Merve Özkaynak, makyaj, güzellik, moda sorularımızı YouTube canlı yayınımızda yanıtladı. İzlediniz mi?

Merhaba KizlarSoruyor,
Canlı Yayın videomda sorularınızı yanıtladım. Çok keyif aldım sorularınızı yanıtlamaktan.
Sorularınıza verdiğim yanıtları canlı yayın videomdan aşağıda izleyebilirsiniz.

Beni YouTube kanalımdan takip edebilirsiniz:
Merve Özkaynak YouTube kanalı

Merve Özkaynak, makyaj, güzellik, moda sorularımızı YouTube canlı yayınımızda yanıtladı. İzlediniz mi?
Güncellemeler
+1 yıl
KizlarSoruyor üyelerinin sorularıyla çok keyifli bir yayın oldu, hepinize teşekkürler.

Ben çok keyif aldım, umarım siz de almışsınızdır.
Güncellemeler
+1 yıl
Yeniden izlemek isteyenler ve kaçıranlar için sizden gelen soruları yanıtladığım canlı yayın videom soruya eklendi :)
Merve Özkaynak, makyaj, güzellik, moda sorularımızı YouTube canlı yayınımızda yanıtladı. İzlediniz mi?