Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Vücuduma göre yüzüm tombul, nasıl sonsuzluğa gider bu yanaklar?

nasıl nasıl nasıl! allık hileleri pek işe yaramıyor kızlar.

Güncellemeler:
boy:173

kilo:62

şişko muyum acaba ya ben :) ama ''şişko'' durmuyorum cidden. yüzüm tombul. kilo versem de öyle uzun ince bir yüzüm olmaz sanırım.

artık yüzüm oturmuştur değişmez sanırım

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• sen yaşını, boyunu ve kilonu yazmadan biz nasıl yardımcı olalım sana? kahin değiliz nihayetinde.

1|0
    • güncelledim

• 1 yıl geçti ama. çevremdekiler yok bir şey diyor, bana mı öyle geliyor diyorum bilmem ki..estetik yaptırsam içe çöker mi yanaklarım :)

• şahsi kanaatim ameliyatın olmaması yönünde ama yine de bir uzman hekime başvurmak en mantıklısı. belki tıbbi müdahele söz konusu olabilir

Erkekler Ne Diyor 11

• Niye rahatsız oluyorsun ki ?

Mutlu olmayı dene bence tombul yanak dediğin şey iğrenç bi durum değil ki ;)

Hele gülmeyi seviyorsan çokta tatlı durabilir bence..

1|0
  • resim yokmu bakalım belki yakışıyordur

0|0
  • o konuda kasma bence kendin onunda sevdalısı çıkar elbet , unutma ki sana çekici gelmeyen birşeyin karşındakini inanılmaz tetikleyici olabilir sen beğenmiyosun ama karşındaki sırf o yüzden seni beğenebilir...

1|0
    • ya her şey iyi hoş da bu yüzüm neden tombul ya, kompleks oldu yemin ederim. güzel söylüyorsun ama takıntı işte... teşekkürler

• genetik yapacak bişi yok...öyle kabul et kendini... ben neden böyle bi tipim var diyomuyum...

• yok be fıstık gibisin die düşünüom .d şaka bi yana ideal çoğu erkeğin istediği gibi şahsem benm istediğim gibi diyebilirim tombul yüz herzaman tercihim süpersin bence .d

1|0
    • hadi ya? koca yanaklı koca yüzlü demiyor musunuz yani arkamdan? :) teşekkürler, şaka bi yana valla çok takıntı yaptım bu durumu

• sağol ya moralimi yerine getirdin valla allah razı olsun :))

• senin yerinde olmak isteyen o kadar çok kız varki haberin yok yüzünü şişko bulan kızlar seni kıskanıyor onuda söyliyeyimde :)

• bizim neziha teyzenin eline düşsen yanaklarını mıncıra mıncıra 2 haftada zayıflatır :)) :d

1|0
    • :)) neziha teyze bile çare olmaz bana :)

• vakummlat

0|0
  • zayıflasan bile gitmio bazen yanaklar görüp şahit oldum

0|0
  • ayı gibisin

0|0
    • ben fiziksel olarak ayı gibiyim de, sen de ruhen ayısın valla :)

• şaka mı yaptın, tüh ya eksilemiştim ben de kaba diye :) barıştık

• çok garip bi soru geldi ondan 60 kilo normal ya boyuna göre hiç takma bile kendini üzme

• bence tom tom ne güzeldir hem etli dudakların olur bence svinmelisin

0|0
  • Gayet güzel bence

1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yok sisko falan değilsin hatta zayıfsın da genetiktir o dediğimi dene bence

0|0
    • allık sürmeyi de pek beceremiyorum aslında. sanki sürünce daha da ortaya çıkıyor gibi..

• allık kullanıyosan netten bak ince göstermek icin püf noktaları var

1|0
  • yüz yogası...

1|0
  • iyisin iyi :)

1|0
    • üstte biri ayı gibisin dedi bana yaaa :)

• :D yok artık kıskanmıştır :P

• eksileyeyim ben onu dur :) ayı gibi dedi yaa

• Goocaaa yanak senii senin yanaklarına şap şap die vurur sana sevgi göstersibde bulunurum :))

1|0
  • fiziğin çok güzel :) ayrıca biraz kilolu yüz güzeldir, kırışmaz.. :))

0|0
    • yok canım öyle mükemmel bi fiziğim yok da işte normalim yani teşekkürler :)

• oy daha tatlı oluyo sevgilin yanağını bırakmıyo:) kendimden biliyorum :) yüzün hep bebeksi kalıyo

0|0
  • yüz egzersizleri yap ve çok meyve yeme

1|0
    • işe yarar mı ki.. meyve?

• portakalı da pek severim.. :) mandalina ile idare edeyim artık, iyi oldu bunu öğrendiğim çok teşekkürler

• rica ederim netten kalori değerlerine bak ona göre ye meyveleri

• kemikli yüz yapın varda ondan :)

1|0
    • o kemikleri eritmenin bir yolu yok mu? :) estetik? :)

• yoo ama yanakların içi şeyse yüz yogası ve beslenmeyi değiştirmeyi öneririm ödemde olabilir

• ödem... sanmıyorum .. yüz yogası yapayım ben bari.. teşekkürlerr

• Yanaklara etkisi var mı bilmiyorum da, ağızda kalem çevirmek;

hem dudakları dolgunlaştırıyo, hem de gıdığı yok ediyo.

1|0
    • gıdım yok da, yanaklar tombul :)

• Oh daha ne istiyon işte tam ısırmalık. :))

• Demek meyvedenmiş 😱 ben aşırı meyve yerim yaa bir de benim gözlerim de küçük gülünce gözlerim kayboluyor yanaklarımdan 😊😃

0|0
  • zayıflamaya çalış benimde vücudum zayıf ama yanaklarım tombul bazen kıpkırmızı oluyo sinir oluyorum bide sobanın yanındayken onun için fazla gülümsemiyorum...zayıflaaaaaa

0|0
Yükleniyor...