Saçlar nasıl çabuk uzar?

Saçlar nasıl çabuk uzar? Mümkünse kolay bulunabilecek şeyler olsun.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• Unuttum eklemeyi YILAN YAĞI :D

• 1) Düzgün beslenme (en önemlisi)2) Saç tipine uygun şampuan3) Besleyici saç-bakım kremi4) Saçların ani hava değişimlerine maruz kalmaması ......gibi

• yağlandırmadan sık sık yıka fön makinası kullanma

• minoksil kullan ama fazla dökme saçına fazlası zarar haa onun içine de kuşş gubresi katarsan daha etkili olur dene faydasını göreceksin

• günde 2 kere düzenli yıka uzar diğer bitkisel ilaçlara falan inanıp saçlarını yıpratma

• günde 2 defa yıkayıp yıpranmasın snra:)

• hayır yıpranmaz adam akıllı şampuan kullan saatlerce suda bekletme sende normal yıka... göreceksin farkı..

• yıkayarak daha çabuk uzuyo diye biliyorum

• dogru biliyorsun :)+1

• bol bol yıkayarak

• Umarım aradığın cevap burda vardır link

• saçlarını yıpratmayacak,besleyecek ve günlük kullanıma uygun düzgün bir şampuanla her gün ya da 2 günde 1 yıkarsan çabuk uzar.

Kızlar Ne Diyor 10

• zetin yağını sür streç ile sar. bunu haftada 1 kere yap 8 saat falan kalsın..

• ilk önce saç kırıklarını aldır kuaföre,banyo yapmadan bir saat önce badem yağı sür, badem yağı saçı hem parlatıyor hemde besliyor,.Saç tipine uygun besleyici saç bakım kremleri kullan:)aslında bir yolu daha var ama kokusundan rahatsız olursun ama ben yinede yazayım denemekte fayda var. SARIMSAK, aslında saç çıkartıyor ama benim arkadaşım denedi ve saçının uzadığını söyledi.Sarımsakları ezip saç diplerine yedir biraz pis kokuyormuş ama yıkadıktan sonra çok az bir koku kalıyormuş istersen dene:)

• çıt çıt postiş kaynak en kısa kestirmeden çözüm:):) ama bakım istiyorsanda illa haftada iki kere uygulayabilceğimn bişi war zeytin yağı susam yağı( cam terapantin yağıda olabilir) ve yumurta sarısı karıştırıp nemli saça uygula en az 2saat beklet ve yıka..yada eczanelerde ampuller var B ve E vitaminleri adni unuttum şampuana karistrip sürüosun ama unutma saça E vitamini gerekliymiş uzatmak için yumurtada protein,susam yağıda keratin bulunmakta..;)

• 3ay

Haftada 2gün yağlar 2günde bir bonya yapmalıyız

• one a day women

• Saçlarında kırık varsa ilk önce onları kestir.Sonrada b vitamini al. Tırnaklar ve saçlar için çok sağlıklı:)

• Arkadaşım Hint ve badem yağı karışımını kullanmıştı. İse yaramıştı. Dene istersen.Uzun saç sevmiyorum ama hergün yıkadığım için çok sık uzar. Aşağıda da söylemişler, bunun etkisinden midir bazı saç tipleri için mi geçerlidir bilemiyorum.

• Arkadaşların çoğu saçını bol bol yıka demişler ama saçı sık yıkamak sanıldığı kadar sağlıklı değil.Saç derisinin kendi ürettiği yağla da beslenmesi gerekiyor.Ha saç diplerini sık sık ıslatıp sıkıca bağlayabilirsin o zaman da daha hızlı uzuyo.benim de saçım uzamıyo uzamıyo saçımı sarı renge boyadığım zaman 1 ay sonra diplerden rahat 2 cm uzadığını görüyorum çıldırıyorum:))

• esmerimm :) sarıyı kendim de düşünemiyorum bilee

• Öncekileri Göster
    • ben de çok sık yıkamanın iyi olmadığını duymuştum öyle de düşünüyodum.

• Evet canım temiz olunca hafifliyoruz ama ne yazıkki saç dipleri o yağla besleniyo:))

• Su hızlı uzamasını saglar :)

• Kuaföre gidip çıt çıt taktiriyorsun, bitiyor.En fazla 3-4 saatte istediğin renk ve modelde acayip uzun ve harika görünen saçların olur.

• 500 TL

• Öncekileri Göster
    • Onu bilmem ben, sahsen hoslanmam oyle yabanci maddelerden.Ama en kolayi o.Cunku hic bir yontem size bu konuda mucize vaad etmez benim bildigim.:)

• mucize gibi gerçekten ama çok pahalı bence :((

Yükleniyor...