Erkekler neden hoşlanır?

Erkekler doğallıktan mı yoksa süslülerden mi hoşlanır? Spor giyinen kızlar mı daha dikkat çeker yoksa klasik mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence doğal ama bakımlı birazcıkda süslü kızlardan hoşlanıyorlar.. yanlarında güzel kız gezdirmek hoşlarına gidiyordur diye düşünüyourm

• ilk defa en iyi cevap oldum tişikkirlir :D:DD

• katılıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 20

• sarışın ve kumral olsun süslü ya da sade fark etmez

• Spor giyinen bakımlı kızlardan.Doğal olmayan süslüdür diye bir şey yokki.

• babet üzerine uzun elbise bahar havasında giyinen kızlar tercihimdir.. biraz iskoç ya da ispanyol tarzı

• bakımlı olanları severiz

• spor giyinenler

• Çikolatayi ambalajiyla mi yiyorsunuz. Onemli olan icindeki degil mi? İnsan olsun, sadakatli olsun yeter.

• doğal ve spor şahsen benim için çok dikkat çeker.

• Yerine göre giyinen kızlar daha çok hoşuma gider. Mesela akşam hava almak için dışarı çıkıyorsa eşofman, hırka ve fular gayet hoş. Ama cafe ~ bistro yapacağı zaman şık giyinsin, pas palas gelmesin. Ayrıca günlük hayatta çok spor takılan kızlardan hiç hoşlanmıyorum. Hoşuma giden bir kız var mesela okulda. Dar ve koyu lacivert bir jean giyiyor, altına kahverengi botin, kahverengi kemer. Krem rengi bir triko (hafif dökümlü), üstüne de kahverengi blazer giyiyor. Kız zaten bulgar göçmeni olduğu için saçlar da kahve, Allah'ım nasıl tatlı görünüyor yaa :D

• Kapalı edepli hayali kızlardan hoşlanıyorum gerisi midemi bulandırı. Açıklardan nefret ederim

• erkeğine, göre kültürüne göre, sosyal statüsüne göre dünya görüşüne göre değişen göreceli bir kavram.

• Bendemi gariplik var bilmiyorum ama doğal güzellik daha çok ilgimi çekiyor

• hepsi yerine göre ama ayaklı süs makinesi gibi dolaşanlarla olmaz

• öyle süslü kokbana olmayacak her giydiği bir tarafına yapışmayacak kısa mini almayacak topukluya bakmayacak klasik kalmayacak doğaldan hiç bir zaman da şaşmayacak

• kendi adıma konuşuyorum. ben doğallıktan hoşlanıyorum. makyaj delisi kızlardan nefret ederim. bakımlı olmak başka bişey. spor giyinen kızlar klasik giyinenlere göre daha çok hoşuma gidiyor. kız arkadaşım evlenirken gelinliğin altına converse bile giyebilir.

• erkekler süslüye bakar dogalla evlenır sen hangisinde olmak isterdin...

• kendını nasıl mutlu hıssedıyorsan öyle davran her ınsanın farklı zevkı vardır...

• acaip süslü biiriyim ben ama sanırım bundan sonra doğallık ağır basacak

• Kişiye Göre Değişir Ama Şu Söyledikelrim Varsa iyi . Bakımlı . Güzel Fazal Süslü Olmasın Yeter

• eğer mesele çekicilikse

ben , yemeğin salçalısı kadının k.alçalısı modunda olduğum için

dar pant. falan çekici gelir

• Hep derim, bura da diyorum doğallık. Klasik spor fark etmez, nerede ne zaman giyeceğin önemli.

• doğru erkek için uğraşıyosan kendin ol sade ol ve tabii seçici...

• ben dogallıktan..

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...