Sözlü, nişanlı yada evlisiniz, yüzük takar mısınız?

Sozlu Nısanlı yada evlısınız yuzuk takar mısınız?pekı o yuzugu karsı taraf kaybetse?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yüzük takarım benim için sorun değil. O takmazsa takmam tabiki. Yüzüğü kaybederse parmağına benim adımı dövme yaptıracak başka şansı yok :)

• bende yuzuge dovmeyı dusunurum arkadaşlarım yaptırdı ama dını boyutu var ya:)

• Haklısın ama yüzüğü kaybetmek diye bir şey olamaz. Ceza olsun :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yüzük takamam..kayberderse kaybetsin canı sağolsun..sonuçta herşey insan için..

• neden takamazsın:)

• Öncekileri Göster
    • benımkının yuzugu buyuktu aldıgımızda ta oluyordu sonra zayıfladı galıba denızde bı baktık yuzuk yok:)

• tabi bi de o dert var daralttır,genişlet.. :)
      ya takamıyorum arkadaş takı hepsini denedim kolye,bileklik,yüzük...

• onu bilmemde ben bilerek kayberim, yüzük takmaktan nefret ederim, saçma sapan yahudi geleneği

• yahudı gelenegı oldugunu bılmıyordum.

• Takmam ben...Belki nişanlanınca ilk başlarda takarım adet yerini bulsun diye ama hiç sevmem yüzük çıkartırım sonradan...Karşımdaki de kaybederse yüzüğü kızmam, darılmam yenisini alırım...

• ben söz ve nişan için takmam ama evliysem takarım. Karşı tarafın kaybetmesinde art niyet aramam, sonuçta insan nasıl cüzdanını vs kaybedebiliyorsa yüzüğü de kaybedebilir, nesnelere olmaları gerekenden fazla anlam yüklememek lazım.

• normal olan takmaktır takılması gerekir en azından bu saygıyı hakeder evlilik nişan söz

• tabii ki takılır. karşı taraf kaybederse de ayıp eder

• yüzüğünü kaybettiyse kendisinide kaybetsin bi zahmet

• İsteyen olursa neden olmasin. Takarim.:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Takarım ama alışmam zaman alır

• bu biraz hoşuma gitti alırsa takarım gerçi 3000 tl edecek bişeyi de yok ama link e tabi bunu kaybederse kızarım ve üzülürüm pek ucuz bişi değil ilk zamanlarda bi hevesle takarım takmasını da isterim ama sonra nolur bilemem

• ama harbı hoşmuş ama 3000 tlde cok fazla ya:)

• evet bana da çok geldi bi özel işçilik yok pırlanta yok ama 3000 tl markası atasay ya ondan heralde

• kaybederse tekrar alınır kaybetti diye tepki göstermem olabilir. eğer ki o yüzüğü hususi çıkarttığından şüphelerim varsa yanlış kişiyle nişanlıyım demektir güvenmediğim adamla nişanlı kalmak hatadır

• Takaaarıım da daha cıkmadıı taktırıcak birii :)

• Takarim,karsi tarafinda takmasini isterim.. Kaybetmemeye kendim dikkat ederim ayni hassasiyeti karsi taraftanda beklerim sayet kaybetmissede olabilir yenisi alinir. Buyuk bir problem teskil etmiyor gozumde.

• Takarim, hos bi' sey. Kaybederse de yapacak bir sey yok.

• Bu merasimler de zaten yüzük alınır ve takılır. E takarım da. Beni bozmaz.

• Aile arasındaysa takarım ama gelip de hadi kendi aramızda yüzük takalım derse takmam.

• yüzük takmayı sevmiyorum.

Yükleniyor...