• Sor
  • Bence

Kızlar neden külotlu çorap giyer?

kızlar neden külotlu çorap giyerler?çok merak ettim. hem giymesi güzel değil derler. hem hergün giyerler ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 17

• üşümmek için

• uşenmeden sormuşsun tebrıkler

• kışın etek kullanan hanımlar giyerler.çıplak gezecek degiller ondan dizlik çorap kullanmayacakları için kilotlu olanı tercij ediyorlar.

• Güzel bulanlar giyer, güzel ve şık duruyor zaten.

• kışın etek altında güzel durduğu için ayrıca giymesi güzel değil diyen çok kişi yok :)

• Soğuktan korunmak için

• Erkekler neden boxer giyer diye soruyor muyuz biz?

• o başka, o başka :)

• Bence külotlu corap hem daha rahat hem daha şık hem daha sıcak giymek için değilde giymemek için sebep varmı acaba :))

• Bu soğukta etek ve elbise giymişsek soğuktan korunmak için başka çaremiz Ayrıca bacakları hoş gösterdiği bir gerçek :)

• bacağı toplama özelliği var..ayrıca çeşitli desen ve renklerle kıyafete hareketlilik kattığı için.

• giymesi güzel değil diyen kim çok merak ettim :) ben severimmm gayet rahattır sıcakta tutar

• Garip bir sey mi? Zaten etegin, elbisenin altina falan giyilir kisin, soguk diye.

• Ben sevmiyorum. pnt gydiğim için gerekte olmuyor:D

• kisin kalin giyerim yada ici yünlü tayit üstünede mini kislik lar hos oluyor altinada cizme bot üffffffff

• işte en seksi hatun tiplemesii çok hoşumaa giderrr ne yalan söliim :))

• Ben görünüş itibariyle yakıştığı için güzel durduğu için giyiyorum yani kışın etek altına kilotlu çorap giyilir zaten.Giymesi güzel değil diyen bi kız tanımadım henüz.

• ben çok gördüm

• Soğuk olduğu için Giyiyoruz :)

• bu konunun cinsellikten aşk kategorisine taşınması oldukça tuhaf..

• taşınmadı orda da var yanlış olmuş :D

• aşk kategorisinde bu konunun bulunması zaten tuhaf:D

Erkekler Ne Diyor 14

• şimdi popoyu toplayan..bacağı ince gösterenleride çıkmışşşşşşşşşşşşşşş:DDikikikiki

• :DDDD sıkma tatlı canını sen

• Çoban Salatası TarifiSoğanları incecik piyazlık doğrayın. Üzerine tuz serpip elinizde ovalayarak soğanı yumuşatın. Domatesleri kabaca dilimleyin. Salatalıkları ister kabuklarını soyarak, ister kabuklarıyla bırakarak yarım daire biçiminde ince ince dilimleyin. Sivri biberlerin sap ve çekirdek kısımlarım çıkarıp ince ince dilimleyin. Maydanozu incecik kıyın. Sebzelerin üzerine limon suyu, sirke, zeytinyağı ve tuz ilave ederek dikkatlice harmanlayın. Geniş bir servis tabağına çıkarın. Çoban salatayı fazla bekletmeden servis yapın.NOT: Çoban salatasının içine siyah zeytin, taze nane, taze soğan, dövülmüş sarımsak, kızarmış ekmek veya beyaz peynir ekleyebilirsiniz. Bu salataya ceviz ve nar ekşisi koyar, malzemeleri daha ince doğrayacak olursanız gavurdağı salatası yapmış olursunuz.AFİYET OLSUN..

• ne alakası var?

• tuhaf..

• 1 ileri leveli kizlar niye külot giyer+2 lvl kizlar niye elbise giyer+3 insanlar niye ciplak gezmiyor ?

• yok o kadar da gitmez:)

• we beyin koşarak uzaklaşır :D

• senin bacakların üşümüyor heralde bu soruyu sorduğuna göre hacı

• her bacağı üşüyen külotluçorap mı giyer? :) zaten kızlar üşümez

• tamam ben sustum.

• sıcak tutuyo heralde:).evet kızlar ondanmı giyiyosunz?

• rahat ederler de ondan ne meraklısın.

• Bende ozaman soru altında soru sorayım, benim souktan kıçım donarken mini etekli bayanlar incecik çoraplarıyla yanımdan gülerek geçiyorlar, ulan uşumuyormu bu hatunlar, kalirfer mi kaçmış bunlara ?

• çorap üşütmezmiş. biz de deneyelim :D

• Soğuk olduğu için olabilir

• sen neden pantolon gıyıyorsan o sebeple

• Sıyah corap benı delı edıyor nedense, bacagın normal halından daha cekıcı

• ben buraya cvb yazmıstım cvbımı sılen modu elıme gecırırsem fena olacak

Yükleniyor...