saç kremi kullan şiddetle tavsiye ediyorum :))

• Panten :) Tamam hangi kremini kullanıyım :) madem şiddetle tavsiye ediyorsun

• Oncelikle saclarini iki gunde bir yikamalisin daha fazla yikamamazlik yapma ve bence head&shoulders kullanabilirsin sampuan ve sac kremi veya elseve in erkek sampuanini onerebilirim cok yumusatiyor :)

• Teşekkürler ancak bana bir kız arkadaşım şampuan ve krem bir arada olan ürünleri kullanmamamı daha kötü yapacağını söylemişti sizce böyle birşey doğrumu ?

• Öncekileri Göster
    • Oyle bisey duymadim ama kremi sacina birkac dakika beklet ve sonra ince disli bir tarakla tara ve tazzikli suyla degilde normal yumusak bir sekilde yikamalisin ve soguk suda yikama saclarini :)

• Tamam çok teşekkür ederim dediğin gibi yapıcam :)

• Kil önerebilirim.

• Kil.Bildiğimiz çamur olan kil mi ? pek böyle şeylerle ilgilenmiyorum kusura bakmayın.

• Öncekileri Göster
    • Tamam yardımın için teşekkür ederim :)

• Rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...