ACHROACTİVE MAX leke gidrici krem kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar,yüzümde bu yaz güneşten kahverengi lekeler oluştu,bi kaç krem ve maske denedim ama geçmedi,gittiğim makyaj salonundaki bayan bu kremi önerdi..içinizden kullanan varmı?teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• para tuzağı. makyajcı kadında bu işin içinde. uyanın artık bir hiç uğruna para harcamaktan vazgeçin. koca karı ilaçları yap geçer. mesela dere otunu git kopar kaynat sür falan ne bileyim işte yap bir şeyler. hem bedavaya gelir hemde sağlıklı doğal olmuş olur...

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşağıdaki linkte leke tedavisi bölümünde bir ürün tavsiyesi var. Diğer linktende ürüne ulaşabilirsin. link link

Kızlar Ne Diyor 3

• kahverengi lekelere çok dikkat etmek lazım, cilt kanserinin habercisi olabiliyorlar, sen herşeyden önce bir doktora görün. imex diye bir krem var, zararsız- yan etkisi yok onu kulanabilirsin, yinde aile doktoruna bir sor

• teşekkürler yorumun için, ben zaten doktora gittim cildiyeye, güneş lekesi olduğunu söyledi..imex dediğin krem sivilce kremi- leke kremi değil

• biliyorum sivilce kremi olduğunu, hani lekeri kapatmak istersen atkili oluyor, fondoten gibi, ayrıca ne demek :)

• achroactive kremi ve maskesini kullandım, yüzümde neden oldugunu bilmedigim lekeler vardı, işe yaradı diyebilirim, çok az kaldı uzaktan belli olmuyorlar..ama kutusunda yazıldıgı kadar kullanmadım daha az süre kullandım,belki devam etsem geçerler..sende dene istersen

• teşekkürler deneyeceğim

• 3ay

Merhaba
    Benimde yüzümde güneşten oluşan lekeler vardı,1 ay boyunca bu leke kremini kullandım ve gerçekten çok işe yaradı yüzümde lekeden eser kalmadı. Ben çok memnum kaldım sonuçta denemekten bir zarar gelmez

Yükleniyor...