Sizce saçımı sarıya boyatsam mı? Bakırdan sarıya dönen var mı?

sizce saçımı sarıya boyatsam mı?bakırdan sarıya dönen var mı? pişman oldunuz mu?

Güncellemeler:
TAVSİYELERİNİZE UYDUM SİYAHA GERİ DÖNDÜM... :))) nasıl olmuş.. ben beğendim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya yapma bunu ya sarıda keramet yok arkadaslar çakma sarışın olup ne yapacaksınız ya basınız göge mi erecek bos ver bence sıradan olma arkadasım eger resimdeki sen isen bence bu renk harika gitmiş sana belki aralara bişey yapıyorsunuz balyajmı her neyse tamda bilmiyorum onlardan yaptırabilirsin

Erkekler Ne Diyor 25

• boyatma

• Budur. Pörfekto. :)

• mevcut hali daha hoş bence. Kızıl tonları deneyebilirsin ama, bence de sarı saç sana gitmez.

• boyat boyat vala da sana yakışır

• kara kaş sarı saç :(

• böyle daha hoşsun:/

• Sakın yapmaa

• iyi.kızıl olsaymış daha iyiydi bir dahakine artık :p

• tam fransız olacan heral.kızıl yap kızıl iyidir sarı ıyk olur sana

• eğer profil resmi sana ait ise...tercih etme derim

• Bence doğal kalmalı. Sarıya boyatsan dahi öncelikle sana gitmeyecek resimdeki sen isen. Son olarak fransız kalan bakır saçlı dostum sana kızıl iyi gider. Sakın deneme pişman olursun sarıyı. Saçına yazık yapma etme :)

• sarı yap sarı, sarı iyidir :)

• bence sarı sana gitmez böyle çok iyi ;)

• Bir kadın doğal olmalı bence , saçlarının dipleri geldiginde boyamayacaksan kesinlikle yaptırma ama yakısır diyorsan herkese susmak düşer.

• en son kızıla boyat sana yakışır demiştim fırça atmıştın bana yemezler hangi renge boyatırsan boyat

• kötü bence k.b

• resimdeki sensen sari yakişmaz allah nazardan saklasin güzelsin

• Merhaba Fransuva;Bakırdan sarıya dönen mi ?Gümüşten altına dönen saç gibi..Bizim bir arkadaş vardı, adı; NeşeNeşe bak şu işe dedim.. Kız saçını sapsarı etmiş ya la..Bildiğin civciv sarısı.. Kızı gören pavyoncu sanıyordu.. O kadar sarı..Ben buradayım diyordu saçları.Kardeş, en güzel saçlarınız doğal saçlarınızYoksa çirkin mi oluyorsun doğal halinle ?

• siyahkende güzeldi... ama o beyazlar yok mu o beyazlar :(((

• Hiç canını sıkma onlar senin güzelliğine gölge edemez
      Sen bu halinle daha güzelsin sakın bozma

• saol.. :))) bir kaç ton koyulaştırmaya karar verdimmm

• yok olmadık yap :D

• Sana yakışır bence <3

• Sari bozar seni be

• Cok guzel olmus :))

• sarı saçta siyah göz güzel durmuyor bence.Böyle iyi tatlı

• saçların çok güzel tanışalım mı ?

• sarıya boyama klaskik oldu herkes sarıya bobyuruyor çakma sarışınlar etrafta boy gösteriyor...

• Bence sArı sana gitmez Bu saç rengi daha çok yakışıyor sana

Kızlar Ne Diyor 13

• Seni de mi kaybettik =/

• yok yaa:)))değişiklik olsun istedim :(( galiba tükenmişlik sendromu :((

• Öncekileri Göster
    • Sarı yapma ne olur =)

• :))) tatam tamam vazgeçtinm :))) insan bunalıma girince saçmalayabiliyor.. :)))

• saçınızın dogal rengi nedir sormamda bir sakınca yoktur umarım yüzünüz müsaitse yapabilirsiniz herkese sarı saç yakışmayabilir...

• siyahtı canım... yok yaa karar verdim değiştirmicem :))

• peki siz bilirsiniz...

• deneme bile

• Yakışabilir..

• Karamel yapta sarı yapma :)

• boyle cok iyisi bosver

• saçların sağlamsa platine kadar götürcek yöntemlerim var

• Kahveye dönecekken dönüş yaptım ay lav bakır <3

• sacının rengıne baktım sımdı. gayet hos sanada yakısmıs. bence sarıya hıc bulasma cok yapmacık duruyor :/

• bunu saçına yapamassın

• Çikolata kahve tonlarına boyatabilirsin ya da bakır iyi.sakın sarı yapma bence kaşlar kahve,saçlar sarı yapmacık oluyo ve toplama bilgisayar gibi duruyo.

• Bence bu ton gayet iyi değiştirme derim

• sana yakışmaz boşver

Yükleniyor...