Renkli pantolon giyen erkek

Kızlar kapalı yeşil pantolon ve kahverengi pantolon giyen bir erkeğe nasıl bakarsınz? yanlış mı anlarsınız yoksa :)

Güncellemeler:
Ben bişeyi anlamıyorum ya ben kırmızı pemve sarı vs.. bu tarz renk pantolon zaten giymiyorumda genelde kahverengi kapalı renkleri giyorum ama benim anlamadığım bişey var..
şimdi kırmızı t shırt kırmızı kazak vs.. giyoruz..
pembe t shırt giyen çok erkek var ben giymiyorumda..
pantolon giyincemi değişiyo şimdi bu ha kırmızı kazak kırmızı t shırt gıymısın ha pantolon ne fark var ak ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tarzı güzelmiş diye düşünürüm yanlış anlamam gayet şık.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yanlış anlamam giyebilirsiniz.Bi renkli pantolon giydi diye hemen kesin yargılara varmam.

• O zaman birşey olmaz giy.

• Ya benim giydiğim pantolon kapalı yeşik koyu yeşil kahverengi mavi vs..
      pembe kırmızı bende giymıyorum zaten Allah korusun..

• ay yok yaa ne öyle kız gibikırmızı sarı yeşil giyiyolarerkek dediğin ağrılığını korumalı

• pantlon değilde
      üst bence kırmızı pembe erkekte hoş duruyor
      ve sakin ol soran

• pembe kırmızı sarı fıstık yeşili turuncu turkuaz vb. giyerse ne anlamamı bekliosun..

• böyle silerler senii işte

• göt

• ne alaka amk :D

• Öncekileri Göster
  • Çok geniş bir renk yelpazesi olmadıkça sorun yok koyu renklerde

• sevmiyorum çok itici bence...

• dediğin tonlar neysede turuncu kırmızı pembe giyeni bile gördüm hoş durmuyo yapmayın :)

• tamamda ben kot sevmiyorum saçma sapan kotlar var zaten millet yok yırtık kot pantolon falan garip garip şeyler giyo banada saçma geliyo mecbur bunları giyorum ypacak bişey yok kırmızı falan giymiyorum zaten kahverengi kapalı tonlar genelde :D mavi giysek olur mu? :D

• Kadir Doğulu kırmızı giyiyordu hiç yanlış anlamadım ://

• yanlis anlamamda hos degil yani

• sacma. farkli tonda al hem neden millete gosterme cabasindasin ayrica farkli olduklari gayette belli farkli marka farkli ton belli. ayrica pantalona degil ustune giydiklerin daha onemli

• tamamda o kotlardanda hep aynı model var hep aynı renkten ondan 3 4 tane bile alsam hergün farklı farklı giysem millet zannedicek hergün aynı şeyi giyiyo.. olmuyo öylede

• arkadasim normal kot pantalon giysene. kot pantalon diyince aklina yirtik ya da darpaca pant. geliyorsa ben ne yapayim fikrin neyse zikrin de o hesabi olmus senin cevabin

• Öncekileri Göster
  • Kapalı yeşil nedir bilemedim ama kahverengi falan renkli değil onlar ya :/ Giyilebilir.

• kapalı yeşil işte koyu yeşil yaz googleye çıkar

Erkekler Ne Diyor 6

• çok abartı renkler olmamalı

• maviden başka giyilemmeli :D

• Kim ne derse ne düşünürse düşünsün kırmızı pantolonum var severek giyiyorum.

• tipe değil kafaya bak

• Soru baslıgı yanlıs olmus Renkli pantolon giyen nonoş olacaktı Erkek renkli pantolon giymez

• erkeklik pantolonlamı ölçülüyo lan ...k

• isteyen tayt giysin yahu kime ne ?

Yükleniyor...