Vücut fondöteni kullananlar

ben bacaklarım için vücut fondöteni kullanmak istiyorum çünkü çok çatlağım var.çok beyaz tenliyim bana önerebileceğiniz bir marka var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim de var ne yazikki.surekli kilo alip vermekten oluyo bende beyaz tenliyim.napcaz blmiom :/

• Tmm canım bende pazartesi gtcm.haberlesiriz;)

• canım internetten araştırdım da pek bir sonuca varamadım doktora çatlaklar için eczaneye de fondöten için gidicem sana yazarım mutlaka

• Tabi canm makyaj malzemelerini aldign yerlerde de vardr belki.iyi marka al.onlar 3 gun bile kaliyo bacakta yikamazsan.suya dayanikli.bide iyi ton secte guzel olayim derken komik olma.catlak olan yerlere daha cok sur.internetten arastir canım.gzl bulursan buraya yaz bende alicam cunku

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• beyaz tenliysen güzel bir bacağa sahip olmak zorundasın

• farkında olman güzel :)

• beyaz ten kusurları en fazla gösteren tendir ve çatlamaya en müsait.bacağımın uzuvları güzel ama çatlaklar olunca o uzuvların pek bir önem kalmıyo

• hiç kullanmadım bilmiyorum. puan vereyim bari daha çok kişi görsün sorunu

• ne demek :)

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• canım yazda gelmişken sana önerim renkli güneşten koruyucular. hamilton diye bir markanın çok güzel renkli fondoten olarak kullanılan güneşten koyurucuları var. ben suratıma sürüyorum ama bir sorunum olursa bacağıma falanda sürüyorum. tavsiye ederim. 30 faktör :)

• çok teşekkür ederim gerçekten :)

• üzerinde suya dayanıklı 4 saat çıkmaz yazıyo :) dermatolojik bir marka ayrıca :)

• çok sağol canım ilaç gibi geldi bu.denize giricem de çıkar mı sence? :)

• aman bulasma yaz gunu heryere bulasıyorlar cıvık cıvık guzelce git yan :)

• bunların suda çıkmayanları varmış bir de :D

• benimde var :( Sally hansenin spreyli vücut fondöteni varmış hiç denemedim ama bir bak istersen eczanede

• sanırım o çatlakları kapatmıyomuş

Yükleniyor...