Pantolon altına külotlu çorap giyen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar malum kış geldi erkek arkadaşlar külotlu çorap giyiyo musunuz üşümemek için? Kızlar siz bu durumu nasıl karşılıyosunuz destekliyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 30

• giysinler tabi bu soğukta üşütmesnler ki giymemeleri hata bence

• Kesinlikle çok haklısınız

• Size katılıyorum.
      mantyhosetr.blogspot.com
      MANTYHOSETR

• aynen bende giyiyorum :)

• kesinlikle giymesinler

• Hahaha.ahhhahahahahahdjskfdskjdskfdhsen giyer misin mmm8816?

• Evet giyerim

• bende giyerim

• erkekler rahat edebilirmi ki ya içlik falan olsa tamm da :D

• Hemde çok rahat

• artisliğin lüzumu yok...üşüyorsa giyer..herkes tarzan değil :)))

• aynen bende giyiyorum :)

• içlik giyin :d

• Ama k.çorap çok yakışıyo rahat ve sıcak tutuyo Erkekler neden mahrum bırakılıyo ki bu rahatlıktan

• görüntüyü düşünemiyorum çok kötü olur ya :D

• içlik potluk yapıyor kilotluçorap daha rahat

• kilotlu çorap değilde içlik giyen vardır elbet bencede giyin yani donarsınız bu soğukta

• Korunuyorlar soğuktan :)

• aynen ben gibi :)

• Kusss.. ben bilee giymiyorum :))

• Igrenc..

• üşüyorsa giyer ayıplamam bu normal birşey

• üşüyolarsa giysinler...görmedikten sonra.

• Zaten alttan kimse görmüyor giyin sıcak tutar;)

• Artıladım akezo

• Sağol bebek:)

• külotlu corap?erkeklerde?kusasım geldı

• Tayt giy daha iyi.

• Bence k.çorap daha rahat:)

• Kız arkadaşına söyleme.

• desteklemiyorum

• Külotlu çorap giyen erkek hakkında düşünebileceğim tek şey üşümüş olduğudur.

• bu duruma yuhh deyıp guluyorum=)kalın yunden taytlar varken k.corabamı kaldınız.

• Ben bile sıkılıyorum çok dar sıkcı bişey o ya. nasıl giyiyolar ya

• birkaç gün önce kuzenim "ben bu külotlu çorap işini sevdim, hiç üşütmüyo" dedi. "Sen de bizdensin yani" dedim. "Kadın erkek eşitliği var dediler bende giydim" dedi... Giysin tabi kuzucummm üşümesin bacakları. Dilediğinizi giyin beyler, sağlık bu...

• Çok doğru düşünüyosunuz tebrikler

• Elbette giyiyoruz.Hem hiç üşümüyoruz hemde daha rahat hareket ediyoruz.
      mantyhosetr
      mantyhosetr.blogspot.com

• ay giysenizde rahat edemezsinizki edermisiniz? külotlu çorap dediğimiz şey dar yapışan saran bişeydir yani testisleriniz var sizin nasıl rahat ediceksiniz ya ...bi yerde okumuştum öyle dar şeyler zararlıymış erkeklerin şeyi için :D giymeyin hayır bırakın özgürce sallansınlar aaa :D:D

• :DD:d.d

• Öncekileri Göster
    • mini etek de çok yakışır eminim kıllı bacaklarınıza

• bizim şeyimizi bu kadar düşünen bir bayanı bu kadar açık konuşanını ilk defa görüyorum sağol ya :) arkadaşım askerde zaten çantamızın içinden ilk çıkan o taytlar oluyor soğuktan korunmamaız için.hatta okadar soğuk ki nöbetteyken ben iki tane üstüste giyirdum ki anca öyle durabiliyrdum o soğukta :) her okuduguna inanma...

• Yeni duyuyorum. Usuyor olabilirler, sorun yok.

• gormedıkten sonra problem yok

• Küçükken her erkek çocuğuna giydirirler ama sanmıyorum ki şimdi giydiklerini. Giyen var ise giysin ama :)

• bence erkekler kilotlu çorap giymez

• Bence giyer ve giyiyoda

• futbolcular giyiyor.

• rahat ediyorsanız giyin canım üşütmeyin :D

• tayt olabilir erkeklerde insan artisklik yapcan diye sağlığından olmanın lüzumu yok.d

• --Ben bayan kıyafetleri giymekten hoşlanan kadınsı bi erkeğim Tek hayalim bi bayan tarafından tepeden tırnağa giydirilip makyaj yapılması...--.Soruyu soranın profilindeki yazı herşeyi açıklıyor...Olabilir yargılamıyorum..

• üşümüş giymiş ya neyini karşılican bunun ister tayt gyer istr klotlu çorap

• üşüyolarsa giysinler ama görmek istemem.

Erkekler Ne Diyor 25

• Askerde yarım metre karın içinde süründürdükleri halde giymedim .

• Külotlu corap mı ? oda ne öyle? Ben sanmıyorum onun yerine iç kıyafetler oluyor ya kalınv e sıcak tutan üşüyenlerin onu giydigini düşünüyorum.

• İlkokul 1. sınıftan sonra tamamen karşıyım :)

• bence çok rahat ve sicak tutuyor

• :D :D :Dsesli güldüm..giymedim giyersem huyum suyum degişir diye korkuyorum hem.. :)

• ilkokulda kalmadı mı bu :D

• bizim burada kışın soguk -5 yada 6 dereceye düşüyor gece gündüzde 0 derece falan ama ben cok sıkısmadıkca giymiyorum nadiren normal bir şekilde çorap gigiyorum ayagıma cekiyorum pantolonu olup bitiyor sogukta olsa üstüm üşümeyince alttangelen soguk pek etki yapmıyor bende

• onun yerine termal içlik tavsiye ederim daha halim selim durursun

• Ne varki bunda soğuksa giyilir insanları böyle katogorilere sokmak yanlış

• Güzel kardeşim bu külotlu çoraplar erkekler için üretilmemiş ki... Yani ağ kısmı erkeklere göre dizayn edilmeyen bir şeyi nasıl giyebiliriz, kesecek miyiz ortasını dışarı mı çıkartıcaz çoraptan :)) Çorabın içinde o darlıkta hiç sağlıklı ve doğru değil, sağlık içinde uygun değil :)Ben külotlu çorapları çok beğenirim, bir bayana inanılmaz yakıştırırım ve bana ayrıca çok seksi gelir. Ama bir bayanın bacağında ;) Hiç düşünmedim giymeyi falan, hayatta da yapmam :)

• bugün altına üşümemek adına külotlu çorap giyen, dudakları soğuktan çatlamasın diye ruj sürüp köprü altında gezer:d

• tayt giy tayt, topçular bile giyiyor :) külotlu çorap kelimesi çok dişilik içeriyor :))

• Askerde İçlik Giyerdik , Zorunluydu Ama Ben Normalde Giymem.Çok Fazla Sıcağı Sevmediğimden Sanırım.

• ben ayıplarım tayt giysin külotlu çorap nedir ya :D

• Dogum kontrol hapıda içmeye başlıcak hemcinslerim. Allahım aklıma mukayyet ol :S :S

• valla gardaş hemşo kırgızistandan gelmişem ben bu topraklara hiç hoş karşılamam ıy..

• pijama esofman giyerimde külotlu corap giymedim hic altima:)

• iğrenç diyorum ne diyiimm

• yuh külotlu çorap mı.içlik çeşitleri varken o kadar ne külotlu çorabı ya

• ulan bu ne? İçliği var pijaması war ne bilim bi ton şey war k.ç. A mı kaldık? De get saçmalama deli etme adamı

• çoarap değilde tayt giyilebilir bi kaç kişide görmüştüm

• Cross Dresser derim.

• yok artık. ya bu resmen i*nelik:D:D arkadaş dedenden örnek al, adam yün don giyerdi eminim. atanı takip et. ya harbi yani mide bırakmadın. erkek olalım biraz lütfen. sonra tapu cins tahsisinde sorun cıkarıyor:D

• Gülümsedim. :)

• ama öyle değil mi. yakında bunlar göğsüne sütyen de takar.

• yok daha neler ddasds

• Ben kışın giyiyorum siyah opak 200 denye..Üşümekten geberecegime ne düşünürler çok da tın..Kıçım başım donacagına sıcacık geziyorum...

• süper bişii

• ben herzaman giyiyorum ne var ki bunda özgürlük...

Yükleniyor...