İlk araba sürme deneyiminiz nasıldı?

ben babamı biraz korkuttum sanırım biz inelim sen sur dedi :) etrafta beni izlemek için toplanan çocuklar deli gibi sürdüğümü fark edince koşarak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Babam galerici olduğu için çocukluğum arabalarin içinde geçti . Haliyle araba sürme deneyimlerim de biraz erken başladi . Garajimizda el freni yarim çekilmiş halde ileri geri yaparak öğrendim arabayi kaldirmayi . Sonra babamdan habersiz gezmelere başladim 14 yaşimdayken . Birkaç sokak gezip geliyordum , sonradan birkaç farkli mahalle gezmeye başladim . 17 yaşlarindayken el freni çekmek , sifir çizmek veya yanlamak gibi şeyleri rahatlikla yapiyordum tabi babamin haberi yoktu .

İlk kez nasil oldu tam hatirlamiyorum ama halamlara oturmaya gitmiştik . Tabi ben arabanin yerek anahtarini cebimde her yere götürdüğüm için o gün de yanimdaydi . Yaşim 13'tü sanirim . Benden iki yaş büyük olan kuzenim Selçuk'la arabaya binmeye karar verdik . Cips falan yedik arabada , sonra kuzen kanima girdi ve gezmeye karar verdik . 2005 model BMW 5.20d sahibiydik o zaman . Araç otamatik olduğu için çok zorlanmamiştim . Bir saat kadar sokaklari gezdik ve eve geldik .

• neyse kendinize ve baskalarına zarar vermeden atlatmışsınız ilerde erkek cocugum olrsa anahtarı saklamam gerektigini anladım bu sayede :D

• Öncekileri Göster
    • ben etraftaki cocukları kovdum gitmediler düşünsene yeni ögreniyorsun frene basamasan carparsın yani. neyse normal sürmedigimi fark edip kactılar sonra.

• Benim kiz arkadaşlarim var , trafikte giderken aynaya bakarak eyeliner sürüyorlar . Sen de zamanla onlar gibi olursun .