Erkekler neden seksi ve açık giyinen kızlardan hoşlanır?

Erkekler neden seksi ve açık giyinen kızlardan hoşlanır, kapalı giyinen yani dekolte giyinmeyen kızlara neden bakmazlar anlamadım illa erkeklerin beğenmesi için açık mı giyinmemiz lazım, makyaj yapıp dışarı mı çıkmak lazım? :s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kapali bir kadinin neyine baksinlarki? kapanmanin maksati zaten erkeklerin bakislarinedena korunmak degilmi?...biz kizlar neden yakisikli erkeklerde bakiyoruz? söyle dar muscleshirt giyenlere helede,icindede saglam güclü bizi güvende hissedebildiren bir vücut var ise birde? neden bakmayalim? bakiyoruz iste cünkü insan hep ilk önce gözüyle görür ve hosuna gidene bakar.bu yüzden erkeklerde genis kalcali yada büyük gögüslü ,yada daha acik gezen kadinlara bakiyorlar dogal olarak.bakmak suc degildir.güzele bakilir nasil olsada...birde su türk erkeklerin mal bakisi vardir...iste asil kötü olan bakislar bunlardir.seksi bir sekilde bir bakis atmayan erkeklerdir bunlar..hayatinda kadin görmemis gibi kendi seviyesini düsürecek tarz bakislardir.iste bu tür bakislardan korunmak lazim :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Genellemeler yanlıştır , başkaları istedi diye değil kendinizi nasıl rahat ve mutlu hissediyorsanı o şekilde giyinmeli ve yaşamalısınız .Kapalı giyinenler tercihimdir .

• Çünki onlara sadece mal gözüyle bakarlar, yataga atmak kolay olur diye düşünürler.

• açık giyinen bayanlara bakan olacak ama erkeğin ona bakış açısı farklı

• Açık giyinen bi kızla çoğu erkek ciddi düşünmez gecelik düşünür değer vermez.O yüzden fazla açık dolaşmayın.

• hoşlanmaz zevk alır. .

• açık giyinelerden hoşlanmıyorum.kapalılar daha çok ilgimi çeker

• yani erkeklerin yüzde 90nı böle düşünüyor:)

• hayır pek hoşlanmaz bence kadınlar öyle sanıyor.daha fazla cinsellik yaşayacağını düşünür ilk başlarda bence.ilişki de geleceğe dönük planlar yapılmaya başlayıncqa erkek başlar dekoltene dikkat et.kısa giyme ince giyme kesin bu.yada daha sonra giyimine daha çok dikkat eden birini yada ailesine daha uygun birini seçmesi büyük olası.

• ben sevmem asla makyaj yapan kadını hiç sevmem açık giyenden nefret ederim gerçi herkes biliyoki bayanlar bilerek açık giyiniyo niye dikkat çekicek erkekler bana baksın bunu istiyolar bide soruyosun ya

• tamamen algıda seçicilik o kadar =)

• Kapalı Kadınlardan daha Çok Hoşlanıyorum nedense

• Pazardan elma alırken bile daha kırmızı ve parlak olanı şeçersin

• Devir değişti aslında. Kapalı giyinipte Açık diye tabir ettiğimiz bayanların giyindiklerini kapalı bayanlar şu sıralar sıkça kullandıkları için aslında onlara daha çok yiyici gözle bakıyorlar.Gelelim cevabına;Neden ? Çok basit çıplak vücudu görmek erkeği tahrik edeceği için dekoltede çıplaklık olduğu için olabilir. Erkeklerin yaratılışından gelen bu özellik ile daha çok dikkat ediyorlar. İnsan sahip olmadıklarına daha fazla merak salar ve daha fazla inceleme gereği hissedermiş. Eee bu vücudda sadece bayanlarda olduğu için : )

• erkeğin dikkatini, ilgisini kadın vücudu ve vücut hatları çeker de ondan. yani cevabı çok basit işte. ama hoşlanma kelimesi tam karşılamıyor. erkekler her baktıkları bacak meme popo kuku sahibinden hoşlanmazlar. sadece şehvetleri kamçılanır. bakmaları için illa hoşlanmaları da gerekmez. içlerindeki cinsel dürtü ve hormonlar onları bakmaya yöneltir. bakınca çok kısa bir an rahatlarlar ama sonra daha fazla bakmak isterler. sevgiden hoşlanmadan değil, içgüdülerden...

• evet

• kimse kızmasın benim düşüncem açık giyinen kadın böyle ne bileyim erkekte hayvansı hisler uyandırır sevgi namına bişey olmaz hoşlanmakta değildir. hayvanlar alemine dönüyor sanki dünya. çok üzülüyorum bu duruma.kadın erkeğin vucutlusunu boylusunu yakışıklısını ister ama arkasında düşünmez adammıdır diye.Allah Akıl versin açık giyinen kadınlara böyle biryerlerim görünsün diyen kadınlara yani.kadın olacam yolda giderken her erkeğin bişeyler yapmak isteyişine mutlu olacam herkes bana bakıyor harika diyecem.cok güzelim diyecem.sexy im diecem .iğrenç değilmi yaw. dışarıda tanımadığın binlerce erkeğe sexy görünmek? bir kız bir kıza çok sexy olmuşsun dediğinde mutlu oluyor.ama her erkek seninle şey desen ağrına gidiyor .

• genelleme yapma bence işin aslı öğle değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlanmiyorlar, sullaniyorlar. Çok fark var

• Baksinlar diyorsan oyle giymelisin, rahatsiz oluyorsan giymemelisin.

• sexi çağrıştırdığı için tabiki

• Evet yapman lazım. Kadınsın sen.

• kadın değilim ben kızım canım

• Ahahaha güldüm. Kuzum cinsiyetin kadın. Kız dediğin şey -18ler için geçerli bir olay.

Yükleniyor...