Saç rengimi nasıl açabilirim ?

ben saç rengimi açmak istiyorum fakat oriel saçı yıprattığı için kullanmak istemiyorum saçımı yıpratmadan renk tonumu nasıl açabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oksijenli su falan cok yıpratır ben extrait dora diye bir sprey kullandım eczanelerde satılıyor ama sacların cok siyahsa tavsıye etmem turuncuya cevırebılır ama yınede bak derim

Erkekler Ne Diyor 1

• oryal kesin coUm..yipranmasini onlemek icin de argan yagi kullanmalisin..

Kızlar Ne Diyor 10

• Saçın doğal saç renginse yani üzerinde daha önce boya yoksa platin sarı saç boyası alıp 3-4 kez boyasan açılır rengi.

• oksijenlisuydu galiba

• Papatya suyu sürüp güneşte bekleyince açılıyomuş sanırım. Denemedim ama ben

• yinede teşekkürler :)

• Kendi ana saç rengin ne?Eğer koyuysa altın sarısı tonlarında marketlerde satılan koleston tüp boyayı sür saçına küllü kumral 9.1 de sürebilirsin.Küllü tonları tercih etmeni tavsiye ederim çünkü saçta kızıllık yaratmaz...Eğer karamel gibi canlı bir renk istiyosan alex avien 10.1di sanırım onu direk sür saçının üstüne gör sonucu :) Boya saçı yıpratmaz ama oriel yıpratır.Boya yıpratmaz açma işleminşde boya ile yaparsın,ancak saçın doğalsa eğer üstünde boya varsa boya boyayı açmaz

• boya yok daha önce saç rengimi açmak için hazır satılan papatya sularını ( extra dora )kullanmıştım onlarda aktı kendi saç rengime döndüm . saçımı yıprattığı için onları tekrar kullanmayı dşünmüyorum . boyalar için teşekkürler :)

• Rica ederim :) ama boya çok yıpratmaz ki canım açtırma işlemi yıpratır

• teşekkürler :)

• peroksit %9

• oksijenli su

• saçı kırıyor ve yıpratıyor diyolar ?

• papatya cayı tatlım.

• papatya cayıyla.

• papatyaa suyu dok gunese cık bak nasıl oluyorr !

• bos bir sprey sisesine(vaporisateur) kaynatip sogutmus oldugun papatya suyunu koy ,saclarina puskurt ve gunese cik.zamanla acilacaktir

Yükleniyor...