• Sor
  • Bence

Siyah saç kahveye nasıl doner?

Benim saçlarim normaldede siyah ama o kadar koyu bi siyah degil. Ben salak gibi gittim kopkoyu siayh yaptirdim tenimde beyaz bazen aynaya bile bakmak istemiyorum herkes yakisiyor falan diyor ama ben kahve tonlari yapmak istiyorum. Kuafor yapamam diyor yipranir meç yaparim diyor bende meç istemiyorum daha dogrusu meç orneklerine baktigimda genelde sari orange renkler ve hos degiller. Sizce kendim boya alip mi yapsam. 4 ay oldu siyah yapali

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• beyaz sabun var ya bildiğimiz hacışakir benim arkadaşım siyah boyayı bu sabunla akıttı saçından bir ayda aktı siyah boya hep bu beyaz sabunla yıkadı saçını resmen aktı gitti boya

• onu yaptim 4 5gun boyunca ama saçlarim keçe gibi oldu ve kotu koktu ama cidden resmen su siyah akiyordu :)

• keçe gibi olur krem sürersin bişi olmaz yap sen

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• eh yapilirda yapam ya siyah hoss

• açma işlemi uygulanmadan asla dömnmez.

• Baska bir kuaföre git. Ben bile simsiyah saci dahi acabiliyorum, bir kuaför neden yapamiyormus bunu ?! Sonucta platin sarisi istememissin, alt tarafi kahve rengi. Pehhh

• iste diyo yipranir o riski alamam falan. Sence evde boya yapsam olur mu?

• Evde kendi basina iyi olmaz, yardima ihtiyacin var. Ayrica ben de saclarimi siyaha boyuyorum ama boya cok cabuk akiyor ve rengi kendiliginden aciliyor zaten. Sen de biraz bekle istersen, bol bol yika saclarini.

Yükleniyor...