Vücuduma göre yüzüm tombul, nasıl sonsuzluğa gider bu yanaklar?

nasıl nasıl nasıl! allık hileleri pek işe yaramıyor kızlar.

Güncellemeler:
boy:173
kilo:62

şişko muyum acaba ya ben :) ama ''şişko'' durmuyorum cidden. yüzüm tombul. kilo versem de öyle uzun ince bir yüzüm olmaz sanırım.
artık yüzüm oturmuştur değişmez sanırım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen yaşını, boyunu ve kilonu yazmadan biz nasıl yardımcı olalım sana? kahin değiliz nihayetinde.

• güncelledim

• Öncekileri Göster
    • 1 yıl geçti ama. çevremdekiler yok bir şey diyor, bana mı öyle geliyor diyorum bilmem ki..estetik yaptırsam içe çöker mi yanaklarım :)

• şahsi kanaatim ameliyatın olmaması yönünde ama yine de bir uzman hekime başvurmak en mantıklısı. belki tıbbi müdahele söz konusu olabilir

Erkekler Ne Diyor 10

• resim yokmu bakalım belki yakışıyordur

• Niye rahatsız oluyorsun ki ?Mutlu olmayı dene bence tombul yanak dediğin şey iğrenç bi durum değil ki ;)Hele gülmeyi seviyorsan çokta tatlı durabilir bence..

• Bu cevap banada sevındirik verdi

• zayıflasan bile gitmio bazen yanaklar görüp şahit oldum

• yok be fıstık gibisin die düşünüom .d şaka bi yana ideal çoğu erkeğin istediği gibi şahsem benm istediğim gibi diyebilirim tombul yüz herzaman tercihim süpersin bence .d

• hadi ya? koca yanaklı koca yüzlü demiyor musunuz yani arkamdan? :) teşekkürler, şaka bi yana valla çok takıntı yaptım bu durumu

• Öncekileri Göster
    • sağol ya moralimi yerine getirdin valla allah razı olsun :))

• senin yerinde olmak isteyen o kadar çok kız varki haberin yok yüzünü şişko bulan kızlar seni kıskanıyor onuda söyliyeyimde :)

• ayı gibisin

• ben fiziksel olarak ayı gibiyim de, sen de ruhen ayısın valla :)

• Öncekileri Göster
    • şaka mı yaptın, tüh ya eksilemiştim ben de kaba diye :) barıştık

• çok garip bi soru geldi ondan 60 kilo normal ya boyuna göre hiç takma bile kendini üzme

• bence tom tom ne güzeldir hem etli dudakların olur bence svinmelisin

• bizim neziha teyzenin eline düşsen yanaklarını mıncıra mıncıra 2 haftada zayıflatır :)) :d

• :)) neziha teyze bile çare olmaz bana :)

• Gayet güzel bence

• vakummlat

• o konuda kasma bence kendin onunda sevdalısı çıkar elbet , unutma ki sana çekici gelmeyen birşeyin karşındakini inanılmaz tetikleyici olabilir sen beğenmiyosun ama karşındaki sırf o yüzden seni beğenebilir...

• ya her şey iyi hoş da bu yüzüm neden tombul ya, kompleks oldu yemin ederim. güzel söylüyorsun ama takıntı işte... teşekkürler

• genetik yapacak bişi yok...öyle kabul et kendini... ben neden böyle bi tipim var diyomuyum...

Kızlar Ne Diyor 11

• yok sisko falan değilsin hatta zayıfsın da genetiktir o dediğimi dene bence

• allık sürmeyi de pek beceremiyorum aslında. sanki sürünce daha da ortaya çıkıyor gibi..

• allık kullanıyosan netten bak ince göstermek icin püf noktaları var

• Goocaaa yanak senii senin yanaklarına şap şap die vurur sana sevgi göstersibde bulunurum :))

• hahha.

• ahahhaah güldürdün sağol canım goocaa yanağım ben :))

• iyisin iyi :)

• üstte biri ayı gibisin dedi bana yaaa :)

• :D yok artık kıskanmıştır :P

• eksileyeyim ben onu dur :) ayı gibi dedi yaa

• yüz yogası...

• zayıflamaya çalış benimde vücudum zayıf ama yanaklarım tombul bazen kıpkırmızı oluyo sinir oluyorum bide sobanın yanındayken onun için fazla gülümsemiyorum...zayıflaaaaaa

• oy daha tatlı oluyo sevgilin yanağını bırakmıyo:) kendimden biliyorum :) yüzün hep bebeksi kalıyo

• fiziğin çok güzel :) ayrıca biraz kilolu yüz güzeldir, kırışmaz.. :))

• yok canım öyle mükemmel bi fiziğim yok da işte normalim yani teşekkürler :)

• Yanaklara etkisi var mı bilmiyorum da, ağızda kalem çevirmek; hem dudakları dolgunlaştırıyo, hem de gıdığı yok ediyo.

• gıdım yok da, yanaklar tombul :)

• Oh daha ne istiyon işte tam ısırmalık. :))

• kemikli yüz yapın varda ondan :)

• o kemikleri eritmenin bir yolu yok mu? :) estetik? :)

• yoo ama yanakların içi şeyse yüz yogası ve beslenmeyi değiştirmeyi öneririm ödemde olabilir

• ödem... sanmıyorum .. yüz yogası yapayım ben bari.. teşekkürlerr

• yüz egzersizleri yap ve çok meyve yeme

• işe yarar mı ki.. meyve?

• Öncekileri Göster
    • portakalı da pek severim.. :) mandalina ile idare edeyim artık, iyi oldu bunu öğrendiğim çok teşekkürler

• rica ederim netten kalori değerlerine bak ona göre ye meyveleri

Yükleniyor...