• Sor
  • Bence

Nasıl emo olabilirim?

Bu aralar bu stilin hastası oldum diyebilirim. Saçların üstü kabartılmış, perçemle gözün teki kapalı. Dudak yanında piercing, tokio hotele tapmalar falan. Bayaa hoş aslına bakılırsa. Hepsini yapabilirim de şu emoların yazı stilini çözemedim. Çevremde de pek yok aslında. Bunlar nerede takılıyor? Bir de yazı tarzını nereden öğrenebilirim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yeterince duygusal mısın? Ya da şöyle sorayım, yeterince ergen misin ? :D:D

• +1 :D

• Öncekileri Göster
    • çağla=trancebabe bilinmez mi yeaaa. nasıl yonjacısın.

• :D boşver

Erkekler Ne Diyor 22

• yarım ton kömür taşıdıktan sonra, sanayi elektiriğine ıslak elle dokunursan, hem bedenen hem zihnen emo olursun.

• Ohh yeah bunu denemeliyim hotdogcuuum. Legend is back te hotdog ardımdan ağıt yakmadı küsüm. Kırmızı rujumla öpmedim seni.

• Öncekileri Göster
    • Roz kaldırdı. Yok o hatun bana sulanık.

• Gitti artık açtım ekleyebilirsin hotdogum.

• Oha fağlan oldhum yahnee xD

• seversin emoları bilirim beyb

• Öncekileri Göster
    • bir telefon kadar yakınım beyb. mesaj atıorum.

• Muah

• Google yazın "emo nasıl olunur" diye daha yararlı bilgiler edinebilirsiniz .

• Bulamadım az sizden de yardım alayım dedim.

• taksim beyoğlunda galatasaray lisesinin oralarda takılan bir grup görüyorum her zaman ama internetten araştır gene

• :)).

• kadikoy Akmar pasajinin cevresinde bunlardan bol miktarda var

• eMo oLup NaPcAksN xD

• di mi xD

• bitanesin muah

• sağol biladerim sende öylesin:D

• Google'da "Bir insan nasıl mallaştıran şeyler" yazın bütün linkler işinizi görecektir. Buyrun bu benden hediye link

• saol muah

• muah bebeğim

• Şaka mısın sen canım benim , emo olunmaz emo doğulur bu arada.

• Şaka değil gerçeğim bayb. Yazıyı da çözdüm mü bu iş tamam.

• Öncekileri Göster
    • Makina mı bro termodinamik?

• makina mühendisliği evet.

• sen emoculuğa özenceğine kendı sıtılını yarat mıllet sana ozensın ozentımısın sen ya.. :D sınır oluom ble dıenlere sıradısı ol sen

• özenti değil ergenim ben tımam mıa xD

• Öncekileri Göster
    • saol beby

• ne dımek janım benıım xD

• Bunun cepte taşınan versiyonunu yapabilirim sana, Türkçe karakter sorununu da düzeltmek gerekecek. link Zamanla alışırsın.

• Bu ne bro? Yenir mi? Ha ben de Kahlo bu arada. Kezbanlıkta çıkmaya çalışıyorum. Yarın coontailime ve piercingime kavuşuyorum.

• Ben de siteye yeni kız düştü diye sevinmiştim.

• ahahaha. neyine yetmiyorum çdb.

• internetten emoların takıldığı mekanları araştır. emo bloglarına üye ol, onlara mekanları sor. ama her zaman dikkatli ol.

• ALLAH belanı vermesın hemı :)) gıt rock cı falan ol barıı bırsey olmak ıstıyorsan emo nedır yaaa sakamısın sen :)

• çok emotional bir insanım. hem moda olan artık emo olmak. eskidendi metalci takılıp çapulcu gibi giyinip dorockta elinde bira oturmak. adamlar yaratıcı hacım.

• emo bi adam lazım sana

• link Senin için araştırayım dedim.Benliğimi kaybediyordum ekran karşısında.Çok korkunç dakikalar yaşadım.Kusura bakma,daha fazla devem edebilecek irade ben de yok.

• bu site efsane yaa.

• Emo olma... Duygusal olarak kal. Bulaşma emoluğa. link

• nHe yhApğcAksjsınki shşen em0 olhıup jsşhimdiqk?

• saol canım xD. herkes bana ergen dedi olcam emo güzel benceaa

• Thabii nhden olmhashjsın bhitan3ehm xD�

• sen olmuşsun zaten :) sadece kıyafetin eksik

• yeterince ergenim dimiea?

• :D boynu bükükler aaa aaa aaa.. :D boynunu büküp gezerbilirsin..

• sen benden korkuyordun silentım bir ara.

• :))) biliorum...

• "saçların üstü kabartılmış, perçemle gözün teki kapalı. Dudak yanında piercing, tokio hotele tapmalar falan. Bayaa hoş aslına " kızım ıqsuz musun neresi hoş

• IQmu kaybettim hükümsüzüm saint :(

• :(

• memlekette özenti bollugu var...

• Eveattt

• eyvah birini daha kaybettik

• Vatana millete hayırlı olsun demeliydin.

• Öncekileri Göster
    • güzelim senin yaşında okulu seven biri mi vardı tarihte? :):))) Hayır olayını anladım ama hani tarzında bir iki değişiklik yaparsın, saçını makyajını vs. sıkıldıysan.. ama emo nedir arkadaş ya gülerler bak adama:)))

• emo style yaşıma uygun bence.
      -ayrıca olayımı anlamamışsın bebek iki geyik çevirioduk :)

• tam bir özenti hastası :))

• Ohh yeah men. Güzel benceaaa xD mi yapıo onlar.

• Öncekileri Göster
    • dans değil yazı stillerini dans ettiriyolar ara bul meraklıysan :)

• :'((((.

Kızlar Ne Diyor 22

• Ailende sevinecek bu duruma ...

• ailemle yaşamıorumkiii

• Öncekileri Göster
    • fırat sıtayla diyorsun

• :))

• Silennight'ı getirin buraya bana emo diyip duruyor :D

• Dövelim aşkım xD

• Öncekileri Göster
    • Prensessin sen emolar tırnağın olamaz

• saol yavru çiçeeğem benim

• yaaa özenmeee kendin olll

• iiiyhhhhhhhhbleeeeeeehhhhhhhEmolar iğrenç

• Ok :D. Ben Kahlo meraba.

• Merhaba Kahlo, Emolar iğrenç :D

• Ok bebeğim kezban devam edeyim ben.

• yok artık ya :D dalga mı geçiosun git bakımlı ol güzel şeyler giy kız gibi emo nedir ya

• hımm olabilir.yani herkes abartılı bulduğuna özenti diyo ama ona bakılırsa insanların %90ı özenti bence.bi ara hülya avşarın tacı moda olmuştu halk arasında.e bu ne şimdi?çoğunluk takınca bunun adı özentilik olmuyomu sanki.vallahi birini özenmek birini kıskanmaktan daha iyidir.sen o stili beğenmişsin.ne güzel senin zevkindir bu ve buna kimse bişey diyemez bence.sende onların stilini beğenmeyebilirsin ama bu demek değildirki onları yadırgayasın.insan olabildikten sonra problemde yok demektir.ama tamamen emo olmak zorunda değilsin öyle giyinip saçınıda onlar gibi yapman yeterli.ayrıca tek bir stile bağlı kalmakta zorunda değilsin.emoların saçını ve giyinişini beğenmişsen öyle giyinirsin ama rapçiler gibi grafittiyide sevebilirsin.konuşma tarzında nasıl seviyosan öyle kalsın.kendini nasıl iyi hissediyosan nasıl mutlu olcaksan öyle yap.piercing yaptırmak zorunda değilsin mesela.gerçekten istersen yaptırırsın.başka tarzlarıda eklersin bu stilin üstüne.hoş bi kombinasyon oluşturabilirsin bence.

• saol herkes bana ergen diyor onu napcam? sevmediler beni galba?

• sen kendini nasıl seviyosan öyle ol.o zaman mutlu olursun.başkalarının sevdiği kişi gibi olursan.onlar senle mutlu olur.sence senin mutluluğunmu daha önemli şu kısacık ömrümüzde yoksa başkalarınınkimi?

• turkiyede guzel emo yok zaten

• Coontail çok güzel yaa :).

• Bence emoluğu falan bırakıp insan olmaya bakmak lazım. Emoluk geçici, kişilik kalıcı dostum.

• Olduğun takdirde gözüme gözükme derim.

• Peki zaten gözükmüyorum :D.

• Öncekileri Göster
    • muah :)). Smile sonuna nokta koyuyorum. :D.

• ;) :D:D

• istiklal caddesine git tanış bütün gün ordalar izmirdeysen alsancak civarlarına git ankaradaysan kızılay meydanına izmirde alsancakta bir sürü mağaza var orda emo kıyafetleri satılıyor istanbuldada var bulursun mutlaka

• yazı stili?

• 1sd1qhlal c4ddesyne q1dh t4nısh büthn qn orth4l4r...

• Iki gozunede iki tane yumruk... al sana emo:/Bacim kurban olim su emoluktan ne anlionuz nesi guzel oluyoki? Bana sey gibi geliorlar sonradan gormeler gibi kisiliklerini kaybetmis farkli gorunme cabasinda olmaya calismalar... Kroluk ya apachi mapachi sanki...yanlis anlama sahsi gorusum:/

• tımam

• :)

• Sen böylede iyisin be :))

• iyi halt edicen

• nesi kötü

• Öncekileri Göster
    • off ergenim ben olmuo öyle illa bişi olmam lazım benim

• büyünce geçer

• emo kursu acilmali.

• eylem yapalım mı

• Öncekileri Göster
    • hahaha hayir baska birsey buldum daha iyisini bulana kadar en iyisi bu (: eyy iki kisiden birisisin ama hangisi (:

• msne girmezsen böyle kırmızı öptüm

• bak bu günleri ararsın ama o.O

• aramam ben evet ben aramam aramamalıyım.

• Emolardan tiksiniyorum. Yapma bence sen sen olduğun sürece güzelsin :)

• dünyalılardan tiskiniyorumm :D

• Ergenler iyice saçmalamaya başladı :))

• ergenim evet liseli nerden bildin ops

• Başlığı "Na$ıL éMo oLabLrMm" diye değiştirirsen emo olabilirsin.

• +1

• İmla hatasından siliolar sorularımı :( burada emo olmam. çevreme hava atcam ben

• Oldu o zaman

• ahaha yazması zor okuması daha zor :D çoğunu çözmüşsün aslında yazıyı da kapsan tamamdır :D

• Bunun bir okulu olmalı yeaa. Youtubetan saçı falan nasıl yapacağımı öğrendim makyajı da. On numara emo geliyorum.

• Öncekileri Göster
    • Ğ,G,K yerine q kullan bak bu detayı unutmuşum.

• <3
      <3 <3

<3 <3

• iğrenç oluyolar yaaa böğhhhhhhh

• He

• ya saçmalamayın ya gidin önce kafanzın içini doldurun emo olcakmış pehhhkendiniz olun ya çk kızdm vlla bk allah aşkına öyle içi boş nesiller yetişiyo ki böle yok emomu olsam bilmem ne mi olsam diye özenirler

• ergenim ben

• belli oluyo

• Owww yeah

• Emo ne yaaa?

• sHééNNnnN jyjMjsnNn

• Owww canımdan vurdun beni muaaah

• N�� Dh��mMMm��kK MujckkSS :D

Yükleniyor...