Nasıl güzel gözükebilirim?

20li yaşlardayım,sarışınım ve beyaz tenliyim,topluyum uzun boyluyum ne giyersem yakışır,saçım makyajım vs. nasıl olmalı fikirlerinizi bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel olmak için tüm özellikleri toplamışsın zaten. Kasma kendini abisi.

Erkekler Ne Diyor 11

• makyözün yardım edecektir

• doğal ol hiç birşey giyme

• Bu saatte ayakta ne işiniz var

• yeni uyandım

• Erkenci misin

• aynen :)

• acık renk kıyafetler aksam yemeklerın de sıyah kırmzıı topuklu gunluk yasamda kullan ve makyajını pastel seftalı tonlarında kullanmalısın baana gore

• güzel bakım yaparak

• Eşşeğe altın semer vursalar... misali.. Not = Yazar burada her şeyin güzel giyinmeyle ve makyajla olmayacağını dile getiriyor..

• Ne giysen yakışır sarışın olmanın avantajlarını kullan

• sen gizliyken güzelsin sakın gizli den çıkma öptüm bay:D

• topluyum derken kilo verdin mi makyaja bile gerek yok bence .yada pembe ya da kırmızı ruj yeter

• hafif makyaj her zaman iyidir :)

• dar kıyafetler giy

Kızlar Ne Diyor 4

• sarışınlara pembe tonlar ve cat eye makyajı çok yakıştırıyorum ben. Ayrıca saçını da kısa kullanmazsan daha iyi olacaktır.uzun boyluysan birçok şey yakışır zaten giyim olarak.fakat renk uyumu da olduğu sürece.

• Makyaj yapma doğallığını bozma kendini mis gibi temiz tut yeter

• doğallık mı ne istiyorsun neyi ön plana çıkarmak istiyorsun bilemediğimden genel yorum yapayım. sarışınlara mor çok yakışır. beyaz tenliymişsin mavinin koyu tonları da çok iyi gider. ve parlament mavisi... hemen her renk yakışır. makyajını pastel tercih edebilirsin. ve pembe ruj..

• çok güzel mis sin bebeğim

Yükleniyor...