Yıpranmış saçlara ne iyi gelir?

Arkadaşlar saçlarımı uzatıyorum .. Ama çok az saçım var boya yapmaktan döküldü tüm ama yinede uzatıyorum. Çok yıpranmış durumdalar uçlarında kırıklar var .. Kuaföre gitmek istemiyorum,kendim nasıl kırıklarını alabilirim boyunu kısaltmadan .. Çok kırık yok ama şu an boya aktığı için renk berbat bi görünüm veriyor. Düzleştirdiğim zaman gayet güzel ama düzleştirmiyorum kırılmasın diye.

Genel olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Yıpranmış saça ne iyi gelir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 3

• bence kendi haline bırak...uğraşma fazla..

sadece bir cm kadar uçlarından makasla al...

sonrada zeytiyağı bazlı şampuanlarla yıka...

başkada birşey yapma..

• yumurta sarısı sür saç diplerine bol protein içeriyor faydası büyük

• Onuda tiksindigimden yapamiyorum :/

• kenidin hiç uğraşma bence saçın zaten mahvolmuş bi kuaföre git..

• her saçın kaçınılmaz sonu ;)

• Tskler sanirim eninde sonunda kestirmek zorunda kalcm

• Bakım gerek işte, kırıklarını aldırıp boya yaptıracaksın. Kırıkları almak kolay değildir, işin uzmanı bir el gerektirir. yoksa çok şekilsiz durur

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• badem yagı+ceviz yagı

• Saçlarını kestir der kuaför...

• Evet oyle diyolar ama ztn yavas uzuyo saclarm kestirmiyorm o yuzden

• zeytin yağı ve tatlı badem yağını karıştır saçına sür 1 saat beklet yıka haftada bir yap

• Badem yağı

E vitamini

Bepanten serum

Azıcık zeytinyağı

Karıştır sür saçlarına...

Kuaföre gitmeyeceksen evde kesme saçını. Yamuk yumuk olur.

• Elseve bakim serisi var. 5 sonuça cevap veriyor diye reklamlarda skça çikmisti. Ben onun maskesini kullaniyorum. Ama senin saçlarin bayagi yipranmis ve azalmis galiba. Uzulerek soyluyorm bi uzmana gozukmelisin. Dermatologa git ilaçlar veriyorlar ve bayagi etkili oluyormus. Ayrica boya duzlestirici uzak dur. Senin uzamasindan once dokulen saçlarin geri çikmasini istemelisin. Dokulen saçlarin yerine çiktigi zaman daha kolay uzatabilirsin

• Haklisin canım

Yükleniyor...