• Sor
  • Bence

Siyah etek nasıl kombin edilir?

Siyah etek nasıl kombin edilir? link Bende Eteğin Siyahı Var Nasıl Kombin Edebilirim Altına Siyah Kilotlu Çorap Giyicem

Güncellemeler:
linkteki eteğin siyahı ve biraz kısası :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• link en soldaki:D Benim fikrimce bu eteğin üstüne hele birde siyahsa , beyaz kolsuz bir bluz çok yakışır.Takılarla da tamamlayabilirsen haftanın en şıkı olabilirsin. :P :D

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 13

• siyaha her şey uyuyor kırmızı- beyaz-krem-gri-füme...

• Dar bir üstü olsun, ve hırka.

• platform bir ayakkabı ve kırmızıyla kombin edebilirsin.

• etek kısa sen etekten daha kısaysan öyle uzun çizme giyme.üstüne her renk triko veya body giyebilirsin ama onlar dekoltesiz olsun dikkat et.hem bacak hem üst açık olursa çirkin durur.

• boyun nasıl?

• boyum kısa 1.60

• bence üstüne düz kirmizi, veya mavi bi üst iyi gider.. ayni renkte ayakkabi.. miss :D

• siyah etek kombinleri için bu adrese bakmanı tavsiye ediyorum. link

• Bur tur etekler ilkbahar-yaz sezon zamani cok hos oluyor.Askili bir body veya sporcu atleti dedikleri ile.Kis sezonun dar kesim etekler daha hos oluyor.

• uzerıne allı pullu hareketlı bısey asla gıyme duz bır askılı gıy ustune ceket al.

• Boyun kısa değilse diz üstü çizmeler hoş duracaktır.Üzerine giydiğin şeyin dar fakat dekoltesiz olmasına dikkat et.Çorapların süper ince olmalı.

• link ayakkabın kapalı olmalı tabi:)

• siyah çorap giyinme.. ten rengi çorap giyin üstünede upuzun siyah çizmelerini tak.. üst olarakta her renk triko kazak uyar.. ben olsam kırmızı bir üst seçerdim.. dekolte uzun kollu bir triko. omuz dekolteli ;) ama hala üstüne basarak sölüyorum kesinlikle siyah çorap giyinme çünkü herşey siyah boğar..

Yükleniyor...